Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Hát igen. Az embernél aljasabb nincs. Remélem a hamis vádakat perre viszi a cég, bár lehet visszaütne.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) samu74 válasza janeszgol (#1) üzenetére


samu74
addikt

Magas labda volt...Az amerikaiak meg mindenért perelnek.
A Samsungnak meg ezt az ügyet nagyon csendben kell intézni,mert ez nagy baki volt.

-----------

(#3) Quentin Ruby


Quentin Ruby
senior tag

Isten nem ver bobbal, de most még ez is :Y

http://www.origo.hu/techbazis/20160929-samsung-mosogekep-robbannak.html

[ Szerkesztve ]

CAPITAL AND COUNTY GOVERNMENT COMMISSIONER

(#4) kchris78 válasza janeszgol (#1) üzenetére


kchris78
veterán

ha kacsa lenne a dolog akkor nem allt volna bele a samu a cserebe, plusz kihozni 60% max toltest a mar kinnlevokre.

(#5) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Most akkor mi is az igazság?

(#6) janeszgol válasza Fejvadi (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Azt nem tudni pontosan. Nyilván voltak esetek, hiszen nem viccből csináltak ekkora hercehurcát, de több kamu történet is keringett a neten, illetve több rágalom is történt.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) ForRedGlory válasza Quentin Ruby (#3) üzenetére


ForRedGlory
félisten

:W Hagyjuk már.

[ Szerkesztve ]

(#8) gixxer-tomee


gixxer-tomee
aktív tag

Az idióta vicceket már rohadtul unom.. A sok Samsung hater nem tudja befogni a pofáját azóta sem..
Én már az elején tudtam, hogy a pár valódi eset után jönni fognak a kamu, biztosítási csalásos, vagy éppen rágott alma által vezérelt lejárató verziók..
Sajnos ekkora patkányok tudnak lenni az emberek..

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#9) mackoapo11 válasza gixxer-tomee (#8) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Iphone haterként jól megmondtad,csak úgy tombol a kultura! Amúgy meg ami sz@r,az sz@r,hiába is akarod ennyire fényezni.

(#10) Juhaszatti válasza mackoapo11 (#9) üzenetére


Juhaszatti
addikt

És mi az ami szar?

(#11) mackoapo11 válasza Juhaszatti (#10) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Ami nem rendeltetés szerüen müködik,az szar.

(#12) janeszgol válasza mackoapo11 (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Valóban?. :)
Gyártási, sőt tervezési hibás sajnos minden hol lehet. De amíg egyszerűbb összeszereltetni, mint javítani (kevés a szakember hozzá), addig ez lesz.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#13) Fejvadi válasza janeszgol (#6) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszi az infót.

(#14) shiftac válasza Quentin Ruby (#3) üzenetére


shiftac
aktív tag

"Több amerikai felhasználó is arról számolt be" itt hagytam abba a cikk olvasását :D. Amerika...

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#15) szbxvr


szbxvr
tag

De az internet kommunája nem alszik és napi szinten jönnek a Samsunggal kapcsolatos mémek :))

ASUS X550V--GTX950M--Intel i5 6300HQ|.......|iPhone SE 32gb

(#16) ForRedGlory válasza janeszgol (#12) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem olyan baja volt, hoty hiaba hivtam valakit, nem volt csorgeshang. Valszeg szoftverhiba csak.

[ Szerkesztve ]

(#17) gixxer-tomee válasza mackoapo11 (#11) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Akkor a kobakban is nagyon bűzlik valami! ;) Ha van ott valami! Amúgy meg nem vagyok iPhone hater! Csak nem komálom az észjárásukat! Szóval eléggé mellé lőttél papi!
Khm bendgate?
Your fault!...khm antennagate? It's you fault!...khm where is jack?...Its your fault! We are wireless! Wireless its the future! But, where is the wireless charging? mmmmm ITS YOUR FAULT!!!!

No, ezt nem komálom! Azt hiszem megvan a jogom hozzá! :K

[ Szerkesztve ]

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#18) joey04 válasza gixxer-tomee (#17) üzenetére


joey04
titán

bendgate: A Consumer Reports és egyéb független tesztek 2 konklúziót vontak le:

1.: Az iPhone 6 és az iPhone 6 Plus középmezőnyben végzett, ami a hajlításhoz szükséges erőt illeti, vagyis a piacon már jó ideje árulnak náluk sokkal hajlékonyabb modelleket.

