Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dokee78


dokee78
félisten

Köszönjük a leírást,de ez (B)Mini Pro(/B)-n is megy gondolom.
Én a CWM-et ugyanúgy raktam fel,mint a GB-re. :K Extreme Tweak Installerrel.

[ Szerkesztve ]

(#2) dokee78


dokee78
félisten

Az óra nem csak az Xperia S launcherével működik,hanem appal is.

Digital clock Xperia™ NXT

(#3) gabe8719 válasza dokee78 (#1) üzenetére


gabe8719
senior tag

:R
Ahogy az írásban is van, mini pro-n is megy, és elvileg minden 2011-es SE-n.

Nálam az extreme tweak nem működött, ezért is szerepel egy másik alternatíva ha máshol sem lenne jó, de ezek szerint érdemes megpróbálkozni vele. :)

Köszi az infót és az órát is! :R

(#4) dokee78 válasza gabe8719 (#3) üzenetére


dokee78
félisten

Elsőre nekem sem ment az Extreme Tweak Instalerrel,de rájöttem,hogy nem volt bepipálva az USB hibakeresés és az Ismeretlen források,de lehet be kell kapcsolni itt az Állhelyeket is nem tudom biztosan.

(#5) gabe8719 válasza dokee78 (#4) üzenetére


gabe8719
senior tag

Nálam minden be volt pipálva, mégsem találta a busyboxot, úgyhogy végső soron sikertelen volt minden művelet. Egyedül a reboot script futott le rendesen.

(#6) ronda


ronda
aktív tag

Install után rögtön (és akkor egyszer) sikerült előcsalogatni a cwm-et. azóta sem. cserébe viszont a következő próbálkozást követően, 4-5 widgetként működő appot újra kellett telepíteni, mert "az alkalmazást nem sikerült betölteni". tök jó...
xperia ray.

[ Szerkesztve ]

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#7) gabe8719 válasza ronda (#6) üzenetére


gabe8719
senior tag

Sajnos nincs pontos tippem hirtelen hogy mi lehet a probléma, elviekben működnie kell rendesen.

Érdemes lehet megpróbálni újra, esetleg tiszta rendszerre felapplikálni a CWM-et.

[ Szerkesztve ]

(#8) Mond


Mond
senior tag

Sziasztok!

Azokat az appokat mint pl.: facebook, market át lehet rakni az sd kártyára?

(#9) razorka777 válasza Mond (#8) üzenetére


razorka777
veterán

Nem, mivel rendszer appok,de ha uninstallálod és utána felrakod user appként,akkor már igen. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#10) tomi0816


tomi0816
tag

A 2. lépésben lévő linkel hiba van azt írja. Nem lehet máshonnan letölteni?

(#11) gabe8719 válasza tomi0816 (#10) üzenetére


gabe8719
senior tag

Nálam gond nélkül letölthető.

(#12) straightedge


straightedge
tag

SÜRGŐSEN SEGÍTSÉG!!!

flashtoolal felraktam nagy ehezen a 2.3asat rootoltam de aztán olvastam h lehet pc-sen is frissíteni 4.0sra meg is csináltam és csak újraindul a telóm, és most nem engedi a flashtoolt se, ki van kapcsolva nem lehet bekapcsolni, a régi bootképernyő jön be, és újraindul folyamatosan onnan.. mit tegyek?? flashtoolon kivállasztom aztán rádugom nyomva is tartom közben de semmi, mit tegyek?? valaki segítsen gyorsna!!! köszönöm!

(#13) Dead_slow válasza straightedge (#12) üzenetére


Dead_slow
tag

Nálam is ugyenez történt, felraktam egy tiszta 2.3.4-et rootoltam majd az itteni leírás alapján felraktam ezt SK17_4.1.B.0.431_WORLD, mi lehet a gond? Sony Ericsson felirat és boot animáció után folyton újraindul...

(#14) Dead_slow válasza Dead_slow (#13) üzenetére


Dead_slow
tag

Időközben megtaláltam az esetleges probléma bejegyzést :D

(#15) gabe8719 válasza straightedge (#12) üzenetére


gabe8719
senior tag

Ha helyreállíthatatlannak tűnő probléma van, futtass le egy javítást PCC-al, vagy SUS-al, majd kezdd elölről a folyamatot! Mielőtt bármibe kezdenél, olvasd el még egyszer figyelmesen a leírást, készíts elő minden összetevőt, lépésről lépésre haladj, ne kapkodj! Ha odafigyelsz, működnie kell.

[ Szerkesztve ]

(#16) Echoo


Echoo
senior tag

Azért szeretném annak az agyát, aki ezt kitalálta, nekem megcsinálni is durva :)

(#17) razorka777 válasza Echoo (#16) üzenetére


razorka777
veterán

Abszolút nem durva.Örülni kell annak is,hogy ez van.
Vagy veszel 2012-es modellt.Azokra már van közvetlen ICS root. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#18) harcsi


harcsi
csendes tag

.587-essel működig vagy marad a .431-es?

