Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TomMusic


TomMusic
őstag

Én a problémát ott érzem, hogy hiába a fejlődés, ha a profitéhes cégek ótvar gagyi vackokat (akár direkt) adnak ki a kezükből. Lásd okostelefon piac... A majd' félmilliós ájfonnal is vannak problémák.
Az új szlogen meg a "mesterséges intelligencia" lett. Ha valaki csinál egy hello world programot, akkor arra már rá lehet mondani hogy mesterséges intelligencia, és ez az új mantra.
Kíváncsi vagyok, meddig tartható fönn ez a mostani gazdasági modell. Értemén, hogy mutassak jobbat, meg tanultam közgazdaságtant (pfujj), de csak picit kéne jobban odafigyelni a minőségre és környezetünkre.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#2) #16939776 válasza TomMusic (#1) üzenetére


#16939776
törölt tag

Teljesen egyet értek. Talán a nyersanyagok felélésének lassítása ezzel a cél, amíg kiderül, hogy a pénz előállításának és elköltésének képességén kívül, miben lehetünk még jók.

Szerintem a probléma alapja az, hogy az elérhető eszközöknek sem ismerjük a működését és ezért nincsenek szakszerűen használva. Így mind a minőséggel, mind az áhított eredmény elérésével komoly a problémák vannak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.