Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danikollar


danikollar
őstag

Grafika az lenyűgöző! 10/10
Ha egyszer Blu-ray lemezen jönnek a játékok, akkor miért nem lesz rajta az egész játék a lemezen?

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már látom előre mekkora sírást fog ez kiváltani. Pedig semmi különös nincs ebben, internete van mindenkinek, türelme meg muszáj hogy legyen :) Mert ki kell várni majd míg letölti. Egy igazi Forzás pedig mindíg online, máshogy nincs értelme a játéknak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) dre75


dre75
tag

Sosem játszottam még Forzával de az a szélvédőről visszatükröződő kormány+kéz elég konkrét :R

[ Szerkesztve ]

(#4) CocooN-z válasza danikollar (#1) üzenetére


CocooN-z
őstag

Szted miért ? ;]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#5) D3xter27


D3xter27
csendes tag

Szerintem semmi gond nincs vele, ha leszámítjuk az újabb támadási felületet amit a leendő ps4 tulajok kíméletlenül ki is fognak használni :)) ;]
De egy kicsit komolyabban: Nekem a 360 is folyamatosan neten van, pedig nem játszom online minden nap.
Nem fog földhöz vágni senkit szerintem :)

Xbox Gamertag: D3xter27HUN

(#6) Jeanne d'Arc

Okosan próbálják a warezolást lecsökkenteni a 0-ra.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#7) dre75 válasza Jeanne d'Arc (#6) üzenetére


dre75
tag

Ezzel nem érnek el semmit!:)
Ha nagyon akarják, márpedig nagyon akarják meglesz az egész része a játéknak a torrent oldalakon ;]

(#8) ramos23


ramos23
csendes tag

[link]

[>^.^]>#

(#9) Z10N válasza danikollar (#1) üzenetére


Z10N
veterán

MegaTexture-t fog hasznalni vagy tele lesz a lemez 4k-s videokkal es nem fer el 25/50Gb-n, csak meg nem tudunk rola :DDD Viccet felreteve eleg atlatszo lepes. Az ilyen nuansznyi dolgokkal a PS4-nek dolgoznak.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#10) Jeanne d'Arc válasza dre75 (#7) üzenetére

Szerintem soha nem fogják tudni megállítani, de legalább kreatívak és egy tiszteletreméltó. :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#11) Helmoras


Helmoras
őstag

Szerintem ez jó dolog, még kicsit a warez ellen is dolgozik a rendszer :)

Most nézem csak ki játszik ezen mik azok az assisted breaking beállítások ?:D :W

[ Szerkesztve ]

(#12) MCBASSTION


MCBASSTION
aktív tag

a grafikarol annyit, hogy a tukorben ugral a kornyezet...

windows7sins.org

(#13) engusz válasza Z10N (#9) üzenetére


engusz
veterán

Egyértelműen DRM, de ugye ott van a többi játékos vezetéséből összeátlagolt AI is, ami elsőre elég briliánsan hangzik, de majd a puding evése eldönti..

Ugyanakkor ezzel temetni a konzolt, illetve azt állítani, hogy a konkurencia malmára hajtja a vizet, nos, az kicsit túlzás. Ma már egy átkozott klíma is WiFi képes, neten keresztül is irányítható. Nehogy már egy konzoltól olyan nagy csoda legyen :D

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#14) #21346560


#21346560
törölt tag

Érdekes ez a videó.. az enyhe kis kanyarocskákban majd' 45 fokban elfordítja a kormányt a faszi... azt hittem szanaszét fog pörögni, de nem :U

(#15) .LnB válasza Z10N (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aki szereti a Forza sorozatot az mindenképp megveszi az ùj Xbox-ot ha teheti. Mert Ps-re nincs jobb autós game ami ellenfele lehetne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) D3xter27


D3xter27
csendes tag

Nagyon szép szerintem, visszapillantó tükörben a pop-up zavaró kicsit, de ezt kijavítják valószínűleg.....tolnám na :)) :DD :C

