Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Daffchy


Daffchy
őstag

Egy hét és itt is a demo!

Nagyon várom ezt a játékot.
Nem sokat játszok, a box-ot is csak emiatt nem adtam el! :))

(#2) wolruf


wolruf
őstag

Erre a demora én is kíváncsi leszek. Bár már előrendeltem a VIP-t, de ha a fizika nem jó, akkor marad a Forza 4 és a TDU2 felváltva :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3) Daffchy válasza wolruf (#2) üzenetére


Daffchy
őstag

Nagyon remélem, hogy a fizika marad a régi és nem megy el arcade irányba.
Az hatalmas csalódás lenne számomra... és szerintem másnak is! :(

(#4) danikollar válasza wolruf (#2) üzenetére


danikollar
őstag

Hát szerintem a TDU2-től 100x jobb lesz, attól véleményem szerint nem nehéz jobbat csinálni!

(#5) wolruf válasza danikollar (#4) üzenetére


wolruf
őstag

Ez így van :) Azonban sajnos más alternatíva ilyen stílusban nincs, megvettem a TDU2-t is :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#6) engusz


engusz
veterán

Magam is nagyon várom a demót, kellemes meglepetés volt, mikor bejelentették. Pár napja sikerült szerezni egy MS Wireless kormányt ([link]), asszem élvezetes lesz vele a Horizon is.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#7) Kashim


Kashim
őstag

"Launch trailer"-t nem megjelenéskor szoktak kidobni?

(#8) RohamDroid válasza engusz (#6) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Fura egy kormány ez :D hol szerezted ? Mik a tapasztalatok vele kacsolatban ?

Üdv.: Csaba

(#9) engusz válasza RohamDroid (#8) üzenetére


engusz
veterán

Bárhol meg tudod venni, még akár egy "Hülye azért nem vagyok?!" üzletben is. Nem drága, 10-15 ezer forint körül mozog és általában jár hozzá pluszban 1-2 ajándék is. Ehhez letölthető WRC játék és 3 hónap Gold Live előfizetés volt

Tényleg furcsa szerzet a kormány, a tapasztalatok teljesen vegyes képet mutatnak. Bátor voltam, mert előzetesen semmit sem olvastam róla, nem próbáltam ki, mielőtt megvettem. Elsőre nagyon furcsa, érdekes a levegőben kormányzás, kell néhány óra, mire megszokja az ember (az első 10-30 perc csak kínlódás). Nagyjából 2-3 óra után találtam kényelmes tartást a térdem fölött egy kicsivel, így valamivel könnyebb a játék. A rezgő motor kellemes meglepetés volt. Nem mondom, hogy van olyan erős, mint a gyári joyban, de azért működik. A tetején villogó körök pontos szerepére még nem jöttem rá, kicsit zavaró a verseny hevében. A pontossággal és a gyorsasággal nincs probléma, ebből a szempontból meglepően precíz a szerkezet. Ami hiányzik róla az a fejhallgató csatlakozó (mondjuk valahol érthető, bele ne gabalyodj a játék hevében), illetve a ravaszok fölött sincsenek meg a plusz gombok. Amik viszont nagyon hiányoznak, mert pl. az F1 2012 menüjében igencsak szükség lenne rájuk

Összességében azt mondom, hogy az árát megéri, jól összerakott termék, ami a kinézete ellenére használható, társ a szórakozásban

[ Szerkesztve ]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#10) Gomez86


Gomez86
őstag

Forza 4-et én is vakon előrendeltem, gondolkodás nélkül... Viszont ezzel várok egy kicsit. Majd meglesem a Demo-t és ha maradt az autó irányítás olyan mint volt, akkor jöhet a gyűjtői.

