Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pilsner


pilsner
aktív tag

Ennyi lett a hype-ból, a feszítővas meg porosodik majd tovább a sarokban.

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#2) lkandris


lkandris
tag

Ennyit erről.
Ezek után nem érdekel, min dolgoznak.

(#3) keIdor


keIdor
titán

Kezd bevállni a tippem: törölték már azt a HL2EP3-at...
De a HL2-t is 6 évig csinálták a Source-al együtt, szóval akár még az is lehet, hogy Source 2-t jelentik be, majd arra jön x év múlva a HL3. (ennek jobban örülnék)

De ha L4D3 lesz bekaphatják.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Na ez az Episode 3 is a Duke Nukemmel fog megjelenni ... már most sem emlékszem, mi volt az első 2 epizódban, muhahaha.

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#5) elithun


elithun
őstag

Csitt, kedves Newell úr, akkor is az Ep.3 lesz! :DDD

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Lesz itt még meglepetés..csak kinek?:D
Nemtudom minek erőltetni az ilyen meg olyan "szellem"képeket hogy hu majd ebből arra következtetnek hogy izé meg hozé aztán a végén kimennek az E3-ra..bejelentik tényleg a L4D3-at és a bámészkodók agyonlövik a komplett Valvét..nah az lenne csak a meglepetés ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) ollie


ollie
MODERÁTOR

El tudok képzelni olyat, hogy ingyenessé teszik a HL1-et. Esetleg a forráskódját is megnyithatnák...

Nem mintha nem lehetne fillérekért megvenni, de szép gesztus lenne.

***

(#8) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

nagyon remélem h nem L4D3 lesz ebből :W
bár annak nem csinálnának ekkora reklámot
egyre valószínűbb az új source motor

Sirandrish: ha tényleg az lesz, akkor meg is érdemelnék!!!!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) polonic


polonic
félisten

Új source motor? Teljes dx11 támogatással, nagyon jó optimalizációval, ráépülő HL3-mal? Jöhet, erre bármeddig tudok várni. Csak tényleg ilyen meglepetés legyen az a meglepetés.

(#10) Sicilian válasza elithun (#5) üzenetére


Sicilian
addikt

:DDD :K

nothing is true everything is permitted..

(#11) Scholes9 válasza keIdor (#3) üzenetére


Scholes9
nagyúr

"De ha L4D3 lesz bekaphatják"

Pont ezt akartam írni én is :D Remélem nem azt jelentik be :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12) DeFranco válasza Scholes9 (#11) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha így haladunk, lehet hogy egy új sapka lesz a TF2-höz. Az aztán nagy durranás lenne. :D

[ Szerkesztve ]

(#13) Lenry válasza polonic (#9) üzenetére


Lenry
félisten

csak meglehetős parasztság kitalálni, hogy "na akkor most néhány havonta hozzátok vágunk új HL episode-ot, és csak ezért ilyen baromi rövid, de majd tutiság lesz ez így" aztán meg szarni a jónép fejére, és egy cliffhanger után zombis játékokkal szórakozni

úgyhogy én pl nem akarok várni új source motorra, tökéletes az előző is, csak fejezzék már be a Half-Life sztorit

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) polonic válasza Lenry (#13) üzenetére


polonic
félisten

Ezt kábé már elkeseredettségemben írtam. :D

Ezzel én is így voltam, de sajnos letettem róla. Nem lesz itt hl2 ep3, komolyan gondolom. Szánalom, amit csinál vele a valve. Egyébként én már nem is emlékszem a történetre és a cliffhangerre sem, na ez jelent valamit. Hogy milyen régen volt az ep2. :(((

Legyen egy hl3, folytatódjon ott, ahol az ep2 abbamaradt és jó hosszú legyen. Szép álom mi? :))

[ Szerkesztve ]

(#15) XuChi


XuChi
addikt

Na a végén egy HL2 psp portot jelentenek be.

Jó lenne már az ep3 mert a story végét akarom látni. Elég volt már ebből a l4d szarságból is. Egy kalap fos az a játék. Unalmas zombi hentelés eszetlen botokkal. Bóvli szemétből kell ám 2 rész sőt 6 is. Rohadjanak meg.

(#16) Lenry válasza polonic (#14) üzenetére


Lenry
félisten

Eli Vance meghal, Borealis, Aperture Science, sarkvidék... dióhéjban

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) DeFranco válasza Lenry (#16) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kösz... ne írd ki hogy spoiler, tényleg :) eddig legalább az egyiket nem tudtam (a vége felé járok, most indulok a zerdőbe, csak most egy hónapig játékdiétát tartok)

Szerkesztenéd a hsz-ed egy szép nagy SPOILER felirattal hogy mások ne essenek csapdába :B ?

