Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Wave86


Wave86
tag

Nagyon jól sikerült a Note 4, nagyjából erre számítottam. A fémkeret külön izgalmas és a kijelző is lenyűgöző.
A Gear S most érte el azt a szintet, hogy érdemes számolni vele (korábban pont ezt mondtam).

A Note 4 design-ját meg örülök, hogy alapjában véve meghagyták, és mellette finomítottak rajta.

[ Szerkesztve ]

(#102) GeoJoe válasza wlandroid (#99) üzenetére


GeoJoe
senior tag

átváltottam a sony bemutatójára de ahogy meghallottam a beszédet először azt hittem rossz helyen vagyok :D

(#103) AS


AS
félisten

Samsung most nagyon kitett magáért. Note 4 S805 fém QHD (nincs is ellenfele)
Note Edge ugyan mint Note 4 csak még oldan is van kijelző.
Gear S na ez legjobb hajlitott Amoled kijelző
Na és VR ami jövő lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#104) joey04 válasza Wave86 (#101) üzenetére


joey04
titán

a fémkeret nem tudom mitől lenyűgöző, a kijelző meg lehet gyönyörű, de akkor a note 3 kijelzője is gyönyörű. a videókon nagy fejlődést nem láthatsz. de igazából a QHD parasztvakítás, a különbséget nem fogod látni élőben sem, azt meg csak remélhetjük, hogy a 805 tudja úgy pörgetni a pixeleket, mint az s800 a note 3-ban. és ha még tudja is, kérdéses lesz az akksi idő. a sok pixel meg az erősebb vas miatt. szerintem nem éri note 3-ról váltani. és nem csak azért, mert nem hozott sok újdonságot, hanem azért, mert amit hozott, az legalább akkora előny mint hátrány. ezt láthattuk az lg-nél is, g2-g3 viszonylatban.

[ Szerkesztve ]

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#105) wlandroid válasza GeoJoe (#102) üzenetére


wlandroid
tag

A hájrezolusönt hallottad? 3 percen belül legalább 10x elhadarta :D

(#106) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

azért érezzük a különbséget a samsung előadása és a sony kínzása között. képesek egy ilyen képpel bejelenteni a smart watch 3-at. vicc...

#105: jaja, aztán rátért h a hangra gondol :D ez a csávó se jobb, mint az előző

[ Szerkesztve ]

(#107) Wave86 válasza joey04 (#104) üzenetére


Wave86
tag

A fémkeret annyiban lenyűgöző, hogy végre matt hatása lesz, a Note 3-nál nagyon csillog.
Nem hinném, hogy a kijelző parasztvakítás, biztos vagyok benne, hogy látható lesz a változás.
Az akku még ugyan kérdéses, hogy hogyan fogja bírni, de bizakodó vagyok vele szemben.
Továbbá, az S Pen fejlődése is felkeltette a figyelmemet.
Ha lenne Note 3-am, akkor nem cserélnénk. De mivel nincs és amúgyis pont most tervezem a telefon vételét, így a Note 4 jobb választásnak tűnik.

(#108) AS


AS
félisten

Sony Sajtó egy rakás 0 és unalmas...
Legjobb Asus nak volt eddig. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#109) joey04 válasza Wave86 (#107) üzenetére


joey04
titán

én egyetlen dolog miatt venném a note 4-et, a support miatt, ismerjük droid vonalon hogy megy ez, le lesz szarva a note 3 is, de minimum hónapokkal később kap majd frissítéseket.

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#110) SX Wave válasza joey04 (#100) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Nem is szoktam nézni melyik program mennyit zabál, ez nem érdekel, csak látom a végeredményt, hogy megint betelt a RAM (volt hogy emiatt nem tudtam hívást fogadni). Chromra úgy értettem hogy nem frissít, ha megtelik a RAM és a böngészőben megnyomom az oldal újratöltését, akkor nem frissít.
És igen, még mindig ez a legjobb telefon a piacon.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#111) AS válasza GeoJoe (#106) üzenetére


AS
félisten

Sony ínováció....
Z3 egy az egyben ugyan azt tudja mint a Z2

Ez meg mi??

