Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

Ütős az intro.Ha a game is ilyen lessz ,bővítem a készletet! :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) mad1


mad1
veterán

Ez nagyon durvan fog kinezni.Remelem azert nem lesz uncsi ;]

Ne szemetelj ! = Steam

(#3) KaraDani


KaraDani
addikt

hm elég jónak tűnik...

(#4) Eagle16


Eagle16
addikt

Én azért megvárom az ingame videót.
Ez a hatalmas bejárható terület jól hangzik.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#5) Mappa


Mappa
addikt

tiszta fjucsőr Dakar :C

nem kötelező megadni

(#6) Xmodule


Xmodule
őstag

Ez durva lesz. Várom már nagyon. Remélem lesz benne PhysX támogatás de nem olyan kifagyós mint a Mirror's Edge -be(patch után is kifagy).

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#7) Coyot


Coyot
őstag

Hát remélem a gafika azért jobb lesz mint a képeken, eléggé alacsony a poligonszám, vagy ha marad alacsony legalább pakolják tele séderrel h ne látszódjon, codemastersék ahhoz ugyis értenek, grid és utsó colin ugye :D

Má' nem

(#8) bartucc


bartucc
addikt

HÁt nekem úgy ahogy van tetszik, ha kockás kicsit azse gond annyira, mert hangulatban nagyon ottvan! De sztem ez is a Colin-Grid mootrra épül nem?

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#9) mad1 válasza Coyot (#7) üzenetére


mad1
veterán

Szerintem ezek mozgasban nem lesznek feltunoek.

Ne szemetelj ! = Steam

(#10) Coyot válasza mad1 (#9) üzenetére


Coyot
őstag

hát az a motor nagyon csúnyácska az első képen, de szerintem az a grafikai motor lesz mint az említett két játékban, akkor tényleg nem fog látszani :D

bár én személy szerint örülnék egy olyan modellezésnek ami a legutóbbi nfs-ben volt, ott az autók modelljei nagyon részletesek voltak(csak a játék volt egy fosh :D )

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#11) mad1 válasza Coyot (#10) üzenetére


mad1
veterán

Nekem azert az is bejott :R

Ne szemetelj ! = Steam

(#12) Coyot válasza mad1 (#11) üzenetére


Coyot
őstag

nekem annyira nem :D, de jólenne látni egy kis igényességet itt a modellek részletességén, csak hogy tökéletes legyen az élmény :D ;)

[ Szerkesztve ]

Má' nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.