Xbox Gamertag: D3xter27HUN

(#17) gianni85 válasza #21346560 (#14) üzenetére


gianni85
veterán

A forza 3 óta nyitottak az összes autó szerelmes felé. Ha akarod automatikusan fékez a játék, de természetesen (nem olyan szimulációval, mint a PC szimeknél) segítség nélkül is lehet játszani. Én pl csak a fékezésnél látszódó ideális ívet használom, mert nem volt soha kedvem teljesen betanulni a pályákat. Az már nekem túl hardcore lenne :)

(#15) .LnB
+1

[ Szerkesztve ]

(#18) #06658560 válasza .LnB (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem mindenkinek van korlátlan, s nagy sávszélű nete. Nekik kifejezetten áldás minden netet igénylő plusz ketyere.

(#19) .LnB válasza gianni85 (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is ùgy nyomtam, minden kikapcs kivéve a fékezési pontok :) kontrollerrel, alkalmanként pedig Fanatec kormánnyal. De kontrollerrel jobban ment.

Kopi31415: akinek nincs az legyen türelmes :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) engusz válasza #06658560 (#18) üzenetére


engusz
veterán

Mintha kötelező lenne új konzolt venni. Amúgy már a jelenlegi generációs sincs teljesen kihasználva internet nélkül. Az Xbox One és a Playstation 4 pedig már játék nélkül is igényelni fogja, olyan mennyiségű tartalmat képesek az ember arcába tolni

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#21) #06658560 válasza engusz (#20) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem kötelező, ez evidens, viszont az ilyen hozzáállás alaposan csökkenti a potenciális vásárlók körét. Márpedig a cégek mintha a profiból és eladásból élnének.

(#22) gianni85 válasza #06658560 (#21) üzenetére


gianni85
veterán

Szerintem a potenciális vásárlóknak, akik ki is tudják perkálni nyitáskor a konzol árát, nem okoz gondot az internetelérés.

(#23) engusz válasza #06658560 (#21) üzenetére


engusz
veterán

De ugye azzal tisztában vagy, hogy ez eléggé alaptalan. Ugyanannyi esély van arra is, hogy majdnem mindenkinél ott lesz a szélessáv, mint az, hogy nem

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#24) Zjunior


Zjunior
veterán

Jó a grafika nagyon!:)
Xbox 1 -el van bajom:P

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#25) Kicsiguszti


Kicsiguszti
tag

Az Xbox One-hoz mely kormányok lesznek kompatibilisek? Ugyanúgy csak Fanatec és társai, vagy elég lesz egy G25/27 is?

(#26) Low Noise


Low Noise
senior tag

Nem hiszem, hogy köze van a másolás vèdelemhez, ha egyszer valaki letölti ès megvan egybe az elèg a vègtelen sokszorosításhoz.

(#27) Z10N válasza engusz (#13) üzenetére


Z10N
veterán

Tudom, hogy a DRM egy formaja, de hogy a jatek felet telepiteskor meg akkor tolti le (pl. hasonloan a starcraft2hots-hoz) es ezt meg meg is magyarazzak miert, azert ez nevetseges. Mondjak ki egyenesen ez az elmaradt M$ vedelem potlasara van. Persze az AI fileokat megertem, de azok nemhiszem, hogy tobb szaz MB-t foglalnanak. Engem csak az zavar, hogy "terkoznak". Azert is mondtam, hogy "nuansznyi" nem pedig perdonto. Ez a sok kis aprosag a vegen majd osszeadodik. Nem temetem a konzolt jelenleg is van egy x360-am, bar nem sokat hasznalom (talan most GTA5 miatt majd megint eloveszem), de a kovetkezo generaciobol a PS4-nek adok majd eselyt. Nem mondtam olyat, hogy "csoda" ha netre van szuksege, de pl. kepzeld el megveszed a jatekot, ahogy hazaersz doboz kibont, lemez be es mar mehet is a verseny. Viszont most lehet varnod kell majd esetleg "akar fel orat" (pl. egy 10Mbit-s "atlag" nettel 2GB-t), hogy jatszhass. Persze ha olyan "feature" lenne, hogy egybol elkezdheted a futtatast egy minimalis install utan, mint a PS4-nel vagy a Blizzard programoknal akkor ez egyaltalan nem zavaro, viszont idezem: "le kell töltenünk azokat a fájlokat is, melyek nélkül a játék nem tud elindulni.". Ezt mar csak a 0day DLC-k tudjak uberelni :DDD

