Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .mf


.mf
veterán

Azt hittem már, hogy Kabini, vagy akár Kaveri :(
Ez így teljesítményben, bár az atomnál már jobb, de még mindig kevéske lesz...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#2) PPatrik


PPatrik
aktív tag

Hű, mintha véletlen majd' 1 évvel később adták volna ki. Ha ez a Win 8-al egy időben piacra kerül, elég szép eladásokat produkálhattak volna.

Egyébként azon gondolkodtam, hogy milyen rég láttam PH!TV adást és ezt végre meg kéne nézni. De persze 3-kor éppen út közben leszek valahol. Bocsánat, hogy megint felhozom a témát, de jelenleg milyen kilátások vannak más stream platformokkal kapcsolatban, amikkel esetleg meg lehet nézni androidon/ioson is az adást? Vagy ilyenről jelenleg inkább ne is álmodjak?

(#3) Gusztáv válasza PPatrik (#2) üzenetére


Gusztáv
addikt

Nem is most adták ki, több mint fél éves a cucc. Ha jól emlékszem az Atomos gépek után jött ki 2-3 hónappal. Sajnos elég beteg ára van, ha jól tudom a Latitude 10-nél is drágább.

Laci

(#5) bunevo válasza Balu12 (#4) üzenetére


bunevo
tag

Persze legyen minél több AMD-s tablet, de ez most tényleg túl későn lett kiadva, ezért most már óccón lenne csak érdemes megvenni, oan meg úccse lösz.

(#7) moli.hu


moli.hu
őstag

jaj, nem irtatok bele a cimbe, hogy phtv! ugy nem kattintottam volna. legyszi ne hagyjatok ki a phtv-t, mindig legyen a cimben.

(#8) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Egész jól néz ki.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.