Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon jó lett ez a rész is. Előzetesen szkeptikus voltam vele, mondván, hogy ez a pár újítás kevés lesz egy új részhez. De megcáfolt a játék. Igaz azért a 20-as szintet el kell érni, hogy ez tudatosuljon a játékosokban. Egyetlen negatívum az a helyszín. Nem elég változatos, még annyira sem amennyire a harmadik részé. Viszont úgy néz ki a táj, hogy besz*rsz. :)

Töltési idő PC-n abszolút nem sok, sőt! Én 4k-ban játszottam egy i5 - 1080 párosítással. A stabil 60fps-hez maximumról, csak 1-2 beállítást kellett visszább venni.

A multit nem próbáltam, arról nincs tapasztalatom, de az nélkül ez a játék szinte tökéletes. A Microsoft (egyetlen) drágaköve. Ebben a kategóriában nincs párja a Forza Horizon-nak.

Innen már csak a The Crew 2 térképe, vagy egy Japán-os rész lehet az előrelépés.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nagyon kipróbálnám, és játszanék vele online, de 20k-t egy játékért egyszerűen nem tudok kiadni :(

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3) .LnB válasza enginev3.0 (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

GamePass 14 napos trial-lal játszható a játék. Ingyen. PC-n is.

Ezt így jó láthatóan, hogy mások is lássák majd.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) m0h0senator válasza enginev3.0 (#2) üzenetére


m0h0senator
őstag

Game pass ban is benne van az alap az 4k/hó

An odyssey through the realm of consciousness.

(#5) .LnB válasza m0h0senator (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem 3k? Nekem az rémlik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) enginev3.0 válasza .LnB (#3) üzenetére


enginev3.0
félisten

A 14 napos ingyen játékot csak poénnak veszem :)

De a gamepass már érdekesebb, 3k most néztem, erre lehet benevezek

Ha mondjuk 1-2 hónapot kihagyok, mert nem játszok és nem fizetek elő, viszont utána újra megjön a játékos kedvem, akkor a mentéseim maradnak meg ilyenek? :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7) Hauptmann válasza .LnB (#1) üzenetére


Hauptmann
addikt

A japán helyszín mennyiben lenne pozitívum?

Nekem annyira nem jön be. A grafika szép. ezzel nincs is probléma, de a fizika fos, plusz az autók sem törnek rendesen (gondolom, jogi okokból). A driftes baromságot meg rühellem, igazán eltűnhetne már.

Régóta várok egy olyan (online) autószimulátort, ami mondjuk ilyen Forza 4 grafikával, és BeamNG fizikával, sérülésmodellel rendelkezik. Talán majd egyszer....

(#8) .LnB válasza enginev3.0 (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi ebben a poén?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) oriic válasza Hauptmann (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Horizon 4-re nem szabad szimulátorként gondolni, mert nem az. Árkád cucc.

Live-Die-Respawn

(#10) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ezt a b*zeráns testreszabhatóságot én inkább negatívumnak mondanám (bár lehet az 5 éves Pistikének bejön), és eléggé ki is zökkenti az embert a versenyhangulatból.
Minden mással egyetértek :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#11) .LnB válasza mcwolf79 (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt adom! Ez a bugyi, sapka, szemüveg.. dolog nem kellett volna bele!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) RudY válasza .LnB (#11) üzenetére


RudY
addikt

Aki komolyan vesz a ruciskodást az meg is érdemli. :DDD

(#13) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Srácok amennyiben nem eredeti a Win úgy is lehet vele játszani ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#14) .LnB válasza RudY (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Muszáj voltam komolyan venni. Mivel faszi avatar mind "ratyi" kinézetű volt, ezért anyáról mintáztuk a sofőrünket, a nők meg nem vesznek fel akármit! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) mcwolf79 válasza RudY (#12) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem arról van szó, hogy komolyan veszi-e t ember, hanem arról hogy felesleges időhúzás, ami szerintem a kutyának se hiányzott.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#16) Sicilian válasza .LnB (#3) üzenetére


Sicilian
addikt

Ezt még múltkor néztem én is, nem hittem el ! Ez miért éri meg nekik ? 0napos játékot nyomhatod ingyen és eléggé nagy cím..

nothing is true everything is permitted..