Láttak ezek a Asus orát?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#112) iNfAntRy válasza AS (#85) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Nekem is ugyanez volt a reakcióm esküszöm :D A Doom 2 atyja egy Samsung előadáson. Nem semmi. Jó volt látni

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#113) AS


AS
félisten

Igaz a Note 3 mai napaig egyik legjobb telo. De ha nem Note 3 rol váltasz akkor Note 4 lesz befutó :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#114) GeoJoe válasza AS (#111) üzenetére


GeoJoe
senior tag

ebből eddig ami hasznosnak tűnt, hogy ha Z3-at veszel és wc-re kell menni miközben a ps4-et nyomod nem kell addig szünetet tartani :DDD

[ Szerkesztve ]

(#115) joey04


joey04
titán

atyaég szegény sony. :(
ekkora 0 semmit rég láttam.

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#116) tjb007 válasza vicze (#94) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Note Edge-ből valóban nem, az S805 only, a Note 4-ből viszont lett bejelentve Exynos 5430-as variáns.
Ha csak előbbire vonatkozott az, amit írtál vedd úgy, hogy nem szóltam. :)

[ Szerkesztve ]

(#117) bok92


bok92
addikt

Én ezt a Sony tájékoztatót nem tudtam végignézni... Nem is értettem amit mondanak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#118) AS


AS
félisten

Aki nem látta itt az Asus előadás is

Asus Memo Pad 7

De legjobb a

ASUS' Zenbook UX301 was already rather impressive with its glass-covered body and 2,560 x 1,440 touchscreen, but its record has just been broken by yet another ZenBook. Announced at IFA today, the new UX305 is a gorgeous all-aluminum Ultrabook that packs an insanely sharp 13.3-inch 3,200 x 1,800 (276 ppi) display (as used by the bulkier UX303LN), and at just 12.3mm thick, it's certainly the world's slimmest laptop to carry this class of screen resolution. The trade-off here is that this isn't a touchscreen, but the 1.2kg weight does beat the 1.35kg 13-inch MacBook Air. Much like the rest of the ZenBook series, the UX305 is also quite the looker with its diamond cut highlights plus signature spun-metal finish in either "Obsidian Stone" or "Ceramic Alloy" color option. Little else about this laptop has been mentioned so far: All we know is that it'll pack an Intel Core M processor, 10 hours of battery life and a choice of 128GB / 256GB SSDs. We'll get back to you guys when we hear more later this year.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#119) pohár válasza tjb007 (#116) üzenetére


pohár
félisten

5433, nem?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#120) mrlujoak válasza AS (#111) üzenetére


mrlujoak
veterán

...hú, láttad annak az Asusnak a káváit?!

Egyénként meg valami cerkanövelő, bizonyítási kényszeretek van, hogy Samsungos hírhez - még offban is - Sony sajtós képeket, megjegyzéseket írtok?!

A Sony nem arról híres, hogy ugrabugráló tinilányok, viháncolva mutatnak be dolgokat.

Srácok, ez színvonal a javából...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#121) tucsok.


tucsok.
senior tag

hátul van a hangszóró, nem örülök neki

"So say we all"

(#122) mrlujoak válasza mrlujoak (#120) üzenetére


mrlujoak
veterán

...hogy ON is legyek, azt a Note Edge modellt nagyon megtapiznám.
A Round nem mozgatott meg - ahogy láttuk, mást sem nagyon - de erre nagyon kíváncsi vagyok.

Várós egy tapizásra.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#123) Peterson_ válasza SX Wave (#88) üzenetére


Peterson_
addikt

Nem igazán értem, hogy hogy lehet kevés.:D
Én már lassan egy éve bitorlom, de még nagyon trehány használat mellett sem voltam képes 1,7GB-nál jobban megtelíteni a RAM-ot.
A hasznos újítás nekem inkább egy picit okosabb és letisztultabb UI, lényegesen nagyobb akku, jelentős ráncfelvarrás a hálózati képességek téren(itt a vételi erősségre gondolok), masszív fém keret, és egy jobb S pen...mondjuk a végén radirral mint a Wacom cerkán.
De ez már erősen réteg igény.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#124) Drifter05 válasza wlandroid (#105) üzenetére