Wless kormány: Én kipróbáltam az egyik tavalyi launch party-n és hát én még az első 10 perc kinlódásban voltam vele :) Nem tudom ti hogy vezetitek ezeket a játékokat, de én minden segítség off, meg morcos ellenfelekkel, és hát nem nagyon sikerült vezetnem azzal a kormánnyal...
De majd körülnézek az ismerősök között hátha tudok kérni egyet 1-2 napra, és új esélyt adni neki...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#11) wolruf válasza Gomez86 (#10) üzenetére


wolruf
őstag

Én előrendeltem bátran, a demo után még vissza lehet mondani. Egyelőre nagyon bízom benne, hogy nem lesz rá szükség. A képek szépek, a fizika is legyen ugyanez :) A wireless speed wheelt én is kipróbáltam a launch party alkalmával, hát nekem sem jött be egyáltalán. Marad az MS Wireless Wheel :) Szerencsére Golfok lesznek a Horizonban is, úgyhogy remek :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12) engusz válasza Gomez86 (#10) üzenetére


engusz
veterán

Szokni kell, rá kell érezni. Az elején én is már majdnem sz*rnak kiáltottam ki, mikor a ~25 körös F1 futam végén eldobtam a gépet. :D Aztán ráéreztem, most már sokkal jobban megy a játék

[ Szerkesztve ]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#13) Gomez86 válasza wolruf (#11) üzenetére


Gomez86
őstag

Nekem csak az a gonodom, hogy pár helyen már próbálták már a játékot (pl topgear oldalán olvastam) és ott is írták hogy a fizika (értsd autók viselkedése) kicsit más. Hogy nem kell annyira kűzdeni az autóval... Nos ez engem kicsit elbizonytalanított. Ugyan nagyon jókat játszottam a burnout paradise-al, de egy forzától én nem azt várom. Persze ettől még lehet egy jó játék...

engusz
Nos igen, szokni kell. csak a másik probléma hogy nekem már van egy rendes kormányom PC-hez, és kicsit furán éreztem a kezemben a kis MS kormányt az után. Persze annak meg az a problémája hogy csak asztalon lehet, etc

Szóval mint említettem, adok majd neki egy második próbát, így hogy tőled pozitív visszajelzést kaptam

Nagyon off: play&charge belemegy?

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#14) wolruf válasza Gomez86 (#13) üzenetére


wolruf
őstag

Hátőőőő, forzától én sem ezt várom... Remélem a demo nem csak Gold live tagsággal lesz tölthető, mert az cumi :) Most nincs Goldom és nem is vennék csak ezért :-/ Remélem nem jól tesztelték a tesztelők :) Én Forza szimulációt kérek és várok el :D Persze ez egyéni szocproblem :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#15) engusz válasza wolruf (#11) üzenetére


engusz
veterán

A fizikáról már mintha beszéltek volna a készítők. Butított lesz a Forza 4-hez képest, csak ennek árán tudták belecsempészni a napszakok és az időjárás változást. A hírben szereplő trailerben már van egy nagyobb ugratás is, szerintem ezzel is szerették volna jelezni, hogy ez bizony nem a szimulátor irányba halad

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#16) engusz válasza Gomez86 (#13) üzenetére


engusz
veterán

Hát, én ezt a kormányt úgy szereztem be, hogy amúgy van egy cockpit is, Playseat-ről másolt vázzal, dönthető üléssel és MS kormánnyal. De mivel elég bitang, nem mutat túl jól a szoba közepén, ezért csak ritkán állítom össze. A köztes időben volt szükség a kisebbik kormányra :K

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#17) wolruf válasza engusz (#15) üzenetére


wolruf
őstag

Attól még lehet valamennyire jó, hátha nem egy Burnout szintre megy. Az, hogy nagyot lehet ugratni és nem esik szét tőle a kocsi kevésbé zavar, mint a magától kanyarodó, gombra driftelő, útra rögzített fizika. Ami a TDU2-ben van az tényleg durván túró, ha csak kicsit butább a Forza 4-nél (pl. Forza 3 szintű :) ), akkor nekem már okés a dolog :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#18) engusz válasza wolruf (#17) üzenetére


engusz
veterán

A TDU2-vel egy órát sikerült játszani, egyszerűen annyira béna volt az egész, még a Forza 3-hoz képest is, hogy mérhetetlen csalódás volt. Az online móka lehet feldobta volna, de egyszerűen nem volt már kedvem hozzá

