Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát eléggé semmit sem mondó reklámok ezek. Mondjuk a birkásnál azért jobb ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2) Zolesz007 válasza Cyberpunk (#1) üzenetére


Zolesz007
őstag

Miért ekkora fícsör, hogy SMS közben videózik? :F

Fold 5

(#3) Cyberpunk válasza Zolesz007 (#2) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mert eszébe jutott valami halaszthatatlan fontos dolog, de a videót meg lusta lepauzézni. ;) :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4) Zolesz007 válasza Cyberpunk (#3) üzenetére


Zolesz007
őstag

Kicsit fura mert szerintem hiányzik az androidból ez a több ablakos dolog... (főleg a tabletekből) Erre itt a Samsung megcsinálja faján, de csak egy és a lehető leghaszontalanabb módon használható...

Fold 5

(#5) Cyberpunk válasza Zolesz007 (#4) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen a multitasking elég szar, de nem csak itt a legtöbb mobil OS-en vicc kategória néhány kivétellel persze. Ez sem győzött meg.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6) Wave86 válasza Zolesz007 (#2) üzenetére


Wave86
tag

Ezt a Samsung magyarország termékmenedzsere elmondta, hogy ez a funkció a koreaiaknak lett kifejlesztve, ők menetközben is folyamatosan néznek videót, miközben SMS-t írnak (emiatt gyakran előfordul, hogy egymásnak nekimennek). :)
Szóval NEM Európára lett kitalálva a funkció.

(#7) aram01 válasza Wave86 (#6) üzenetére


aram01
nagyúr

én már akkor is nekimegyek másnak ha sms-t írok :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8) fordfairlane válasza Wave86 (#6) üzenetére


fordfairlane
veterán

Elképesztően ingerszegény lehet Dél Korea, ha ehhez vannak szokva. :))

x gon' give it to ya

(#9) fordfairlane válasza Cyberpunk (#1) üzenetére


fordfairlane
veterán

Szerintem ezek jók. Határozottan jobbak, mint amiket eddig láttam a Samsungtól.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#10) Robertoq


Robertoq
őstag

(#11) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Galaxy SIII használóként tetszik, hogy mekkora reklámkampányt csinálnak a telefonnak. Itthon sem lehet úgy tévét nézni, hogy egy reklám szünetben ne látnád az "Érted kelt életre" című reklámot. Eb alatt állandóan de már a kisebb csatornákon is láttam. Ha nálunk ahol nem túl nagy a piac ekkora kampány megy akkor vajon mi lehet a számukra lényegesebb piacokon?

(#12) randras válasza Wave86 (#6) üzenetére


randras
veterán

Hát, így máris érthető a fícsör, valózínűleg a világot fogja megváltani ez a hatalmas fejlesztés! :R

(#13) hero01


hero01
csendes tag

csak pazarlások voltak ezek a reklámok. :(

(#14) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Továbbra is gyenge a Samsung a reklámokban. Bár talán egy fokot lépett előre a "Designed for humans" gyalázatos bohóckodás óta ;]

(#15) Remus389 válasza Stanley-B. (#14) üzenetére


Remus389
veterán

messze vannak ők még az almafától marketingben....

ezek a reklámok meg olyan lélektelenek, semmitmondóak, még az a belinkelt talán

ötlettelenek, sivárak

designed for humans....

Istenem.... :(

persze attól még jó a készülék, ha elfogadjuk a méretét.... nekem csak egyetlen egy dolog miatt nem kell, a mérete miatt(kicsit megszaladt a ceruza, ez már kistévé nem mobil)

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#16) Wisdome válasza Robertoq (#10) üzenetére


Wisdome
tag

Szépnek szép.. viszont nem egészen értem mi ez a nagy szöveg a természet adta inspirációval kapcsolatban.. :D Van egy "vizes" lockscreen és egy pitypang háttér.. ennyiben nyilvánul meg a természet a telefonon?? :DDD
Nincs gondom ezzel a szöveggel, csak már túlontúl ezt nyomatják..

