Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Bár grafikailag nem tűnik nagyon meggyőzőnek,a Codemasters név nekem elég garancia arra, hogy élvezetes lesz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) b. válasza Csapoati (#1) üzenetére


b.
félisten

Nekem ilyen Michael Bay féle látványos, de bugyuta dolgoknak tűnik,de azért megvárom a végét.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) Kvelstadt válasza b. (#2) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem a szimulátor meg úgy az úton versenyzés nem adja, de ez az őrült verseny dombon erdőn át kedvemre való.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4) a2d2


a2d2
addikt

Nagyon gyengus látványvilág.
Nekem ez a 2005-ös (!!!) PS3 videó ugrott be erről: [link]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#5) wolfman


wolfman
veterán

Túl színes, túl szagos, túl csömör. A játék maga remélem nem lesz ennyire hatásvadász, hanem élvezetes terepugrabugra, bár én ezután túl sokat nem várok.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6) 3L1T3 válasza a2d2 (#4) üzenetére


3L1T3
addikt

Nekem ez! [link]

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#7) atike


atike
nagyúr

Nagyon árkád.... :) Ez lesz az előnye és a hátránya is.

(#8) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az jutott eszembe a trailert látva, hogy..

:)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) Csapoati válasza 3L1T3 (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem csoda, ez is Codemasters volt. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) wolfman válasza atike (#7) üzenetére


wolfman
veterán

Ja igen, a nagyon árkádot kifelejtettem.

De mostanság úgy veszem észre, hogy egyre több játék esik bele ebbe a kategóriába. Nem kell részletes karakteranimáció, nem kell bonyolult történet, nem kell tartalom csak egy adott téma, az a lehető leg látványosabb legyen és veszi a sok paraszt.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#11) szupermacs válasza 3L1T3 (#6) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor nem vagyok egyedül. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.