[ Szerkesztve ]

(#18) Plazmacucci válasza DeFranco (#17) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor lenne spoiler ha tegnap jött volna ki a játék... A HL1-ről se beszélhetek mert lehet van valaki itt aki nem játszotta végig? Mind1...

Gabe meg egy kövér bunkó, és ha megint zombikkal jönnek itt forradalom lesz.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#19) keIdor válasza Plazmacucci (#18) üzenetére


keIdor
titán

Jöhetnek zombikkal, csak az ilyen legyen.

zombie

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

Gabe, nem azt mondtad, hogy az epizódok lényege, hogy 1.) nem kell 6 évet várni egy-egy új részre 2.) technológiai frissesség 3.) meg hogy a Half-Life episodes-ra tekinthetünk úgy is, mint ha a Half-Life 3 lenne?

ehhez képest hol vagyunk? mi van az episode 3-al? mióta várunk rá, 3 éve? mi van a rövid fejlesztési idővel, a grafikai frissességgel, mikor elhúzott mellettetek a komplett mezőny, jobb, fejlettebb motorokkal debütált a konkurencia? attól még, hogy a Valve teljhatalmú ura vagy, még nem felejtettük el, hogy honnan jöttél és te magad vagy a bizonyíték arra, hogy nem kell téged vér komolyan venni.

(#21) DeFranco válasza Plazmacucci (#18) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha kiírja az elejére akkor a kecske is jóllakik, meg a káposzta is megmarad. Btw. most lett olyan gépem, hogy játszhassak vele, ezért nekem mindegy, mikor jött ki.

Egyéni szociális probléma, de szerintem barátságos stílusban is írtam... legalábbis a szándék ez volt.

(#22) Dani811


Dani811
aktív tag

MI?! Nem az Ep.3 lesz??!! :Y Akkor nincs értelme az életemnek, valaki lőjön le.

(#23) GegeWarrior válasza pilsner (#1) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Ja szegény feszítővas lassan berozsdál.

Biztos valami hasonló baromság, mint volt a Bioware szar bazár állatság:)
köszönjük az ilyeneket!(ja az is csak amerikában érhető el, Euróba szakadjon meg(mi meg főleg))

[ Szerkesztve ]

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#24) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Legalább annyi energiát kellene a Hl2 folytatására és a HL3-ra szánni, mint mostanában tették a L4D sorozattal.

(#25) Enton


Enton
addikt

Még mindig azon vagyok, hogy HL3-at a népnek!!!

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#26) Lenry válasza DeFranco (#17) üzenetére


Lenry
félisten

sorry, nem gondoltam, hogy van még ember, aki nem játszotta végig

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27) ollie válasza GegeWarrior (#23) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tényleg, a Bioware anno a nagy felháborodás miatt ígérte, hogy lesz egy hasonló megmozdulás az USA-n kívülieknek is, hát azóta is van...

***

(#28) Psych0


Psych0
őstag

szerintem már nem lesz source motoros ep3. valljuk be megöregedett a motor és a valve nem ad ki olyasmit, ami csak 95% manapság pedig nem néznék jószemmel, hogy veled forog a fűcsomó :). A meglepetés az lesz hogy bevallják, hogy a kitalált modell besült, mert baxták fejleszteni a sequelt és inkább az online szarjukra koncentráltak. Anno, mikor kijött az ep1 megfogadtam magamnak, hogy az ep3-mal megveszem a hl anthology-t. Remélem eljön az az idő.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#29) Thome válasza Lenry (#26) üzenetére


Thome
addikt

Még én sem toltam végig... Bár a spoiler nem érdekel, a történet jó, a játék sajnos nekem nem jött át igazából. De kíváncsian várom mi lesz amit bejelentenek.

(Portal viszont nagyon bejött.
L4D-t meg nem szidni senkinek se, mert nagyon jó feszültség levezető. :DDD )

(#30) Narxis válasza ollie (#27) üzenetére


Narxis
nagyúr

Lehet, hogy nem tudják elhárítani a jogi akadályokat.

Thanos was right.