(#17) <Adamsky> válasza Wisdome (#16) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

A "the next big thing is here" mennyivel találóbb szlogen. :)
Értsd: nagynak nagy, de még magam sem tudom mire jó izé.

(#18) vinibali


vinibali
őstag

szerintem a második reklám jó lett. nagyon kielemeli a stílusát meg a formáját a telónak!

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#19) Wisdome válasza <Adamsky> (#17) üzenetére


Wisdome
tag

Hát igen.. :) én annyira még nem érzem, hogy rátapintottak volna a hatékony reklámozás mikéntjére.. vagy lehet, hogy egyszerűen samsungéknál ez a reklámstílus a fő irányvonal..
Viszont nem is olyan rég olvastam egy cikket, miszerint az alma és a samsung ugyanazt a színészt választotta a reklámfilmjükbe ... :)) (azóta már lehet hogy perre vitték a dolgot :DDD )

(#20) Prof01


Prof01
veterán

Elég gyenge reklámok. Nem is értem az elsőnek mi értelme...?

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#21) Daczy


Daczy
aktív tag

Egy használható OS és alkalmazásbolt kéne rá, ami ki is használja a bivalyerős hardvert, és kész a tökéletes telefon. Dettó HTC ONE X. Így csak parasztvakítás!

[ Szerkesztve ]

(#22) #01696768 válasza Zolesz007 (#4) üzenetére


#01696768
törölt tag

(#21) Daczy

Miért tetszik flame-elni?

Igen, az a vicc, hogy nekem ez a funkció nagyon bejön, és remélem, megy majd tovább a felhasználása. "Szenzoros ingerhiányos" (szép szó az enyhe hiperaktivitásra :DDD ) emberként nem tudok ott ülni és bámulni egy telefon-review-t vagy uncsibb filmet, muszáj közben mást is csinálnom. És pl. ha említ valamit a review, tökjó gyorsan utána is nézni a neten, és így pikk-pakk visszatérhet az ember a videóhoz. De számtalan előnyét fel tudnám még sorolni, főleg, ha továbbviszik a feature-t és nem ragad le itt. Jó lenne megnyitni SMS-t meg emailt egymás mellett, lehetne copy-paste-elni váltás nélkül, stb. Nyilván ehhez akkora kijelző is kell, de mondjuk egy Note-on már el tudom képzelni...

A reklámok meg olyan semmilyenek. De azt hiszem, ez így jó, a trash talk meg az agresszív marketing mindig az adott termék ellen hergel. :B Teljesen személyes, de míg a (régi) Kindle bemutatója után kitört rajtam a must-have, szegény Steve Jobs szerepléseitől mindig a hideg rázott ki. Valamiért szeretem azt érezni, hogy csak nekem sikerült meghoznom a fantasztikus döntést, és a legjobb készüléket vennem. :U Ezekről a reklámokról pont azt gondoltam, h na, ezután senki nem rohan a boltba, úgyhogy nem lesz mindenkinek ilyen. :D

[ Szerkesztve ]

(#23) Cyberpunk válasza #01696768 (#22) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Pont ezért kéne egy normális OS ami tud rendes multitasking-ot. Az Android nem ilyen, de sajnos a többi sem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#24) #01696768 válasza Cyberpunk (#23) üzenetére


#01696768
törölt tag

Azért jó lenne, ha továbbfejlesztenék a dolgot... Talán majd az S4/Android5, vagy épp a Note2 ;)

[ Szerkesztve ]

(#25) Cyberpunk válasza #01696768 (#24) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ámen. :R

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#26) Enci1983 válasza #01696768 (#22) üzenetére


Enci1983
senior tag

Már van ilyen app, floating video vagy valami ilyesmi, letöltöttem de nem tetszett, és ahogy kitöröltem úgy el is felejtettem a nevét :D de tuti hogy valami floating valami.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.