Drifter05
újonc

A hájrezolusön az jó,nagyon jó!
Ne boncoljunk lovat,mert az lórezolusön lenne :DD

(#125) Peterson_ válasza Peterson_ (#123) üzenetére


Peterson_
addikt

Példának okáért:
11 alkalmazást megnyitottam a kedvedért, és ledobáltam háttérbe.
-GTA SA, SketchBook, Viber, Whatsapp, videó, emulátor...anyám kínja.
Közben pötyögöm neked, hogy 1.75 GB a foglalt memória, a rendszer pedig köszöni, jól van.
Ez nem épp természetes használat, szóval végképp nem tudom elképzelni, hogy mit csinálsz a telefonoddal:D

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#126) Drifter05


Drifter05
újonc

Amúgy kb. mikor lesz fent a cikk a bemutatott dolgokról???
Sajna elég gyenge a mobilnet,így nem tudtam élőben megnézni... :O :O

(#127) AS


AS
félisten

Note Edge hasznos lehet aku kímélés szempontból is hogy csak a kis kijelző megy.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#128) S e t h


S e t h
nagyúr

Mekkora aksi lesz az note 4-ben?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#129) joey04 válasza S e t h (#128) üzenetére


joey04
titán

3220
-----------

note 4 vs Note 3 spec

[ Szerkesztve ]

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#130) GeoJoe válasza S e t h (#128) üzenetére


GeoJoe
senior tag

3220-as!

Edge az Edge-n :D

(#131) muratomi1 válasza GeoJoe (#130) üzenetére


muratomi1
senior tag

Magyarországon csak edge-n lehet netezni majd az Edge-n :DDD

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#132) SX Wave válasza S e t h (#128) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Samsung GALAXY Note 4 3220 mAh
GALAXY Note Edge 3000 mAh

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#133) Parallaxis


Parallaxis
addikt

Az Edge csak jobbkezeseknek készült?

Vagy aki meg tudja fogni jobb kézzel úgy, hogy közben a ballal ír rá és nem ér bele sehol a jobb kezével, az kedvezményesen veheti meg, mert nagyon ügyes? :D

--

Úgy néz ki, hogy a Samsung kifejlesztette a hajlított kijelzőt, de halovány ötlete sincs arra, hogy mire is lehetne normálisan használni, így ismét láthatunk egy költséges tech demót.

[ Szerkesztve ]

(#134) SX Wave válasza Peterson_ (#125) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Úgy nézz ki tehetségem van hozza. Én vagyok az a felhasználó, akinek bármennyi RAM is lenne a készülékébe, mindig kevés lenne :) Így jártam...

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#135) 1697


1697
tag

Hands on videok a tubon...Hát ez az Edge kurv@jooo....ez egyedi...kelllll....mellé a Gear s meg hibátlannn...Note3 Gear 1 eladó jó áron...-))))

(#136) joey04 válasza Parallaxis (#133) üzenetére


joey04
titán

Úgy néz ki, hogy a Samsung kifejlesztette a hajlított kijelzőt, de halovány ötlete sincs arra, hogy mire is lehetne normálisan használni, így ismét láthatunk egy költséges tech demót.

pont ez jutott eszembe, hogy amikor kb csontra ezt a készüléket mutatták mint tech demót, akkor tárgyaltuk ki, hogy oké, ez bravúr, de mit lehet ezzel kezdeni, vajon hogy oldják meg, hogy ez a mindennapi használatban is hasznos legyen? Hát úgy néz ki a samunál nem nagyon gondolkodtak, reszeltek gondolom a szoftveren, aztán kidobták, hogy vegyétek. :D

[ Szerkesztve ]

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#137) fairi válasza Peterson_ (#125) üzenetére


fairi
addikt

Az opera 20 feletti megnyitott füllel már szépen tud enni, és go launcher 7 telepakolt widgetlappal, mondjuk egy megnyitott adobe reader+jópár apróság= 2,35 gb foglalt szabad 400 mega a note3-on. de már volt 2,51-es foglalás is.ha valami jobb játékot megnyitnák már lehet bezárna appokat!