Egyértelműen többet várok a Horizon-tól, de most F1 2012 láz van, sok lenne egyetlen hónapra két játék :) A demó viszont nagyon várós, biztosan ki fogom próbálni. Már csak 6 nap a megjelenésig. Viszont tuti Gold-hoz lesz kötve, erre nem árt készülni

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#19) wolruf válasza engusz (#18) üzenetére


wolruf
őstag

A TDU2-nél szanaszét lehet tweakelni az irányítást (próbáltam is, nekem nem sikerült értelmeset alkotni :D ), aztán egy fórumon találtam egy képet egy valamilyen jónak nevezett beállításról. Kipróbáltam és jó lett. Persze nem nagyon, csak épp' nem totálócska :D Úgy el lehetett vele ökörködni, százalékban kb. 50%-ig el is vittem a dolgot. Aztán meguntam :D Néha ettől függetlenül szórakozok vele, jópofa dolog ez a ,,kötetlen'' kocsikázás a sok pályaautós játék után.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#20) engusz válasza wolruf (#19) üzenetére


engusz
veterán

Ha megjelenéskor, teljes áron jutottam volna hozzá, akkor lehet feccöltem volna bele időt és energiát, de mivel nem így volt (asszem az egyik bagóért vett NFS-re cseréltem), ment a levesbe

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#21) Blaise


Blaise
veterán

Gyűjtői kiadást már rég előrendeltem, várom a demót :)

(#22) wolruf válasza engusz (#20) üzenetére


wolruf
őstag

Én 2990-ért vettem meg On Demand :) Persze hetekig szenvedtem, mire sikerült a vásárlás, de utána jó sokáig játszottam vele :) A TDU1-et még megjelenéskor vettem meg PC-re (14000-ért... jajjj :D ), azt is nyüstöltem sokáig. Most ebből is előrendeltem a limitedet (Forza 3 LCE és Forza4 LCE mellé), valamire csak jó lesz :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#23) wolruf válasza engusz (#15) üzenetére


wolruf
őstag

Ha valakit érdekel (engem megnyugtatott), találtam egy tesztet a Horizonról, itt azt írják, hogy megegyezik érzésre a fizika a 4-el :) Jó olvasgatást, vagy google translate használatot :)

Link

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#24) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Csak kisül még a végén valami jó is belőle :D

Üdv.: Csaba

(#25) Gomez86 válasza wolruf (#23) üzenetére


Gomez86
őstag

Jókat ír róla, és a video is jópofa a végén. Na még pár nap és meglátjuk...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#26) Gomez86


Gomez86
őstag

Tudja valaki hogy mikortól lesz elérhető a demo? Vagy már most az? (UK régióban vagyok a Box-al)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#27) Blaise válasza Gomez86 (#26) üzenetére


Blaise
veterán

Már elérhető.

(#28) Gomez86 válasza Blaise (#27) üzenetére


Gomez86
őstag

szuper, köszönöm. Csak nem vagyok otthon és megpróbálkoztam volna evvel a "távolról xboxra telepítős" bohóckodással de az xbox honlapon még nem sorolják a demók között...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#29) wolruf válasza Blaise (#27) üzenetére


wolruf
őstag

Próbáltad esetleg? Milyen?

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30) engusz


engusz
veterán

Itt elérhető, most kerestem rá. A távoli letöltés is működik. Kár, hogy ilyenkor nem kapcsol be magától be a konzol, majd a dolga végeztével ki

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#31) Gomez86 válasza engusz (#30) üzenetére


Gomez86
őstag

Kössz a linket. Jó ez így, mert hazaérek benyomom a konzolt, még lepakolok eszek-iszok, aztán mire odaülök már csak nyomom a gombot, és nem akkor kell elkezdeni keresgélni.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#32) Gomez86


Gomez86
őstag

Hát-hát.... Elég vegyesek az érzéseim. Tényleg jópofa játék, de azért örülök neki hogy készül a forza5, és ez csak egy mellékszál.

