Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) UnA


UnA
Korrektor

Írország? :D

(#2) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

" így meg órákat melóztak a szakadó esőben, ástak, kivágták a betont a ház mellett, letették a csövet,"
Órabér? :D

Amúgy tiszta csoda, hogy ezt sok helyen a T/Matáv/bármi megtette 10 éve itthon, más magyarázat nincs rá. :DDD

Mutogatni való hater díszpinty

(#3) joghurt válasza hcl (#2) üzenetére


joghurt
addikt

Ha az állam fizeti (mint ilyesmire volt utalás a cikkben), akkor nekik aztán oly mindegy.

A tej élet, erő, egészség.

(#4) futo001 válasza UnA (#1) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Az bizony. Mibol jott le? Tuti nem a precizitasbol. :D

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#5) futo001 válasza hcl (#2) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Nem hiszem. Lehet mar sokszor beleszaladtak abba, hogy nem megy at a kabel.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#6) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Három vagy négy éve volt édesanyáméknál hasonló akció, Udvaron. Mármint nem kint az udvarban, hanem a településen. Ilyen 100-150 fős falu a horvát határ mellett közvetlenül. Jött a netes banda, mértek, kerestek, hümmögtek, aztán azt mondták, állítani kéne egy oszlopot a ház elé. Anyámék is begazoltak a költségektől, de szerencsére grátisz megcsinálták. Új oszlop, kábel, ahogy illik. Van pénz lóvéra! :)

(#7) alcsa válasza futo001 (#4) üzenetére


alcsa
senior tag

A szep zold fubol! :DDD

(#8) GreatL


GreatL
őstag

Nekem csak a fali dugókból esett le hogy ez nem magyarországon van.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#9) sztanozs


sztanozs
veterán

Idiota dizajn, raadasul a modem se konfiguralhato rendesen - szutyok az egesz. De legalabb van rendes net. :D

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#10) futo001 válasza sztanozs (#9) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Először megdöbbentem mennyire nem lehet ebben a routerben semmit állítani. Aztán észrevettem, hogy van egy Expert mode a jobb felső sarokban egy legördülőben, úgy azért már más képet mutatott, ami nekem kellett megtaláltam a beállításokban. Minden mást a TP-link Omada controller, switch és AP-k intéznek. :)
Az appja ami még röhej. Megy, szép, modern meg minden, csak semmit nem lehet állítani, még egy újraindítást sem tud.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#11) sztanozs válasza futo001 (#10) üzenetére


sztanozs
veterán

Ujrainiditas van benne, csak nem emlekszem hol talaltam meg benne - meg neha elfelejti, hogy Expert mode-ban van es ra kell kattintani a Home ra, hogy rajojjon.
Ja meg hiaba allitottam be static IP-t a nyomtatomra cseszik kiosztani neki azt a cimet... Egy szemethalom az egesz. Kar hogy nincs benne bridge mode (vagy odaadhattak volna a ONT kodjat aztan menedzselnem az egeszet sajat eszkozzel)...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#12) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Lehet mas fw verzio. Az enyemben van bridge mode.

(az ujrainditast a telefonos appban nem talaltam, azon kivul hogy mutatja van-e net, semmire nem jo)

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#13) sztanozs válasza futo001 (#12) üzenetére


sztanozs
veterán

Ez mobilos kliens? Melyik menupont?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#14) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Webes felulet. Az internet menupont alatt van legalul nalam.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#15) sztanozs válasza futo001 (#14) üzenetére


sztanozs
veterán

Reboot a Settings > Configuration menu aljan van nalam. Viszont nincs Bridge :/

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#16) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Na ez tényleg érdekes. Nálam a fw verzió XS_3.7.04.18. Tényleg nem értem miért nyúlkálnak ennyire bele az eszközökbe a szolgáltatók.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#17) sztanozs válasza futo001 (#16) üzenetére


sztanozs
veterán

XS_3.7.04.18 - nalam is ugyanaz. Nem hinnem, hogy mas konfiguracioban kellene legyunk :(
Innentol tenyleg passz...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#18) gabyka válasza sztanozs (#17) üzenetére


gabyka
aktív tag

Tipp: ha mobilról nézed, próbáld meg "asztali nézet"-ben. Már ha van Neked ilyen a böngésződben...

(#19) sztanozs válasza gabyka (#18) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem mobilrol probaltam - lehet, hogy mas az ezkoz... Olvastam hogy van Gigabox, meg Gigabox+, lehet, hogy nekem a gagyibb van (mondjuk en csak a leggagyibb fel gigabites csomagra szerzodtem le).

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#20) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Ugy tudom a Gigabox+ csak a 2000Mb-es csomaghoz jar. Nekem is 500-as van.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#21) Zsiráfapu válasza sztanozs (#15) üzenetére


Zsiráfapu
csendes tag

IPv4, vagy IPv6 a szolgáltató oldali címed? Nálunk IPv6-tal nincs bridge mód.

Not trying, is lost by default.

(#22) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Nalunk IPv4. Lehet ez lesz a kulonbeg akkor.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#23) sztanozs válasza futo001 (#22) üzenetére


sztanozs
veterán

Nalam is csak IPv4, IPv6-ra csak local address van.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#24) UnA válasza sztanozs (#23) üzenetére


UnA
Korrektor

Ugyanaz a szolgáltató? ;)

(#25) sztanozs válasza UnA (#24) üzenetére


sztanozs
veterán

Siro > Vodafone IE

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.