(#19) razorka777 válasza harcsi (#18) üzenetére


razorka777
veterán

Igen,müködik.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#20) kovee01


kovee01
tag

Köszönöm, nekem minden hibamentesen fut a kívánt menetben. :C

Kérdezz bátran, szervizben is dolgozom, ha tudok segítek! kovee01 felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#21) nincskedvem


nincskedvem
aktív tag

Hello!

nekem lenne egy kis problémám. végig csináltam szépen ezt a leirást, root,cwm minden fentvan. viszont ez alapján felszeretném rakni a JB-t. De a kernelt nemtudom sehogysem felrakni, se recoverybol,se flashtoolbol. Először megpróbáltam ezt, itt sem ment fel a kernel,viszont a romot feltudtam telepiteni szépen. DE utána a sony logonál kifagyott a telefon,recoverybe sem tudtam belépni,semmi. Ergo ujrakellet kezdeni az egészet, downgrade,root etc..valakinek valami tipp,hogy a kernelt miért nem tudom felrakni?

előre is köszi

(#22) gabe8719 válasza nincskedvem (#21) üzenetére


gabe8719
senior tag

Valószínűleg zárt a bootloadered.
Zárt BL mellett pedig sem kernelt nem tudsz cserélni, sem olyan romot futtatni (még ha fel is megy), ami nem működik a gyári kernelen.

A bootoloadernyitásról érdeklődj a telefonod topikjában, tudomásom szerint csak szolgáltatófüggetlen készülékeken lehetséges egyáltalán (ha nem az, akkor a megfelelő módszerrel először a SIM lockot kell feloldani), és természetesen azonnali garanciavesztéssel jár a művelet.

Javaslom, hogy ha a recovery már fenn van, keress egy olyan romot, ami gyári kernelre van optimalizálva.
OC és egyéb kernelfüggő tweakek nyilván nem fognak menni, de gyári kernelre is vannak a stocknál jobban optimalizált romok. Nandroid backup mindig legyen mielőtt bármit csinálsz, így el tudod kerülni, hogy ha összeomlik a rendszer, megint mindent a legelejéről kelljen kezdeni!

A fenti leírás csak a 2011-es xperiák rootolását írja le uniformizáltan, a további lépések (ROMcsere, kernelcsere, stb.) már az adott készülék topiktémájához tartozik, a hozzáértő fórumtársak készséggel fognak segíteni a megfelelő helyen; ha ott oldjátok meg a dolgot, más is okulhat belőle.

[ Szerkesztve ]

(#23) nincskedvem válasza gabe8719 (#22) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Rendben, nagyon szépen köszönöm a tartalmas választ!

(#24) szenest


szenest
újonc

Gyári legfrissebb rom: 2012.08.16.
Official Live_With_Walkman WT19i_4.1.B.0.587_Generic.ftf
[http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1837398]

(#25) szenest válasza szenest (#24) üzenetére


szenest
újonc

Sikerült XP-n megoldani az egész műveletsort (downgrade, root, update).
A legutolsó, 587-es build csücsül a készüléken rootolva, magyar nyelven, amit az általam linkelt oldalról töltöttem. Napok óta hibátlanul működik.

(#26) djsilas válasza razorka777 (#9) üzenetére


djsilas
tag

És azt hogyan tudom megtenni? Mert nálam azt írja, hogy frissítések eltávolítása. De magát az appot nem engedi! :(

(#27) razorka777 válasza djsilas (#26) üzenetére


razorka777
veterán

Root jog kell és utána tudod törölni root explorer, es file, vagy total commanderrel.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#28) rob210


rob210
nagyúr

Sziasztok egy kis segítség kéne.

Asszonynak lassan 2 éve van egy ilyen "kis" kütyüje.
Eddig minden szép és jó volt, viszont most elkezdte a hülyeségeit.
A memóriakártyát hol látja hol nem és ha látja akkor is összekeveri például a fényképeket a zenéket stb.
Azaz elállítja a csengőhangokat és képes a fotókat más albumokba átpakolni.
Szoftverfrissítést már csináltam sajnos nem segített.
Mit kezdjek a dologgal?
Szervíz?
A 2 év az 2 év azaz még beszaladhatok vele a T-mobile-hoz?
Előre is köszönöm.

Betettem ezt a
Hszt a fő topikba is, de mivel ti itt jobban a belsejével vagytok elfoglalva, lehet itt célravezetőbb esetleg ismert már a hiba és van is rá megoldás, mert gyanítom ez is valami hülye szoftveres baromság:(

Renault power

(#29) szenest válasza rob210 (#28) üzenetére


szenest
újonc

Üdv!
Ha még aktuális a kérdés, akkor leírom, hogy mit csináltam hasonló esetben.
Leürítettem a memkártyát, fotók ügyében és minden rendbe jött.
Nem bír túl sok fotót kezelni a készülék.
Nekem azóta rendesen műxik.

Szép estét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.