Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ashiyo


Ashiyo
csendes tag

Hát erre sem kell egy forintot sem költeni.. :(

(#2) .LnB válasza Ashiyo (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd lesz Dirt Rally 3.0. ;) Addig meg várunk.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) GodGamer5 válasza Ashiyo (#1) üzenetére


GodGamer5
addikt

+1

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) exedoc


exedoc
senior tag

Hát tolongani nem fogok érte.

(#5) XuChi


XuChi
addikt

Hogy a francba van az, hogy egy ilyen komoly licenszt, évek óta, ilyen ócska minőségben prezentálnak játékként ?

Ronda, gyagyi a fizika, szörnyen low budget az egész. Mert ha mondjuk "Rally Game" néven futna, elfogadnám, a 2 pálcás címek között. Na de WRC névent ezt ???? Szégyen!!! :W

(#6) dreampage válasza XuChi (#5) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Érdekes meglátás, szerintem több szempontból a legjobb ralijáték jelenleg. Tartalmasabb, változatosabb, mint a Dirt Rally 2.0, a szakaszok sokkal izgalmasabbak, valódi helyszínek benyomását keltik. A fizikával már a WRC 8-ban sem volt gond (a kontrolleres irányítással annál inkább). A grafika közepes, de a célnak megfelel, a következő generációs konzolokon pedig a 9 már 4K/60 fps lesz. A dinamikus időjárás is rengeteget dob a hangulatán. A karrier módja pedig az egyik legjobb a versenyes játékok között.

A játéknak soha nincs vége.

(#7) XuChi válasza dreampage (#6) üzenetére


XuChi
addikt

Érdekes. Nekem meg pont a DR 2.0 jön be. Ez meg totál nem. Izlések és pofonok ugye :D

(#8) Kisgépkezelő válasza XuChi (#5) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Már nem sokáig van náluk a licensz. Elvileg 2023-tól 5-ig a Codemastersnél lesznek a jogok. Pedig pár szimes youtuber akik megkapták bétatesztre azt mondja, hogy mostanra egészen elkapták a fonalat a jelenlegi fejlesztők is, és méltó ellenfelei lesznek a Dirt Rallynak.

(#9) Shinjike87 válasza Kisgépkezelő (#8) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Hát de attól még ott van 2 év, minimum 2 pocsék játék megjelenésével. :D

(#10) snecy20 válasza dreampage (#6) üzenetére


snecy20
veterán

A szimulátoros társadalom nagyrészt hanyagolni szokta ezeket a WRC címeket, nem véletlenül. A WRC 8 már valóban nem volt _annyira_ rossz.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#11) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Talán egyszer el fogunk jutni odáig, hogy egy szimulátorban nem bazári, falról visszapattanó dodzsemeket lehet majd vezetni, hanem a valóságnak megfelelően törő autókat. Addig teljesen komolytalan ez a műfaj.

(#12) snecy20 válasza Dr. Akula (#11) üzenetére


snecy20
veterán

Ennél már azért előrébb járunk - Dirt Rally 2.0-ban rekord gyorsasággal össze lehet szedni egy jó kis defektet, elég lehet rossz szögben lesúrolni a falat vagy sziklát.

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#13) Dr. Akula válasza snecy20 (#12) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Eddig még csak olyat láttam, ahol frontális ütközésnél lett 1-2 karc az autó textúráján. Egyedül a Wreckfestben tudom hogy törik az autó ahogy a valóságban is.

(#14) Shinjike87 válasza snecy20 (#12) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Nem kell sajnálni a Dirt szériát, nézzél már pár vidit yt-n, olyan fizikai csodák vannak, hogy beszarsz.

(#15) .LnB válasza dreampage (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ebből a gameplay-ből is látszik: [link] ,hogy nem egy kategória a két játék. Leginkább a körítés, és a lényeg, a fizika miatt! Egyedül a WRC liszenszek szólnak mellette, meg a jó kampány. De szerintem a Dirt Rally 2.0 messze a legjobb rali játék.

"Él" az autó a DR2.0-ban: [link] és küzdeni kell vele.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) bmakszim válasza .LnB (#15) üzenetére


bmakszim
senior tag

Én, ha leülök a playstation elé, játszani akarok, nem küzdeni. Arra pedig ez a játék sokkal alkalmasabb, mint a Dirt.
(#6) dreampage hozzászólásával értek egyet.

(#17) snecy20 válasza bmakszim (#16) üzenetére


snecy20
veterán

Választani kell egy könnyen kezelhető modern kocsit, azzal nem kell küzdeni. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.