Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Luck Dragon

Érdekes volt olvasni meglátásodat. Szerintem ez a bejegyzés igen is hiánypótló .
Kicsit el kalandozva mindig a szakrajz tanáraim jutnak eszembe.
Az első hét első napján bejött , bemutatkozott és a második mondatával közölte hogy bármilyen nemű vizsgán őt nem szégyenit meg senki.
Ezen jut kacagtunk , aztán jöttek az első vizsgák majd a félévi és év végi záró vizsgák .
Harmincnyolc fővel kezdtünk és az első év végén tizenketten maradtunk .

Második sem volt éppen a legkedvesebb , mondhatni egy igazán régimódi mester volt, még a tanárok legtöbbjét is o tanította anno.
Mikor elment a fentebb irt elso szakrajz tanár egy másik oktatási intézménybe ő vett at minket és nagyon nem örültünk neki .

Első tanítási órán bejött , bemutatkozott majd egy csepp mosollyal csak annyit mondott , “”látom volt kolléga segített a létszámon . Ne feledjék itt sem lesz másképpen . “”

Ennek tudatában folytattuk tovább tanulmányainkat .

De mikor végeztünk és sikeresen el helyezkedtem akkor értettem meg , hogy amit belénk “ véstek” tudást és ahogyan az nem volt hiába .
Mert mikor jönnek hozzánk a frissen végzet egyének igen is látszik , hogy más oktatásban részesülnek és hiányzik az a régimódi csendes de könyörtelen agresszivitás amiben mi is részesültünk.
És itt nem a testi ha nem a pszichológiai nyomásra gondolok , mert még akkor os készültünk órákra mikor nem is kellett volna .

:)

Bocsi az írás miatt csak gyorsan le karmoltam . ( idő hiányában) . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.