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#28) Z10N válasza .LnB (#15) üzenetére


Z10N
veterán

Ezzel most mit is akartal mondani? Mert erdemlegeset nem tettel hozza a mondanivalomhoz, se ellene nem erveltel. A kiadot kedvelem Forza 2-3-4-Horizon mindet kiprobaltam, tetszet nemelyik. Nekem a hozzaallasukkal volt a gondom, hogy nincs tokuk megmondani: "Emberek M$ fejleszto vagyunk, nalunk ilyen DRM lesz PONT. En ezt biraltam, nem a szeriat es annak tartalmat.

Ne haragudj, azert amit mondok, nem szemelyeskedesnek szanom. Azt latom (mar tobb konzolos hirnel is), hogy veded az M$-t mintha fizetest kapnal toluk, elsimerjuk ha XBOX parti vagy. Most is, egy szo nem volt a PS-rol es maris felhoztad: "De hat a konkurencianal nincs!". Annyira nem ismerem, de szerintem a Gran Turismo a vetelytarsa.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#29) Def26 válasza engusz (#23) üzenetére


Def26
félisten

Az a lényeg hogy tálalja a sajtó. Ha gyűlölődő mocskolódó módon nyomatják akkor rengeteg felhasználó esik neki az ms torkának. Ugye láttuk már ezt a drm kapcsán. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30) scampolo84


scampolo84
aktív tag

Nem estem hasra. Next gen. Lol.

(#31) .LnB válasza Z10N (#28) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De jó lenne fizetést kapni tőlük :)
Egyaltalán nem veszem személyeskedésnak amit írtál. Persze védem az Xboxot, de ugyanùgy mások a Ps-t, csak ebben a helyzetben én vagyok a kissebség. Szerintem jelenleg a GT nem vetélytársa a Forzának, egyrészt mert egy generációval "visszább" jelenik meg. Másrészt a fizika, és a hangok is a Forza felé billentik a mérleg nyelvét. Persze egyik játék sem jelent még meg szóval a Forza iránti fanatizmus beszél belőlem, a 4rész annyi kellemes játékórát adott számomra, hogy nem tudok rosszat mondani a játékkal kapcsolatban. A fejlesztőkön látszik, hogy szívből imádják amit csinálnak. Ez a védlem valószínűleg az MS nyomására merült fel. Persze kellemetlemséget okozhat, de nem hiszem el, hogy nincs az embereknek fél órája kivárni a letöltést. Aki ezért vesz PS-t az bolond. De aki olyan mint én és szereti a Forza sorozatot, az izgatottan fogja végigülni a letöltés idejét.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32) krx21 válasza .LnB (#31) üzenetére


krx21
nagyúr

2x ment bocs...

[ Szerkesztve ]

(#33) krx21 válasza .LnB (#31) üzenetére


krx21
nagyúr

Én is szeretem a forzát, de mihelyt megjelenik a GT PS4-en, szerintem űberelni fogja... A GT5 a maga félkész 6 éves fejlesztésével sokaknak csalódás volt, de a lényeg a vezetési élmény jobban átjön mint a forzánál, szerintem... Nehéz döntés...