(#17) Johnny_vT válasza .LnB (#1) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Próbáld ki a Hardware Unboxed beállításait! Letesztelték minden opció hatását külön-külön és a végén Ultra presetnél jobb teljesítményt értek el egy Ultra presetnél magasabb színvonalon :)

Nekem ezekkel a beállításokkal 40-55 fps között vitte natív 4K-ban az i5 + R9 390, 30 fps-re korlátozva pedig screen tearing és akadásmentes volt, kiválóan játszható. Lásd videó: https://www.youtube.com/watch?v=NpSngdDe7x0

Btw az első Forza játék amivel huzamosabb ideig játszom/játszottam és úgy fest jövő szerdán be kell rá ruháznom, mert akkor jár le a 14 napos próbaverzióm :DDD

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#18) RudY válasza mcwolf79 (#15) üzenetére


RudY
addikt

Világos, én is meglennék nélküle. ;)

(#19) .LnB válasza Johnny_vT (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én ez alapján állítgattam: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) Wesder válasza Sicilian (#16) üzenetére


Wesder
félisten

Azért amiért az összes Microsoft Studios jàték Day1 bekerül majd.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) m0h0senator válasza .LnB (#5) üzenetére


m0h0senator
őstag

sorry igen annyi.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#22) mike1334


mike1334
veterán

Kimaradt a tesztből:

Pro:

BIRKÁK!!!!

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#23) TeeBee73 válasza oriic (#9) üzenetére


TeeBee73
addikt

Mennyire árkád? (A NFS-eket billentyűvel játszom, a Dirt-eket kormánnyal.) Mivel érdemes nekifogni? (Most csorog le a Demo.)

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#24) Maxxy10 válasza enginev3.0 (#6) üzenetére


Maxxy10
addikt

Igen, megmarad

(#25) bulikavagyok válasza TeeBee73 (#23) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem egy NFS azért. Kontrollerrel játszd, ha tudod. Nekem van kormányom, de 15 percet sem ment nálam azzal. Egy egy tipikus kontrolleres játék - mivel arra írták.

(#26) maximilian4 válasza .LnB (#3) üzenetére


maximilian4
addikt

Amíg van gamepassom addig végig játszhatok a játékkal? Akár hónapokig is?

Maxi

(#27) Wesder válasza maximilian4 (#26) üzenetére


Wesder
félisten

Igen

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28) Johnny_vT válasza maximilian4 (#26) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Igen, de nyilván 6-7 hónapnál tovább nem éri meg, ha csak ezzel játszol, mert annyiba kerül, ha megveszed egyben :D Nekem most pont ez a dilemmám...

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#29) m0h0senator válasza bulikavagyok (#25) üzenetére


m0h0senator
őstag

+1

An odyssey through the realm of consciousness.

(#30) mike1334 válasza Johnny_vT (#28) üzenetére


mike1334
veterán

Én két havi game pass-t vettem augusztus végén 400 ft-ért, lassan black friday meg karácsony...tavaly azt hiszem akkor is 200ft/hóért volt...nekem elég :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#31) Ghard válasza jozefgucci1 (#13) üzenetére


Ghard
őstag

Lehet.

(#32) Csapoati válasza Hauptmann (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

de a fizika fos

Wat? Próbáltál kikapcsolt segítségekkel menni? Még szaraz aszfalton is van ám kihívás egy hátsókerekes erős autó terelgetésében, de meg lehet fogni a segge kitörését is még kontroller használatával is. Nyilván nem szim, azt senki se mondta, de nem faltól-falig NFS a cucc.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#33) Dexar007


Dexar007
veterán

,,nagyon hosszú töltési idők."

Hol? En ssd-re raktam,baromira gyorsan tolt be minden.Meg a 3-hoz kepest is.

Give me your cum,bull!

(#34) Ghard válasza Dexar007 (#33) üzenetére


Ghard
őstag

Erről a TheVR gyerekek jutnak eszembe. A Bloodborne-nál panaszkodtak a hosszú töltési időre. PS4en és gondolom xboxon sem tart semeddig ssdre cserélni a tárhelyet.
Vicces volt látni, hogy a sok méregdrága felszerelésük mellett pont ez nem jut eszükbe :DDD
Egyedül online játéknál lehet hosszú a töltés, mert ott meg kell várni a többieket.

[ Szerkesztve ]

(#35) m0h0senator válasza Ghard (#34) üzenetére


m0h0senator
őstag

"Egyedül online játéknál lehet hosszú a töltés, mert ott meg kell várni a többieket."