(#138) Peterson_ válasza joey04 (#136) üzenetére


Peterson_
addikt

Azért ott akadt néhány jó ötlet(pl zene vezérlés, meg az amúgy is meglevő értesítések.
Tényleg tetszetős, de nem vagyok benne biztos, hogy annyira nélkülözhetetlen lenne amit pluszban hoz.
Engem a mindennapok során lehet, hogy többször zavarna mint ahányszor hasznát venném.

fairi:
"Az opera 20 feletti megnyitott füllel már szépen tud enni, és go launcher 7 telepakolt widgetlappal,..."

-Minek, és megint csak minek?
Szerintem erre nem létezik épeszű magyarázat.:)

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#139) joey04 válasza Peterson_ (#138) üzenetére


joey04
titán

ha felajánlanák és választanom kéne minden anyagi megfontolást félretéve, tehát nem azt nézem, hogy az edge értékesebb lesz vélhetőleg akkor egyértelműen a note 4 kéne nem az edge. sőt, ha a szupporttal kapcsolatos aggodalmaim nem lennének, akkor a note 4 helyett inkább a note 3 kéne.

[ Szerkesztve ]

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#140) Parallaxis válasza Peterson_ (#138) üzenetére


Parallaxis
addikt

Azért ott akadt néhány jó ötlet(pl zene vezérlés, meg az amúgy is meglevő értesítések.

Zene vezérlés, ha a Samsung lejátszóját akarod használni, más ugyebár nem nagyon fogja támogatni a Samsung saját API-ját (a szemmel és döntéssel irányítható scrollozást sem támogatja semmi a Samsung 1-2 saját alkalmazásán kívül, pedig annak több értelme lenne).

Az értesítések miért is jók ott? Az értesítési led bőven elég, minek a többletfogyasztás egy kisebb akkuval szerelt készülék esetén?

Engem a mindennapok során lehet, hogy többször zavarna mint ahányszor hasznát venném.

Engem is.
Én még a státusz bart is eltüntetem a legtöbb használt alkalmazásnál, nemhogy egy centi vastag valami ott figyeljen állandóan a készülék szélén.

[ Szerkesztve ]

(#141) Laraxior


Laraxior
titán

Szolgaltatonal lesz vajon olyan ajanlat, note 4 + gear s? Mert a vodanal van olyan h S5 + gearfit.
egy ilyen note kombora. S3-rol cserelnek...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#142) Parallaxis válasza Laraxior (#141) üzenetére


Parallaxis
addikt

Szolgaltatonal lesz vajon olyan ajanlat, note 4 + gear s?

Szinte kizárt és értelme se sok lenne (hacsak nem annyi, hogy mindjárt két előfizetést is el lehetne velük adni :D).

A Gear S nem kiegészítő eszköz már, mint a régebbi Gear-ek.

[ Szerkesztve ]

(#143) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Az edge oldalsó "értesítési sávja" mire jó? Mert egy kőkorszaki, fapados droidos telefonon sem kell bekapcsolnom a kijelzőt ahhoz, hogy megtudjam, jött-e üzenetem / hívásom... satöbbi, vagy sem. Villognak ugyanis az értesítési ledek. Szóval villantás faktoron kívül van valami komoly extrája? Komolyan kérdezem, nem trollkodásból, még ha annak is tűnik.

(#144) AS válasza sing1ep1ayer (#143) üzenetére


AS
félisten

Ínováció érdekesség , és szebb lett tole note 4. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#145) GeoJoe válasza sing1ep1ayer (#143) üzenetére


GeoJoe
senior tag

spórolás. csak az oldalsó sáv kapcsol be ha van vlmi. kiírja a szöveges üzeneteket, meccs eredményeket, időjárást, zenét és filmet lehet vezérelni, pótolni tudod vele a hiányzó dedikált kamera gombot stb., fantázia kérdése :) még csak most adják ki az sdk-t de szerintem látványos. mondjuk én a led-es jelzést is imádom de mekkora lenne már, hogy egy kávézóban ücsörögve az oldalsó sávon kiírná a premier league meccsek eredményét :D