Z10N:
"A megjelenéskor ennek egyféle tesztje lesz az, hogy a program futásához mindenképp szükséges tartalmakat ingyenes frissítés formájában letölthetik a vásárlók a megjelenés napján."

Evvel a hülye magyarázattal van a baj szerintem is... :F

[ Szerkesztve ]

(#34) FlashLed


FlashLed
senior tag

Nevetséges.Csak megvan a netes korlátozás... M$ = kuka. Sony meg is nyerte ezt a harcot.

The Mechanic

(#35) ingyom007


ingyom007
tag

Az autó grafikája tényleg nagyon szép. Viszont vagy a videó minősége miatt látom így de a környezet nem sokban tér el a Grid2-től annyi különbséget látok, hogy jobban vakít a nap és elég erős a kontraszt a nap által megvilágított és a megvilágítatlan helyek közt.

(#36) anulu válasza krx21 (#33) üzenetére


anulu
félisten

nos izé. a GT6 vezetési élménye kanyarban nincs a Forza4-éhez képest. mondom úgy, h az új GT demójába is jópár órát beleraktam már (F4-ben meg lvl90 környékén vagyok). egyszerűen úgy mennek a GT autói, mint a féltéglák.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#37) anulu válasza FlashLed (#34) üzenetére


anulu
félisten

ezt miből sikerült kiolvasni? az első indításkor letölti a fileokat. amúgy meg az új AI miatt kb csak nettel együtt lesz érdemes játszani.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38) krx21 válasza anulu (#36) üzenetére


krx21
nagyúr

Én is sokat nyomtam mind a kettőt, (GT5, F3-4)... Nekem jobb fizika jött le a GT-ben... Kinek a pap...

(#39) dre75 válasza Jeanne d'Arc (#10) üzenetére


dre75
tag

+1 :R

(#40) Mappa


Mappa
addikt

nincs sebesség érzet így videón keresztül...

kis utcákon 170-200-as tempó azt érzésre mint ha 100-al menne :F

nem kötelező megadni

(#41) danikollar válasza krx21 (#38) üzenetére


danikollar
őstag

Nekem is megvolt a GT5 és a Forza 3. és a 4. rész is, jó volt a GT5, de a Forza valamiért jobban tetszett, jobban szerettem vele játszani.

(#42) rastawicc


rastawicc
tag

Nem hiába, a Májkrémes arcok tudják mi kell a vásárlóknak.

La Mastre.

(#43) mephi666 válasza anulu (#36) üzenetére


mephi666
nagyúr

ps2-n nyomattam sokat a gt4-et, majd csorgattam a nyálam ps3+gt5-re, de úgy hozta, hogy elég akciósan tudtam szerezni x360+forza3-at... először kicsit féltem, de pár perc játék után már egyáltalán nem bántam... a gt-kben szerintem minden kocsinak porszívóhangja van... lehet, hogy a forza-ban sem élethűek ezek, de az tuti, hogy sokkal dögösebben szól és nálam rengeteget tesz a játékélményhez :K azóta forza4+horizon is ment elég sokat és imádom

szerintem x1 megjelenésekor keresek egy helyet, ahol meg lehet csodálni élőben a f5-öt (esetleg kipróbálni) ...aztán majd agyalhatok, hogy kaparjam össze rá a zsetont :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#44) gianni85 válasza mephi666 (#43) üzenetére


gianni85
veterán

A Horizon-ról mindig megfeledkezem. Kb konzolos autóverseny témában már az arcade címeknél is a forza az etalon. (legalábbis számomra)

(#45) JanR


JanR
addikt

Azért nekem tetszik. Nem rossz :)

