Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) blueMerle válasza Benőke (#19) üzenetére


blueMerle
veterán

Köszönöm hogy elmagyarázod nekem azt, hogy amit én tapasztalok az valójában nem úgy van, sőt mi több, x-edik éve én hülyíteni járok fel ide a jónépet, ugye. Köszönöm mester :R

Persze, az meg sem fordult a buksidban, hogy esetleg olcsóbban vettem, csukd be a szemed, lazulj el, számolj 10-től visszafelé és most képzeld el, tényleg 1100Ft-ot fizettem darabjáért Győrben egy számítástechnikai szaküzletben.

Ami a fogyasztást illeti, ügyesen kiszámoltál mindent, azt az egyetlen apró, lényegtelen kis apróságot miszerint mennyit fogyaszt az adott fényképezőgép, az micsoda véletlen: kimaradt. Nahát-nahát, ejnye, micsoda feledékenység :P És miért lenne bohóckodás az utángyártottal? Senki sem kért meg rá, nem arra való az! :D Nekem és sok más ezer fotósnak tökéletesen megfelelnek az utángyártott akkuk. Persze, némileg kevesebbet bírnak, hiszen nem véletlenül annyi amennyi. Ugyanúgy, ahogy az olcsó ceruzaakku is egy rakás szar, ezek sem mítikus, mesébe illő csodák. Ezért viszek magammal többet, mindjuk eggyel ;)

Másrészt: hatalmas ívben teszek rá, hogy 20-30 (vagy legyen akármennyi) expóval kevesebbet avagy többet bír, ha egyszer a képminőség brutálisan jó, a közelébe sincs egyetlen ultrazoomos játékmasina sem. Van nálam 4-5 tartalék akku, amivel garantálom neked, hogy annyit fotózhatsz az E-PL1-el amíg halálra nem unod magad.

Annyira, de annyira nevetséges ezen az akku dolgon ugrálni, hogy kínomban csak mosolyogni tudok. Ez egy olyan semmis, nevetséges apróság, amit egyetlen komolyabb fotós sem vesz figyelembe, amikor fényképezőgépet választ. A témát itt be is fejeztem, majd ha fotós dolgokról van kedved vitázni, állok rendelkezésre de ilyen hülyeségre miszerint akksi vs. elem melyik a jobb, hát ne is haragudj....

Szerintem neked semmiféle tapasztalatod nincs akkus gépekkel, ha lenne, nem írnál ilyeneket, ugyanis semmivel sem kényelmetlenebb a használatuk, sőt :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.