(#146) sing1ep1ayer válasza GeoJoe (#145) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Akkor nem pusztán egy látványos, de hasztalan újdonságról van szó. Tetszik. :C

(#147) SX Wave válasza sing1ep1ayer (#146) üzenetére


SX Wave
aktív tag

..és még vonalzóként is használhatod :))

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#148) Parallaxis válasza GeoJoe (#145) üzenetére


Parallaxis
addikt

spórolás. csak az oldalsó sáv kapcsol be ha van vlmi.

Ok, de erre bőven elég lenne simán a képernyő szélére kiírni ugyanazt :D az rétesítő lednél meg nem fogyaszt kevesebbet, ha meg meg akarom nézni a kapot e-mailt, akkor úgyis be kell lépni a rendszerbe.

még csak most adják ki az sdk-t

Kiadták azt az eddigi Samsungos fejlesztésekhez is, aztán kb. a kutya sem készített rájuk alkalmazást.

mekkora lenne már, hogy egy kávézóban ücsörögve az oldalsó sávon kiírná a premier league meccsek eredményét

Hát aki villantani veszi, annak lehet, én speciel csak akkor veszem elő a mobilt kávézóban is, ha használni akarom, nem szoktam kicsapni az asztalra...

(#149) tjb007 válasza pohár (#119) üzenetére


tjb007
nagyúr

De, elírtam. Összemosódott ez meg egy telefonbeszélgetés.

(#150) GeoJoe válasza Parallaxis (#148) üzenetére


GeoJoe
senior tag

1. pont a képernyő szélére írja ki... (olyan kijelzőt még nem láttam aminek csak egy része lép működésbe). illetve vehetjük az értesítési led fejlesztésének. egyébként itt ha kapsz emailt nem kell belépni, kiírja pl a témát és már tudom, hogy érdemes-e elolvasni vagy ráér

2. nekem úgy fest már elején van választék illetve az eseményen azt mondták h ma adták ki

3. sztem ez a 'hasznos' kategóriába tartozik. már a 3-as is elég nagy ezért ha kiülünk valahova általában kirakja mindenki, hiszen amúgy is nyomkodja az ember és kényelmesebb is

persze telefonálásra egy nokia 100 is alkalmas :DDD

(#151) Parallaxis válasza GeoJoe (#150) üzenetére


Parallaxis
addikt

(olyan kijelzőt még nem láttam aminek csak egy része lép működésbe).

Az összes OLED kijelző ilyen, itt sincs semmi újdonság ezen a téren.
Az egyetlen újítás, hogy meg van hajtva a kijelző, de még az sem olyan mértékben, hogy oldalról jól olvasható legyen.

nekem úgy fest már elején van választék illetve az eseményen azt mondták h ma adták ki

Az S-Pen SDK-ja hány éve van kiadva? Mennyi alkalmazást írtak konkrétan hozzá?
A szemmel, döntéssel vezérelhető scroll API-ja mióta elérhető? Hány alkalmazás támogatja?

ha kiülünk valahova általában kirakja mindenki, hiszen amúgy is nyomkodja az ember

No ettől tudok hányni, mikor egy kávézóban ül egy asztalnál 3-4 ember és a mobilját bambulja, és le se tojják egymást (a legnagyobb parasztságnak tartom ezt)..
Szóval nem, nem veszem elő és nem nyomkodom, mert azért ülök le valakivel egy helyen, hogy azzal beszélgessek és nem azért, hogy Facebookra posztoljak...

[ Szerkesztve ]

(#152) GeoJoe válasza Parallaxis (#151) üzenetére


GeoJoe
senior tag

én meg az örökké fanyalgó, soha semmi sem jó hozzáállástól ;)

(#153) Parallaxis válasza GeoJoe (#152) üzenetére


Parallaxis
addikt

Akkor tapsikolj csak az ostoba, semmire nem jó techdemókra...

(#154) AS


AS
félisten

Holnap 10 kor MS Nokia Sajtó. Hátha lesz Win9 is .