2.: Az iPhone 6 könnyebben hajlik, mint az iPhone 6 Plus. Pedig a 6-osra senki nem panaszkodott, sőt dicsérték ebből a szempontból.

antennagate: Ott (iPhone 4) valóban volt tervezési baki, ám még az itteni MA teszt is kimutatta, hogy csak térerő csökkenés idézhető elő, hálózatvesztés csak akkor, ha eleve kritikusan alacsony volt a térerő. Valamint ezt alátámasztva anno az AT&T lehozott egy statisztikát, hogy az iPhone 3GS-nél vagy más régebbi készüléknél többször fordult elő hálózatvesztés, mint a 4-nél. Valamint az elhíresült fogd máshogy sem hangzott el soha hivatalosan, csak a haterek tartották és tartják köztudatban.

A jack dugó meg nem hiba, hanem egy tudatos döntés, ami szerintem sem jó irány, de ha ez valakinek ténylegesen deal breaker, akkor van más gyártó. wireless töltés meg lassú és ugyanúgy helyhez és kábelhez kötött megoldás, csak egy zsinórral kevesebb van.

Lejárató kampány meg maximum a másik oldalról van, lásd Note 7 bemutató ahol a jack csatlakozó hiányán viccelődtek, vagy most a dobozból kivett robbanó iPhone 7 is vicc kategória.

Ettől függetlenül le a kalappal a samu előtt ahogy lereagálta ezt és már én érzem magam rosszul ahogy fröcsögnek a tulajok és már lassan egy BMW-t kérnek kárpótlásként, de attól még hülyeség volt idekeverni az almát, ráadásul kamu indokokkal ami csak flame keltő és örülj, ha tacskó nem talál ide, mert ő nem fog ilyen kulturált hangnemben válaszolni, és robbani fog a topik (hogy stílusos legyek). Bár lehet, pont ez a célod. De remélem nem.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) RaveForce válasza janeszgol (#12) üzenetére


RaveForce
veterán

kár rá reagálni, a kommentjei 99%-a random egyatlan samsung fikázás, valószínűleg valami komplexus/ferdülés/betegség... szegény :(

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#20) gixxer-tomee válasza joey04 (#18) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Először is. Tacskóra pont teszek. Sosem volt 100-as, és mindig minden meg tud magyarázni, még ha millió bizonyíték is van az ellenkezőjére. Másodsorban lejáratásnak nevezni egy viccet? Komolyan? Azért nem tenném egy kategóriába a gyújtogatásokkal!
Nekem nem a flame a célom, de rühellem amikor nyilvánvaló dolgokat próbálnak megmagyarázni! Nekemneeee!
Tudom sok naív ember van a világon, de azért álljunk már meg!
Azért soroltam fel pár dolgot, köztük a jacket is, mert próbáltam utalni rá, hogy valamiért mindig a Samsung fekete bárány! Én értem, hogy sokan istenítik a konkurenciát, és foggal körömmel védik, de mindennek van határa! Szerintem..
Ha az ember nem mondhatja el a véleményét, akkor már rég baj van.. Bár ebben az országban ez már sajnos legfelülről legalulra elterjedt dolog..

Na mindegy.. Akinek csöpp esze van, látja hogy ez lejáratás volt. Na nem az első pár eset, mert az tény, nincs mit szépíteni rajta, elcseszték..

[ Szerkesztve ]

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#21) joey04 válasza gixxer-tomee (#20) üzenetére


joey04
titán

A sok Samsung hater nem tudja befogni a pofáját azóta sem..
Én már az elején tudtam, hogy a pár valódi eset után jönni fognak a kamu, biztosítási csalásos, vagy éppen rágott alma által vezérelt lejárató verziók.

ezt nem értem csupán honnan jött. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) no more válasza joey04 (#18) üzenetére


no more
addikt

Az antenna gate egy eléggé valós dolog, a mai napig létezik az iPhone-oknál.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#23) iNfAntRy válasza joey04 (#18) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Valamint az elhíresült fogd máshogy sem hangzott el soha hivatalosan, csak a haterek tartották és tartják köztudatban.

Akkor a Mobilarena.hu a haterek közé tartozik, mert lehozta cikként? ;] :P

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#24) mackoapo11 válasza RaveForce (#19) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

PH!addiktként tisztában kellene lenni a fórum szabályaival!!! Amúgy azért mert téged az iskolában kicsúfolnak,megvernek és a kis nyomorult életecskédben ennyi öröm van,hogy Samsung Fan Club Troll tagozat aktív tagjaként végig trollkodod a fórumokat,nem kéne másokra is kivetíteni a frusztráltságodat!!! Ha már személyeskedünk....

