Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) <NewL> válasza dabadab (#33) üzenetére


<NewL>
addikt

csak azert figyeltem fel ra mert mi is hasonlokeppen vagyunk mint o.
mi is epitettunk csaladi hazat,rendszervaltasko ha kifizetted a hitel felet akkor a masik felet nem kellet-a nagyszulok segitettek ki akkor.

anya miota el minimalberen van,max par ezressel kap tobbot meg neha a jutalmak,ruhapenz nemskk kb 95k.
apa az sztem kiskoraban szart evett,mert a minimalberes benzinkutas sllas (18evet dolgozott ott,meg meg mashol is 6-7evet,nyigdij nuku...) ezert is csinalt mellette mindig mast is. cipobolt,ruhazati bolt,tozsdezett. most mar 8 eve gazdalkodunk 60ha foldon. semmit sem orokoltunk,nem nyertunk lotton,nem kaptunk senkitol tenyleg semmit. megis az en szememben sikeres a csaladom,jutott valamire.
ha nekem fele ennyi szerencsem lesz mint az oregemnek meg melle segit(ami biztos) akkor meg en is elerhetek valamit.
(ja es ketten vagyunk,van egy egyetemista hugom.)

szval nem lehetetlen amit lentebb leirt a kollega,csak lehet nem mindent irt le.

szval az egeszbol azt akartam kihozni ,h egy akarmilyen atlsgos munkaval nem sok mindenre halad az ember,neem tud fejleszteni. kell szerencse is meg mindig kell valamit csinalni mellette.

(100ert napi 8 orat siman lehuznek akarhol. 200-ert 10 orat kemenyebb helyen is. 300-400ert a sz@rt is kiennem akarki alol:D)

There's an app for that

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.