Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) Peterson_ válasza vicze (#25) üzenetére


Peterson_
addikt

Ha jól emlékszem több helyen is van az XDA-n, ugye Note 3 témáknál a hsz-ek között.
Az egyik ahol emlékszem, hogy tapasztalatokat írtak a következő .
De van egy bejegyzés, ahol nyomják fel a jutalmat annak aki kitalálja hogy lehet visszaállítani...(loál)
Azthiszem ott szintén, meg még van pár bejegyzés, ahol feltűntek olyanok, akik azt állították hogy javították nekik, meg olyan is aki erre kontrának modnta, hogy nem.
De megmondom őszintén, kb egy-két hónapja nem is nagyon bújom az XDA-t,mert csak a szívem fájdítja :DDD

Elvileg szerintem az van, hogy van/volt egy álláspont, a szerviz partnerek meg biztos hogy nem fognak rákérdezni, hogy Te figyelj már, biztos hogy nem gariztathatunk ennek meg annak az illetőnek?
Ha nem,akkor nem.

Egyébként teljesen egyetértek azzal amit mondasz, én még azt sem bánnám, ha egyszer fizetni kéne érte, cserébe pedig -ha ellenőrzötten is, de lehetne módosítani-
Így gyakorlatilag lehetne Samsung által bevizsgált costum Rom/kernel is akár-még ha így elsőre elég elrugaszkodottnak is tűnik.
Nekem nagyon fontos, hogy az adataimat biztonságban tudjam, mentegetek is serényen, most még is úgy jártam, hogy épp volt az ezer dolog közül 1-2, ami kicsit régebbi volt, és pont nem kellett volna hanyagolni.
Erre most cseszhetem, mert azt pont nem szinkronizálta az 5 felhő alapú cucc közül egy sem, én manuálisan sem, csak egy hónapja kb.
Még az SE-m alatt, teljesen biztonságban éreztem magam,mert CWM-mel az utolsó bitig le tudtam menteni mindent, és azért nem kis előny.
De ez még mindig jobbik eset volt,mert bővíthető a készülék, nem úgy mint a beépitett memóriával rendelkezőknél, ahol ha ne adj isten meghal a telefon és nem lehet bekapcsolni, akkor buktad, ha csak nem mindent felhőbe tolsz.
Na de egy szónak is száz a vége, fontos volna, hogy erre lehetősége legyen a júzernek.
Ugyanúgy, ahogy választási lehetősége legyen, hogy a számára felesleges, vagy régiójában használhatatlan appoktól megszabadulhasson(erre mondjuk Koreában rámozdult a törvényhozás, és elég bíztató irányba mennek a dolgok).

Jelen állás szerint ez van.
Ha lenne megoldás, akkor már biztos kijöttek volna vele valahol.

De most hogy feljött a téma, erősen gondolkodok rajta, hogy felhívom az ügyfélszolgálatot, és magam járok utána a dolognak-amúgy is van egy gondom a KitKattel, amit szeretnék jelezni :K

Szerk.:
-Felhívtam őket, mondta a "robotnő", hogy van online chat ügyfélszolgálat is, szóval szerintem inkább azt választom.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.