Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Szoszo94 válasza greenity (#8) üzenetére


Szoszo94
őstag

Győr, SZE, 100km, albérlet. Havi 40e csak a lakás, rezsivel és akkor még nem költöttem semmire. Hétvégente hazajárunk haverokkal, kocsival, fejenként 1000,-Ft a benzin oda, illetve még egyszer ennyi vissza, kerekítve 10000,-/hó az utazás. Ez így már 50 és még mindig éhezek :D Hazajárni muszáj barátnő miatt, illetve haverok is 'nyaggatnak' hétvégente, hogy mikor futunk már össze. Így viszont itthon hétvégére mindig annyit főznek, hogy 3-4 éthordóval tudok vinni kaját, mellette süt is édesanyám valamit, illetve vannak itthon tyúkok így heti 20db tojást is elviszek. Ott csak energiaitalt vagy csokit szoktam venni, hogy éjjelente mikor melózni járok ne aludjak el :D Így viszont nekem megéri hazajárni, ha pedig úgy vesszük, hogy a hazajárásra fordított pénzt kajára költeném és havi egyszer jönnék haza, akkor üres lenne a hasam :) Még egy pozitívum, hogy bár van ott mosógép, de egyszerűbb hazahozni a mosatlant, kocsiba úgyis belefér, nekem pedig nem vesz el az időmből a mosás/teregetés. Itthon pedig úgyis most anyám (5-en vagyunk), az én néhány szennyes cuccom már nem oszt/nem szoroz :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.