(#46) mephi666 válasza gianni85 (#44) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem először nem tetszett, leszedtem a demóját, megnéztem és hagytam... 2hete meg szülinapozás volt, fogyott a szesz napokig szépen, közben leakciózták 2ezerre a live-on és csak megvettem, hogy adjak neki egy esélyt: alig bírtam abbahagyni... arcade lett, nfs-es, de szerencsére a régi nfs-ekre hasonlít és baromi jó :K exkluzív húzócím a forza, de ha multiplatform lenne, simán kinyírhatná az nfs-t... pályaversenyt tekintve simán jobb szvsz, mint a shift/grid/stb... arcade közúti száguldásban meg megint 100szor jobb, mint az nfs/tdu ...a horizon-nal ezt nagyon jól megmutatták

igazából csak néhány dolgot várok az új forzától, hogy tényleg 100%-os legyen: változzanak napszakok (mint pl horizonban ...addig nem volt ilyen egyik forza-ban sem), változzanak az időjárási viszonyok (eső, hó, köd, jég, stb ...ami megint nem volt még egyik részben sem) ...ennyi hiányosságot tudok felróni egyedül, meghogy a k*csög nfs lenyúlta a porsche jogait és így csak néhány ruf került be az alap forza4+horizonba ;]

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#47) AnginaP


AnginaP
aktív tag

Hmm... a Grid2-nél azt nyilatkozták azért nincs belső nézet, mert a játékosok elenyésző része használja... de Xbox-on "biztosan" más a helyzet. :DDD Kezd ez nekem direkt ki****nek tűnni egyes játékkiadóktól, hogy direkt fogják vissza projektjeiket... :(((

Indítok egy Skyrim szervert.

(#48) Slade92


Slade92
aktív tag

Ravasz megoldás! ;]
Akinek nem tetszik annak meg vaj van a füle mögött ahogy mondani szokás!

(#49) #06658560 válasza engusz (#23) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nemrég volt sok száz kommentes cikk az IT-cafén, hogy az amerikai hadseregnél szolgálók mennyire nehezen jutnak nethez, így az Xbox netes megkötései mennyire korlátozzák, hogy azt használják. Nyugat-Európa, USA még rengeteg helyen szenved a szélessáv hiányától.

#22 gianni85: fél Németországban nincs normális, stabil szélessávú net. USA dettó. Pénzügyileg sok potenciális vásárlónál komoly probléma ez. Németeknél annyira, hogy elég elterjedt az adatforgalom-korlátos LTE otthoni használata. Több LTE routert is árulnak. USA még nem szabadult meg a betárcsázós nettől.

[ Szerkesztve ]

(#50) .LnB válasza #06658560 (#49) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

1. A katonák ne Forzázzanak, hanem Call of Ratyizzanak.
2. Németek megérdemlik
3. Sokadjára is leírjuk, hogy akinek nincs pénze értelmes netre az ne akarjon Xbox-ot venni. Ő nem potenciális vásárló. Ha nekem, csóringer magyarnak van pénzem internetre ami a fizetésem jelentős részét kiteszi. Akkor egy nyugat európai embernek is van pénze. Legfőképp egy Németnek, amerikáról nem is beszélve.
Akik pedig a felsorolt két országban olyan rossz helyen laknak, hogy nincs normális internetelérés azok valószínűleg egyébbként sem olyan gazdagok, hogy konzolt vásároljanak.
Mindezek melett akik más egyébb tényezők miatt nem tudnak normális interneteléréshez jutni, pedig az életkörülményeik megengednék. Nos ők megszívták.
Ha én konzolt gyártanék, és most mindkét gyártó helyzetébe belegondolva magamat. Nem érdekelnének azok az emberek akiknek nincs internetük. 2013-at írunk alapdolog már az internet, néhány országban államporgári jogon jár! Mára mikor néhány országban a hűtő autómatikusan megrendeli a kaját interneten keresztül, ahol a mosógépet interneten keresztül elindíthatjuk. Ott nincs helye ennek a kifogásnak. Ezeket a konzolokat nem azoknak gyártják akiknek nincs internetük. A TV-ket sem azoknak akiknél nincs áram. Ennyire egyszerű. Autóhoz is kell benzin (a legtöbb esetben). :R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.