Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Nem akartad kerülni az abit kártyákat?

Mit is kéne ide írni?

(#2) GAI válasza KisTopi95 (#1) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Nem... Az ABIT VGA-kkal nincs bajom, csak az alaplapjaikat nem szerettem, de végül abból is ABIT lett :DDD

(#3) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Az Abit azért gyártott sok maradandó és neves terméket (Siluro, NF7-..., IC7-..., ...) . :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#4) GAI válasza madmaxxx (#3) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

IC7 lapom van a teszthez. Azért hogy egy felsőkategóriás (i875 chipset) lapról lespórolják a LAN vezérlőt, ahhoz már pofa kell :DDD

(#5) keIdor


keIdor
titán

Ilyenem volt, nagyon régen már.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6) Yutani válasza GAI (#4) üzenetére


Yutani
nagyúr

A családban van egy IC7, ugye nincs rajta LAN. Egyszerűen nem tudom a mai napig megérteni, miért nem raktak rá. Tényleg.

#tarcsad

(#7) Manitou válasza madmaxxx (#3) üzenetére


Manitou
addikt

Ah az Abit NF7-S 2.0 deszkám mai napig havernál teljesít szolgálatot egy 2100+ AMD TBred társaságában, ami fel van rántva 3000-3200+ környékére :)
De jó kis lap volt az:)

Munkahelyen meg egy K9N Ultra tesz szolgálatot. Az egyik gépben azóta már elhalálozott egy MSI lap, hasonló konfigban.

[ Szerkesztve ]

(#8) Hatvan9 válasza madmaxxx (#3) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Milyen jó kis lapok voltak akkor. :)
Konkurencia P4P800 sem volt rossz.

(#9) KisTopi95 válasza Manitou (#7) üzenetére


KisTopi95
aktív tag

Éljen az abit nf7! Nekem is az megy kisgépben, és csak úgy hasít. Már nagyon várja a vízhűtést. :D

A LAN csatit meg azért hagyták le, hogy te überszuper 500.000-es lan kártyát rakhass bele. :DDD

Mit is kéne ide írni?

(#10) djculture


djculture
félisten

Ja örök mementója az nvidia vásárlóinak szivatására ez a kártya.Emlékszem hogy szalad mindenki venni aki nem látott tovább csak addig hogy ez egy geforce4. Aztán kiderült hogy ez a kártya egy dx7 es nyavaja, anyáztak veszettül

[ Szerkesztve ]

(#11) GAI válasza djculture (#10) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Ezt sose értettem, minek hőbörgött ezen mindenki... Mi az hogy "aztán kiderült" hogy dx7-es? :DDD Soha, senki nem állította róla hogy dx8-as lenne. Aki nem nézett utána, és azt hitte hogy dx8-as, az elég nagy láma volt, és megérdemli. Akkoriban egyébként egyáltalán nem volt még szükség a dx8-ra az alsó kategóriában, mert elvétve volt csak játék ami kihasználta volna, de azok is elfutottak dx7-es kártyákon, dx7 alatt pedig nagyon jól szerepelnek a GF4MX-ek, simán verik a GF2 széria csúcskártyáit annak ellenére hogy kevesebb pipe van bennük, sőt a GF3 Ti200-at is megszorongatják, szóval szerintem egyáltalán nem volt rossz vétel anno ez a széria...

(#12) Yutani válasza GAI (#11) üzenetére


Yutani
nagyúr

Teljes mértékben egyetértek.

Jó lenne már végre elfelejteni a "szegény tájékozatlan vásárolót hogy átverik ezek a csúnya kapitalista, profitorientált cégek" dolgot! Minden téren, ismétlem: minden téren megszívja a tájékozatlan vásárló, nem csak az informatika világában! Ezért aztán magára vessen, aki anélkül rohan az üzletbe és vásárol, hogy utána nézne a kiszemelt árucikknek. Szóval nem az Nvidia volt a hibás, ha a GF4 MX vásárló csak utólag jött rá, hogy kártyája csak nevében 4. szériás GeForce, tudásban csak a 2. sorozathoz ér fel.

Én mindig is kedveltem a GF4 MX kártyákat, nagyon jó minőségű TV-outot biztosítottak, ideálisak voltak filmnéző konfigokba, amin azért játszani is lehetett.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#13) Chaser


Chaser
titán

Volt egy ugyanilyenem...régi szép idők:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14) GAI válasza Yutani (#12) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Én ennél a manapság divatos átnevezősdit sokkal nagyobb átverésnek tartom... a júzer azt hiszi hogy hopp egy új széria, vegyük meg :) Aztán ugyanazt kapja mint 1 éve csak más néven. A GF4MX igaz hogy csak dx7-es mint a GF2-esek, de volt benne fejlesztés bőven, sokkal hatékonyabb architektúra! 2 pipe-al veri a 4 pipe-os GF2-eseket (ráadásul közel azonos órajeleken), ami azért nem semmi ha belegondolunk. A GPU-ba integrált TV-Out vezérlő is jó újítás volt, amit te is említesz

[ Szerkesztve ]

(#15) dízelracer


dízelracer
senior tag

Valamikor nyáron dobtam ki az Inno3D MX440-em. Nem kellett senkinek, útban volt, kidobtam. 128bit/128mb, full csapágyas aktív hűtés. A régi szép idők :DDD .

(#16) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Anno nyáron én is eladtam 1 hibátlan MX440-es 128MB/128bit videokártyát. Ha érdekelne esetleg, megadhatom a címét a vevőnek. ;)

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#17) GAI válasza madmaxxx (#16) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Köszi de jó lesz ez az abit :)

(#18) Chaser válasza GAI (#14) üzenetére


Chaser
titán

Jó volt, dx9-es játékoknál pl fx5200 elég tré volt, pedig az már 5-ös széria ;] az mx440 mivel nem tudott dx9-et dx7-en jól tolta a 9-es játékokat is:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19) djculture válasza Chaser (#18) üzenetére


djculture
félisten

Ja half life 2 úgy nézett ki rajta némi túlzással mint a doom1 :D

(#20) GAI válasza djculture (#19) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Szerintem a HL2 egyáltalán nem néz ki vészesen rondán a dx7 kártyákon, a vizet elég szépen megoldották úgy is, fodrozódik meg minden. A Far Cry már sokkal undorítóbb, mert az csak egy kék pacát rak a víz helyére :)

(#21) Chaser válasza djculture (#19) üzenetére


Chaser
titán

Voltak defektesek de ami jó volt azzal nagyobb volt az élmény mint egy szaggatós fx5200-vel.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#22) GAI válasza Chaser (#21) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Pont erre lesz jó a tesztem, hogy ezeket a dolgokat kicsit rendbe tegye a fejekben :) Azt már most elárulhatom, hogy a GF4MX-ek elég jó eredményt értek el mindenhol.

(#23) Chaser válasza GAI (#22) üzenetére


Chaser
titán

Jobb későn mint soha :R Nekem évekig ilyen kártyám volt, 1x váltottam atira aztán vissza is egyből, akkoriban nem volt valami egyszerű velük az élet.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.