Hangulatos is meg szép is, de a Forza az nem teljesen ilyen az én szememben...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#33) wolruf válasza Gomez86 (#32) üzenetére


wolruf
őstag

Na, valami konkrétumot :) Mennyire gyenge a fizika? Hangok? Páran azt írták, hogy kikapcsolva a grafikai csillivillit és a rásegítéseket már jó. Valóban így van? Nincs Goldom, így nem tudom letölteni és kipróbálni a demót :(

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#34) Gomez86 válasza wolruf (#33) üzenetére


Gomez86
őstag

Hát nagyon csilli-villi. Szóval ilyen szempontból igazat mondtak, akik mondták.
Nem próbáltam meg kikapcsolni, így azt nem tudom megmondani hogy milyen.

A fizika hasonló mint a 4-ben de nem ugyan az. Nagyon nem. Erre két példa is van a demóban: az egyik egy Mustang Boss 429 amivel egy ilyen hegyi úton kell menni. Namost azzal a kocsival elég nagy meló a 4-ben keresztbeállás nélkül bevenni 1-2 combosabb kanyart. Itt ilyennel nincs gond, mert bevesz bármit szinte. Persze kell fékezni meg kanyarodni meg ilyenek, szólvan nem NFS, de azért nem is F4. A másik jó példa az S osztályos új Viper. Nos azzal a kocsival kettesben nem nyomsz padlót. Sem igazából sem a F4-ben. itt viszont lehet. Persze kidobja a hátulját de kontrollálható marad, és nem is vesztesz annyi időt mint a F4-ben.
Persze azt hozzátenném, hogy nekem minden segítség ki van kapcsolva, és simulátorra van állítva az irányítás.

Azt azért szeretném leszögezni hogy ez egy jó játék lehet. És ezzel együtt lehet hogy meg is veszem majd, csak egyszerűen tudni kell hogy ez nem egy sorszámozott Forza rész.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#35) wolruf válasza Gomez86 (#34) üzenetére


wolruf
őstag

Hátőőő, most erősen rezeg a léc, hogy visszamondom az előrendelést. Amiket itt leírsz, valóban jó játéknak megfelelőek, de a Forzától picit mindig többet vártam, mint játékot :-/ Ha nem is 1000%, de szimulátor. Ki kell próbálnom, asszem veszek ma Live Goldot :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#36) Gomez86 válasza wolruf (#35) üzenetére


Gomez86
őstag

ha fent vagy e-bay-en akkor keress 24 v 48 órás tagságot. pár száz forint...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#37) wolruf válasza Gomez86 (#36) üzenetére


wolruf
őstag

Zseniális ötlet :) Este meg is lépem :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#38) Raymond


Raymond
félisten

Vagyes a demo alapjan. Gyakorlatilag Dirt 2 prezentacio egy kis NFS (a Run elotti) terkepszeruseggel es Forza-ra hajazo iranyitassal. A menuben a motion effects kikapcsolasaval mar egesz jo a bonnet/hood nezetbol.

Az a Dirt 2 hasonlitas nem vicc, ha utaltad (mint en is) azt az allandoan dumalos stilust es az atugorhatatlan animaciokat akkor ezzel megszenvedsz. Meg a celbaeres animacio is ugyanaz. A fent emlitett kikapcsolhato motion effects is a kamerara vonatokzik es az az allandoan dulongelo kamera amikor varsz valamire plusz a FOV valtozasok a sebessegtol fuggoen.