(#31) DeFranco válasza Lenry (#26) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Örihari :D Sőt, öngyi! :DDD

(#32) Blaise válasza juliabrilke (#24) üzenetére


Blaise
veterán

Akkor abban nem lenne sok köszönet :D

(#33) Tim82 válasza Lenry (#26) üzenetére


Tim82
nagyúr

Van, én még el se kezdtem, pár hónapja van csak meg az Orange Box. Majd valamikor... :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34) Lenry válasza Tim82 (#33) üzenetére


Lenry
félisten

ha eddig kibírtad, akkor én azt javaslom, hogy ne is állj neki még egy darabig, ha csak nem akarsz te is beállni a "de fejbe rúgnám már ezt a Gabe gyereket, amiért a hülye zombis sz*rjukkal szórakoznak, ahelyett, hogy végre kiadnák már az ep3-at" táborba.

ugyanezt tudom mondani a Halo-Microsoft-Xbox trióra is

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#35) WD40 válasza keIdor (#3) üzenetére


WD40
aktív tag

Ha ez az ára, hogy az EP3 ne egy 2 órás 4 helyszínes kaland legyen, akkor inkább megvárom...

Left for Dead-ből nekem csak a "Pillzzz heeeree!" maradt meg :DDD

[ Szerkesztve ]

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#36) BalaNce87 válasza Lenry (#34) üzenetére


BalaNce87
addikt

Először is a l4d nem szar, a 2. részt már én is túlzásnak találtam, nemrég megvettem 3000-ért, de már kezdem unni mivel az első részhez képest jelentéktelen a változás, vannak új dolgok, kipróbálod tényleg jók, aztán rádöbbensz hogy ugyanaz mint az 1, az 1-el jóval többet játszottam, de a 2 igazándiból nem tudott újat hozni játékmenetileg. Azt meg kétlem hogy bejelntenék a l4d3-at, ahhoz már kurva nagy arc kéne. Én nem vagyok nagy hl fan, de már tényleg keverik a szart a játékkal kapcsolatban, új source motorról volt szó, amivel a hl3 debütálna, így lehetséges hogy nem lesz ep3. Amúgy volt hogy hivatalosan bejelentették hogy lesz ep3, vagy mindenki abban a tudatban élt hogy kell, illetve csak lesz folytatás episode címmel?

[ Szerkesztve ]

(#37) Lenry válasza BalaNce87 (#36) üzenetére


Lenry
félisten

nem tudom, hogy volt-e valaha hivatalos bejelentés, de epizodikus megjelenést ígértek anno, és mivel 2 epizód nem igazán sok, így logikus következtetés a harmadik.

valami folytatásnak meg mindenképp kell lennie, mert a sztorit nem fejezték be

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#38) P00By


P00By
nagyúr

Elnézést...

[ Szerkesztve ]

(#39) P00By


P00By
nagyúr

Szomorúság pfff! :( :O

Akkor már tényleg új Source motor legyen.

(#40) nepszter1


nepszter1
addikt

Szerintem bejelentik hogy elkezdték csinálni az ep3-mat :DDD

(#41) RexpecT válasza keIdor (#3) üzenetére


RexpecT
addikt

Én is elképzelhetőnek tartom, hogy a Cod és a Battlefield sikerén felbuzdulva bejelentik a Source 2 -t :K .

(#42) hemaka


hemaka
nagyúr

Hagyjanak már a lefordít szarral, half life-ot már végre... :o

(#43) papi20


papi20
tag

Remélem hogy az Ep.3 lesz mert ha nem akkor Novellát csinálok Gabe-ből. :D

(#44) adamssss


adamssss
veterán

Csalódtam :(

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#45) Dani811


Dani811
aktív tag

Szerintem a CryEngine 4 miatt késik ennyit :D

(#46) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Hát, erre csak annyit tudok mondani, hogy: a kur@@nnyukat :(((
Már egész jól elfelejtettem, hogy várom az EP3-at, felcsigáznak, aztán felcsigáznak a hamis képekkel, hogy csalódhassak. :W

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#47) BiP


BiP
nagyúr

Abban reménykedem, hogy ha már nem EP3, akkor az azért van, mert egyből a HL3-at jelentik be!

szerk: utólag elolvasva látom, nem vagyok egyedül a vágyammal.

[ Szerkesztve ]

(#48) janos666 válasza BiP (#47) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Azt nem mondta, nem a HL3 lesz. Vagy igen?

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#49) Ryder62


Ryder62
őstag

Hát, ezek után HL3 a minimum. Új motorral. Egy éven belül.
Nekem valahogy úgy tűnik hogy a Valve az utóbbi időben sz*rik a rajongókra.

(#50) joshua7


joshua7
veterán

Tisztelettel elmehet akkor a 3.14csába ez a zsírdisznó. :K

Semper Fi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.