(#25) no more válasza mackoapo11 (#24) üzenetére


no more
addikt

Nem véletlenül búvártacskó a másik felhasználód? Te is állítottál már Apple szentélyt magadnak? ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#26) gixxer-tomee válasza joey04 (#21) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Mert szerinted ki a legnagyobb konkurencia a felső kategóriában? Talán az Elephone? Amikor már egyre növekedett a káresetek száma és már az s7 edge is "égett", "robbant", akkor azt lehet hogy olyanok tervezték meg, akiknek semennyire sem áll érdekükben? Ha ez logikus szerinted, akkor gratulálok.. Gyorsan kihasználták a lehetőséget, hogy felturbózzák kicsit az ellenszenvet a samsung iránt. Nem ez lenne az első eset a történelemben..
Erre könnyen rávetődnek a haterek, akik véres foggal vicsorognak, és terjesztik a hazugságot!
És most kb harmadszor mondom el, nem vagyok alma hater! Mert van jó pár alma dolog, ami nagyon is tetszik.
Csak mikor egy cég vallásos csoporttá..vagyis inkább már szektává változtatja a rajongók tömegét, akkor kezdenek eldurvulni a dolgok. Ez sem lenne az első eset a világon..
Hát kb ennyi.

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#27) mackoapo11 válasza no more (#25) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Hát ez nem jött be barátocskám,nekem nincs másik felhasználóm :DD . Amúgy meg kicsit jobban nézz ki a HUAWEI szentélyem,mint a te Samsung szentélyed. ....Ja és nem védem foggal-körömmel az ipari hulladékot!!!

(#28) joey04 válasza iNfAntRy (#23) üzenetére


joey04
titán

Lehozott egy olyan cikket, amiben leírták azt, hogy az Apple hivatalos válasza az, hogy fogjuk másképp a telefont, hogy ne menjen el a térerő? Hát ezt linkeld kérlek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) Wesder válasza mackoapo11 (#27) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor én nyertem mert nekem Xiaomi-s van :P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30) DenesBa válasza Wesder (#29) üzenetére


DenesBa
csendes tag

Kontrázok, nekem Nokia van :DDD :P

Amúgy nagy örömmel látom, hogy hogyan pörög minden egyes almás vagy samsungos hír alatt az élet. Hányan lennének öngyilkosok, ha ez a két cég egyik napról a másikra bedőlne??.... :P

(#31) mackoapo11 válasza Wesder (#29) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Azok is jó telók,bár most a barátom Xaomi Note 2-ben 2 hónap után megpurcant a beszéd mikrofonja(kintről rendelet,sajnos) de az szerintem egyedi eset és pont e miatt nem fogom fikázni a márkát.Ugyan is minden márkánál előfordulnak hibás készülékek.....De azt te is elismerheted,hogy a Samsung pont nem az ÁR/ÉRTÉK bajnoka.Vagy a Xaomid helyett vennél egy J3-at,vagy J5-öt? Adnál egy ilyen készülékért 300 ezret ?

(#30) DenesBa : Kell az élet,jó a trolloknak húzni az agyukat :DD :DD :R

[ Szerkesztve ]

(#32) DenesBa válasza mackoapo11 (#31) üzenetére


DenesBa
csendes tag

Hát, ha a Samsung nyilvánvalóan szar ár/érték aránnyal rendelkezik, mit mondjunk az apple-re?? Egyik 19 másik egy híján 20...

(#33) no more válasza mackoapo11 (#31) üzenetére


no more
addikt

Mert aztán a P9 meg a P9 Plus rohadt jó ár-érték arányú telefonok... :U Főleg olyan IGP-vel, ami középkategóriás telefonokban szokott lenni, sőt még ott is ciki...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#34) iNfAntRy válasza joey04 (#28) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

[link]

Már akkor elmentettem a kedvencek közé ,mikor megjelent. gyűjtöm a vicces linkeket :)

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#35) buvartacsko válasza joey04 (#18) üzenetére


buvartacsko
addikt

"wireless töltés meg lassú és ugyanúgy helyhez és kábelhez kötött megoldás, csak egy zsinórral kevesebb van."

én mondjuk úgy látom hogy pontosan ugyanannyi "zsinór" van a wireless töltés esetében is. :)

jelzem magamtól sosem jöttem volna ide (mert egyáltalán nem érdekel a note7, sem a samsung, sem az android), csak linkelték hogy dupla account gyanúsítás megy, egyébként nem érdekel az itteni hiszti, nyugodtan csináljátok tovább. :)

[ Szerkesztve ]

(#36) Wesder válasza mackoapo11 (#31) üzenetére


Wesder
félisten

Ugyan, 60-nàl többet nem adnék ki telóra, és hàt itthoni szervízzel lehet kapni B20-as Redmi3-at, így nem kérdés melyiket vettem :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) mackoapo11 válasza no more (#33) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Samsunghoz képest minden féle képen!!!P9 nagy áruházban 159 ezer,ennyiért milyen Samsungot kapsz????