Azert meg megveszem ha kijott, de jobb lenne azokat a life style baromsagokat kakapcsolhatova tenniuk.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#39) engusz válasza Raymond (#38) üzenetére


engusz
veterán

Pontosan azt írtad le, amit gondolok

Tegnap este nyúztam egy bő fél órát és hát... jópofa, tényleg rendesen összerakott játékról van szó, de közelébe nem fér a Forza 4 fizikájának. Nem azt mondom, hogy sínen megy az autó, de nem kell sokat küzdeni azért, hogy az úton maradjon

És tényleg sok a duma, a kamerarángatással egyetemben, de valószínűleg a Dirt 2 esetében élménynek, míg a Horizonnál a hosszú ideig tartó töltögetések elfedésére szánták

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#40) wolruf válasza Gomez86 (#36) üzenetére


wolruf
őstag

Érdekes... megjött a kód, beregeltem, közölte, hogy dejó, gold próbakód, de a horizon demót nem engedi tölteni, mert ahhoz gold tagság kell... Őőőő :-/

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#41) Gomez86 válasza wolruf (#40) üzenetére


Gomez86
őstag

pff Ez azért elég furcsa. Lehet hogy kell neki egy kis idő hogy felfogja hogy Gold-on vagy. De mi mindíg ilyennel játszunk forzaparty-t mert van aki csak emiatt nem fog éves vagy havi kártyát venni.

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#42) wolruf válasza Gomez86 (#41) üzenetére


wolruf
őstag

Hát, ez azóta sem goldult meg :-/ Furcsa... Mondjuk nem ebbe fogok belehalni (350 Ft-ra jött ki), de nem értem. Kiírta, hogy remekjó aktív arany, majd közölte, hogy nem is, ráadásul újra próbálom beírni, már felhasználták a kódot üzenetet kapok :-/

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#43) Gomez86 válasza wolruf (#42) üzenetére


Gomez86
őstag

nem értem, most akkor arany vagy, vagy nem?

Mert akkor azért nem hagyja beírni a kódot mégegyszer, mert Te már felhasználtad. Amúgy meg tudod nézni a tagságodat neten is (xbox.com, és bejelentkezel) és a gépen is a menüben a jobb szélén van valami olyasmi hogy membership status vagy ilyenek, és ott is írja...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#44) wolruf válasza Gomez86 (#43) üzenetére


wolruf
őstag

nem, nem vagyok arany. Ez a cumi. Továbbra is azt mondja, hogy Ingyenes tagság, a kódot már nem engedi beírni többet. Szóval nem megy, hiába írtam be. Nekem is furcsa, aktiváltam már kódokat korábban :-/

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#45) engusz válasza wolruf (#44) üzenetére


engusz
veterán

EU régiós kódot vettél vagy valami más országbélit? Akkor - elvileg - tehet különbséget. Asszem a pontokból sem mindegy, hogy milyen régiósat vásárolsz

Lehet elfogadta a beírtakat, de aktiválni már nem tudta, hogy a profilod más régióba való. Nem mondom, hogy biztosan ez történt, csak egy tipp

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#46) wolruf válasza engusz (#45) üzenetére


wolruf
őstag

Elvileg EU/UK regisztrációhoz való kód :-/ Még este megnézem gépen, mert most (igen, lehet kövezni :) ), még csak PC-ről néztem.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#47) engusz válasza wolruf (#46) üzenetére


engusz
veterán

Elvileg nincs különbség, hogy honnan nézed, mert ugyanazt az információt kell mutatnia. Azt viszont el tudom képzelni, hogy addig, amíg a konzolon nem jelentkezel be a felhasználói fiókoddal, addig nem aktivizálódik a kód, hiába dobtad be weben és fogadta el

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#48) wolruf válasza engusz (#47) üzenetére


wolruf
őstag

Remélem így van :) 5:30-kor brutálisan kiderül... vagy nem :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#49) Gomez86 válasza wolruf (#48) üzenetére


Gomez86
őstag

drukkolunk. Aztán majd mond el hogy mi lett, mert ebből is tanultunk pár dolgot :DDD

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#50) wolruf válasza Gomez86 (#49) üzenetére


wolruf
őstag

Naná :) Estére remélem már Horizon tapasztalatokkal bírok én is :) Online játszani ma nem akarok (ma split screen Forza 4 nap van haverommal), de a Horizont megnézegetném :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.