Ezt a The Division-nel meg tudom cáfolni. Ott az egyik játékmódban (Survival) 4en indultok. Én az m.2 ssd-ről hamarabb bent voltam és kezdtem loot-olni az utcán mikor a HDD-sek jöttek ki a házból

Just Ubi Things :DDD

An odyssey through the realm of consciousness.

(#36) Hauptmann válasza Csapoati (#32) üzenetére


Hauptmann
addikt

Úgy valóban nem mentem, de nekem ebbe a 'fos' kategóriába az is beletartozik, hogy kőfalakat dönthetsz ki kb. büntetlenül. A hülye driftelés erőltetése meg a halálom, sajnos nem hagyták ki a 4-ből.

(#37) STC Speed válasza jozefgucci1 (#13) üzenetére


STC Speed
őstag

Lehet.,

(#38) #80123904 válasza m0h0senator (#35) üzenetére


#80123904
törölt tag

Konzolon? (Adatlapodat látva nem hiszem.)

[ Szerkesztve ]

(#39) Wesder válasza #80123904 (#38) üzenetére


Wesder
félisten

Külső SSD-vel nem lehetséges?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40) Ghard válasza m0h0senator (#35) üzenetére


Ghard
őstag

Azért egy autós játékban nem tudod előbb elkezdeni a körversenyt. :DDD

(#41) Csapoati válasza Hauptmann (#36) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez nem fizika, hanem gameplay dizájn. Egyébként ezek jó eséllyel olyasmi kőfalak, mint amit pl Horvátországban is látni, tehát nincs malterrel összetapasztva, amit így megfelelő sebességgel és autóval simán ki lehet ütni a valóságban is. De persze a danger signoknál látható 2-300 m-es repülés se reális, viszont soha nem is szánták annak a játékot. Egy árkádhoz képest viszont kimondottan igényes a járművek fizikája.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#42) atike


atike
nagyúr

Tényleg gyönyörű a grafika. Le a kalappal.

(#43) echterion válasza jozefgucci1 (#13) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem nem regisztrált win10-em van, gamepass-al tudok játszani, igaz, kell hozzá ugye a mikrofos account.

Mondjuk a játéktól nem estem annyira hasra, szép, meg minden, de max. egy óra után mindig ráunok sajnos. Pedig nagyon vártam, ez az első Horizon, amivel találkoztam eddig.

Az külön röhej, hog MSI Afterburner mellett nem indul el...ahogy utánaolvastam, az előző részek se. :U

[ Szerkesztve ]

**********

(#44) Mr.Kr$B válasza echterion (#43) üzenetére


Mr.Kr$B
tag

Nekem a FH3 működött az MSI afterburnerrel.

(#45) Jeanne d'Arc

Gyönyörű, ezért leporolom a boxot. :D

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#46) yamaraja válasza echterion (#43) üzenetére


yamaraja
csendes tag

Sziasztok.

Mindkettő megy afterburnerrel, csak a statistics szervert kell leállítani benne.

[ Szerkesztve ]

Uf...

(#47) joey04


joey04
titán

Nagyon vártam, de eddig nekem csalódás. Pár órát játszottam eddig vele, de nem tudok rákattanni, túl sok nekem a buli vonal benne, meg a külsőségek. De majd még adok neki egy esélyt. Én mondjuk teljes áron biztos nem venném, annyit tuti nem ér (nekem). Game Pass miatt tudok vele játszani.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48) echterion válasza yamaraja (#46) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi, ezt kipróbálom este. A hőfokokat majd nézem mással, de az UV legalább menni fog. :R

(#47) joey04: Egy hónapja ezért vettem meg a 400 ft-os gamepass-t, így egy hónapig tudok vele játszani, nálam tovább nem él egy autós játék se általában a Gran Turismo 2 óta. Nálam az volt eddig a csúcs, annál többet egyik sem tudott nekem mutatni, csak grafikában voltak jobbak az utódok, de játékélményben nálam az a király.

[ Szerkesztve ]

**********

(#49) pruzsi


pruzsi
őstag

Szép napot!
Érdeklődnék hol lehet kikapcsolni a kontroller rezgését a játék beállításokban,nem találom.

(#50) btf válasza pruzsi (#49) üzenetére


btf
aktív tag

A controls menüben nyomd meg a menügombot a kontrolleren.

Ez egy újabb menüt fog előhozni, ahol ki tudod kapcsolni a rezgést.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.