(#36) wesder: Akkor ebben egyet értünk :R Mondjuk én P8 Litet vettem, de igen jó áron volt és nekem semmi bajom vele.Ennyiért J5-öt se kaptam volna és ugye simán körbeh.gyozza

[ Szerkesztve ]

(#38) Wesder válasza mackoapo11 (#37) üzenetére


Wesder
félisten

Most néztem és 60-ért konkrétan J3 (16)-ot kapsz a Telekomnál. Kicsit vicces, bár én ezen inkább nem nevetnék.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39) joey04 válasza iNfAntRy (#34) üzenetére


joey04
titán

Akkor olvasd el rendesen. A probléma után volt egy sajtótájékoztató, ahol demonstrálták a többi készülékhez képest normál tartásnál mekkora a különbség. A cím pedig a balhéra reflektál, ami Jobs és egy újságíró magánlevelezésében elhangzott. A MA ebben az esetben nem hater volt, hanem bulváros klikkvadász. Sajnos manapság is előfordul az ilyen itt, ha valamelyik felkapott telefonnak baja van, akkor kicsit bulvárosan van előadva. Legyen az alma, vagy a hírben említett Sasmung akár.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) RaveForce válasza mackoapo11 (#24) üzenetére


RaveForce
veterán

az a baj, annyit nem érsz már, hogy felvegyem veled a kesztyűd, nyílván magadból indulsz ki, és ilyenek történtek veled, hogy ilyen lettél, én tényeket írtam, a tények pedig azok, hogy nem sok mást műkődsz a fórumon 99%-ban, mint mindenféle agyatlan trollkodásokat írsz samsung topikokba, de ha már ezt megteszed, legyél annyira tökös, hogy nem akadsz ki, ha többször is szóvá teszik, ennyi. puszillak :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#41) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Szerintem zarhato a topik.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#42) no more válasza mackoapo11 (#37) üzenetére


no more
addikt

Samsunghoz képest minden féle képen!!!P9 nagy áruházban 159 ezer,ennyiért milyen Samsungot kapsz????

Hát... S7-et?! Ami azért valljuk be, picit másabb világ, mint egy Huawei. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#43) zseko válasza joey04 (#39) üzenetére


zseko
veterán

A probléma után volt egy sajtótájékoztató, ahol demonstrálták a többi készülékhez képest normál tartásnál mekkora a különbség.
Nekem ebből még mindig az jön le, hogy "szarul tartod, fogd másképp" :)

A cikkre is reagálva, engem ez a probléma nem tántorított el attól hogy vegyek, jelenleg azon gondolkozom, hogy S7 Edge vagy Note 7 legyen majd, miben nyújtana többet ez utóbbi az előbbitől. Persze ha találok normális alternatívát akkor az lesz, így várom a xiaomi új telefonját, meg a google féle Pixel telefonokat, hogy teljesítenek. Az S7-et a relatíve már normálisabb esti fényképezés miatt akarom, ez az elsődleges szempont.

HR24.hu

(#44) Cingáriusz válasza mackoapo11 (#9) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Ennyire fáj, hogy a Samsung letette a legjobb mobilt az asztalra? :D

(#45) joey04 válasza zseko (#43) üzenetére


joey04
titán

mert ezt verték a buksidba.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) Lord Sidious válasza Cingáriusz (#44) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Egy zsufolt kavezo asztalara, majd kirohant onnan es hangos Admiral Ackbar kialltassal kiserve felrobbantott par mocskos rohanosztagost. ;]

(#47) mrThomi


mrThomi
addikt

es meg van ember aki ezen csodalkozik ? Remelem most az iphonok jonnek...

Nothing Phone (2a)

(#48) mackoapo11 válasza Cingáriusz (#44) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

A legjobb mobilt Iphone 7 Plus-nak hívják,de ne zavarjon... :D

(#42) no more: mutass már egy linket,ahol 159 ezer az S7.Még a legutolsó sufni GSM boltban is bő 30 ezer a különbség,normális boltban 50-60 ezer...no comment

[ Szerkesztve ]

(#49) no more válasza mackoapo11 (#48) üzenetére


no more
addikt

www.telekom.hu

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#50) iNfAntRy válasza mackoapo11 (#48) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

[link]

Itt 157.000 az S7

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.