Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) engusz válasza RohamDroid (#8) üzenetére


engusz
veterán

Bárhol meg tudod venni, még akár egy "Hülye azért nem vagyok?!" üzletben is. Nem drága, 10-15 ezer forint körül mozog és általában jár hozzá pluszban 1-2 ajándék is. Ehhez letölthető WRC játék és 3 hónap Gold Live előfizetés volt

Tényleg furcsa szerzet a kormány, a tapasztalatok teljesen vegyes képet mutatnak. Bátor voltam, mert előzetesen semmit sem olvastam róla, nem próbáltam ki, mielőtt megvettem. Elsőre nagyon furcsa, érdekes a levegőben kormányzás, kell néhány óra, mire megszokja az ember (az első 10-30 perc csak kínlódás). Nagyjából 2-3 óra után találtam kényelmes tartást a térdem fölött egy kicsivel, így valamivel könnyebb a játék. A rezgő motor kellemes meglepetés volt. Nem mondom, hogy van olyan erős, mint a gyári joyban, de azért működik. A tetején villogó körök pontos szerepére még nem jöttem rá, kicsit zavaró a verseny hevében. A pontossággal és a gyorsasággal nincs probléma, ebből a szempontból meglepően precíz a szerkezet. Ami hiányzik róla az a fejhallgató csatlakozó (mondjuk valahol érthető, bele ne gabalyodj a játék hevében), illetve a ravaszok fölött sincsenek meg a plusz gombok. Amik viszont nagyon hiányoznak, mert pl. az F1 2012 menüjében igencsak szükség lenne rájuk

Összességében azt mondom, hogy az árát megéri, jól összerakott termék, ami a kinézete ellenére használható, társ a szórakozásban

[ Szerkesztve ]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.