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#155) vicze válasza tjb007 (#116) üzenetére


vicze
félisten

Konkrétan úgy értettem, hogy a helyszínre nem vitték nincs kiállítva, a bejelentést olvastam. Meg maga a SoC se lett bemutatva.
Arra azért elég kíváncsi leszek, hogy milyen piacokon vetik be, elvileg sokkal erősebb mint a S805.

[ Szerkesztve ]

(#156) Wave86


Wave86
tag

Így átolvasva az érveiteket, nekem is az a meglátásom az Edge-vel kapocslatosan, hogy inkább csak jól néz ki, mintsem nélkülözhetetlen feature.
Gyanítom, hogy a sima Note 4 ára is magas lesz (az eredeti függetlenre gondolok, a szolgáltatói árak nem érdekelnek), a Note 4 Edge még magasabb akkor.
Valamint a Gear S is valószínűleg nem lesz olcsó, ám azzal, hogy egy mobilt képes kiváltani, sokaknak jelenthet alternatívát.

(#158) muratomi1 válasza Parallaxis (#153) üzenetére


muratomi1
senior tag

Már mióta nem techdemó ez az óra? A note edge az lehet az de ezt majd eldönti a vevőkör hogy jó vagy nem.
Amúgy meg ha leülök valakivel beszélni igenis kiteszem a telefont az asztalra. Persze lehalkitom, nem azt fogom nyomogatno miközben beszélek vele de azért had legyen már kint. Az asztalon. A telefon :D

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#159) Parallaxis válasza muratomi1 (#158) üzenetére


Parallaxis
addikt

Miért, a zsebedben nem érzed a rezgést? Miért kell mindenkinek látni a mobilod?

De egyébként sem erről beszéltem, hanem arról, mikor társaságban az emberek nem egymással beszélgetnek, hanem a mobiljukat baszkurálják állandóan.

de azért had legyen már kint. Az asztalon. A telefon

:)) :))

(#160) muratomi1 válasza Parallaxis (#159) üzenetére


muratomi1
senior tag

Így szoktam meg. Nem szoktam a zsebemben hordani, azzal mindig megjártam és nem, én tipikusan az a fajta vagyok, hogy nem érzem ha rezeg a telefon a zsebemben.
Igen ilyenekkel nem kell beszélgetni, ezek a tipikus kockák ha zavar elkerülöd de nem tudsz mit tenni ellenük.

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#161) pohár válasza Parallaxis (#159) üzenetére


pohár
félisten

ekkora kijelzővel lehet nem olyan jó érzés már ülni se :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#162) joey04 válasza pohár (#161) üzenetére


joey04
titán

az üléssel nekem nem volt semmi gondom note 3 tulajként, farmerban sem. Előhalászni ha hívnak! Na az már bajos volt. :D

[ Szerkesztve ]

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#163) vicze válasza tjb007 (#149) üzenetére


vicze
félisten

Phonearena:
"The Samsung Galaxy Note 4 will come in two different flavors - a variant powered by a Snapdragon 805 SoC will be sold in some markets, while the rest of the world will get a model with an Exynos 5430 SoC... ...the other version will make use of a Mali-T628 MP6 GPU and an octa-core setup with four power-efficient 1.3GHz cores and four powerful 1.9GHz ones that work in a big.LITTLE configuration."

Úgy szeretem, hogy olyan jól informálódnak a szaklapok... A saját adatlapukon pedig csak a 5433-as verzió van természetesen...

(#164) tjb007 válasza vicze (#163) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szerintem várjuk meg, míg kijön róla az első teszt.
Nekem tegnap három ember háromféle dolgot mondott (a negyedik fingom sincs kategóriás választ nem számolom bele), pedig mindegyik ott dolgozik a Samsungnál, az egyik ráadásul a félvezető üzletágukban, szóval tényleg tudnia kéne.

(#165) vicze válasza tjb007 (#164) üzenetére


vicze
félisten

:DD Erre nem tudok mást mondani... Nem lesz ebből az 5433-ből semmi novemberig legalább. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.