Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Nekem így nagyon furcsának tűnik a Forza 4 külső kameranézete.
Bár mondjuk játék alatt nemigen venném észre.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#2) jookomak


jookomak
őstag

Kell ennél jobb flame topik? ;]
Amúgy meg teljesen mindegy, kinek milyen gépe van, nyilván az alapján beszél majd haza.
A két játék közt szerintem felfogásbeli különbség van. A GT5 sokkal reálisabban áll hozzá a dolgokhoz, míg a Forza inkább játékosabb, lazább.

(#3) pr0bi


pr0bi
senior tag

Videogame vs. Real driving simulator , így jellemezném a kettő párharcát. Nekem sokkal meggyözőbb a GT már csak a japán profizmust és az összetetséget is nézve.

[ Szerkesztve ]

(#4) Viktor77


Viktor77
titán

Hol az egyik szebb, hol a másik. Nem is szebb, inkább csak más.

Bármelyik jöhet PC-re, nagy-nagy szeretettel fogadjuk. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) anulu


anulu
félisten

kicsit lol, h a Veyronnál egy standard autót állítottak szembe a Forza4 belső részével. amúgymeg nem tudom, h mit változtattak a 4 fizikáján, de ha a 3 környékén van, akkor sírva kérhet elnézést a Spec 2.0-tól.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

múltkor még GT5 vs. Forza 3 összehasonlítás volt :DD

(#7) pr0bi válasza Sanyi.mTs (#6) üzenetére


pr0bi
senior tag

és eltelt 2 év :DDD

(#8) wolruf válasza anulu (#5) üzenetére


wolruf
őstag

A 4 fizikája (demó alapján) lényegesen jobb lett, mint a 3. Aztán meglátjuk a véglegessel holnap :)

Hogy érdemben is hozzászóljak (bár Forza b@zi vagyok :) ), a GT5 füst része és az a rész, ahol világítással jön a Camaro, hát az brutál. Rettenetesen jól néz ki. Kár, hogy a Forza4 még mindig pamacsos füstöt alkalmaz és max. féklámpákat mutogat :(
Ettől még ezt komálom jobban, nem fogom kidobni a boxom a GT5-ért :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9) anulu válasza wolruf (#8) üzenetére


anulu
félisten

"nem fogom kidobni a boxom a GT5-ért"

ki mondta, h dobd ki? van még 1 szabad HDMI a TV-den? :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) wolruf válasza anulu (#9) üzenetére


wolruf
őstag

Hát ezaz, már nincs :D Csak ezért nem veszek :) Pedig már majdnem.... :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11) kokobe válasza anulu (#5) üzenetére


kokobe
senior tag

Én nem keveset toltam a gt5-tel de az a forza 4 szan a szét szedi mind grafban mind játékmenetben ,fizikában, a hangok fenomenálisak a gt5 motorhangjain maximum sírni lehetne főleg az ütközés hangok jézusom, plus zaz összes kocsiban van kiválló belső nézet nem csak a premium kocsiknál ott a standard kocsiknal majdnem hányok ahogy kinéznek sajnos messze jobb lett a forza 4 attól fügetlenül hogy tartlamilag még mindíg több a gt5...
Ki lehet jelenteni a generáció legjobb autós gameja a Forza 4...

<---AMD___ATi--->

(#12) Angel1981


Angel1981
veterán

Egy ilyen "komoly" téma kibeszélésre nagyon kevés indításnak, ez a 2 perces videó....

Nagy GT rajongó voltam, de az 5 egyértelműen csalódás, és nem indok az, hogy "nem volt elég idő befejezni" - 6 évig fejlesztették basszus, ezalatt vagy 3 Forza is kijött... :U

[ Szerkesztve ]

(#13) engusz


engusz
veterán

Mint Forza 3 fanatikus azt mondom, hogy a videó alapján tényleg realisztikusabbnak tűnik a GT5 képi világa. Viszont anélkül, hogy játszottam volna vele, messzemenőbb következtetéseket nem vonnék le.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#14) dilipok


dilipok
veterán

mindketto jo jatek... vagy en vagyok a hulye? :F :W

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#15) gab1ka


gab1ka
aktív tag

Elég nagy fail hogy egy évvel a GT5 után hasonlítgatják össze a kettőt.A Forza 3-al való összehasonlításnak még akár értelme is lenne,de ennek...Végülis a Battlefield 3 is jobb/szebb mint a COD1..

(#16) wolruf válasza dilipok (#14) üzenetére


wolruf
őstag

Te vagy h@lye... Itt veszekedni kell :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#17) dilipok válasza wolruf (#16) üzenetére


dilipok
veterán

jaaaj, bocs, mekkora hulye vagyok tenyleg :B

GT5 megvan, Forza3-mal sokat toltam, holnap megveszem a 4-et :D Es mindezt azert mert hulye vagyok ;]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#18) anulu válasza kokobe (#11) üzenetére


anulu
félisten

az ütközés hang az egyetlen pont, ahol feltétel nélkül igazat adok neked. javaslom, nézd meg a 2.0-s GT5-öt...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19) wolruf válasza dilipok (#17) üzenetére


wolruf
őstag

GT5 ÉS Forza4? Gondolkodás.... az egy PS3 és egy X360 ... -> ... burzsuj :)

Ez a 2.0 már kijött? Arra én is kíváncsi lennék valami autentikus forrásból, hogy valójában milyen.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#20) zsigus válasza wolruf (#19) üzenetére


zsigus
őstag

Itt írnak a GT5 2.0-ás update-ről bővebben. Azt gondolom, hogy a GT5 support-ja a lehető legjobb. Eddig is érkeztek új funkciók a játékhoz, de ez mindenen túltesz.

(#21) anulu válasza zsigus (#20) üzenetére


anulu
félisten

valamint jövő szerdán érkezik a kedvenc F1 pályám a GT5-be :C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22) dilipok válasza wolruf (#19) üzenetére


dilipok
veterán

bocs, hulye burzsuj vagyok :P (amugy h jobban belegondolsz nem olyan veszes arban a 2 konzol)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23) wolruf válasza dilipok (#22) üzenetére


wolruf
őstag

Nem is, pont azért írtam :) Tudod, majdnem troll :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#24) dilipok válasza wolruf (#23) üzenetére


dilipok
veterán

nem is vettem magamra :)

az a baj h holnap is 6ig dolgozok, ezert csak utanna tudom kiprobalni, hiaba atveszem mar delben... :(((

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#25) kokobe válasza anulu (#18) üzenetére


kokobe
senior tag

Csekkoltam de így se jobb mint a forza 4 attól függetlenül imádom a gt5 is...

<---AMD___ATi--->

(#26) kovsol válasza X3B6O0X (#1) üzenetére


kovsol
titán

külső nézetből is van kettő eltérő

May the Force be with you!

(#27) Misály válasza anulu (#5) üzenetére


Misály
addikt

A 4-ben jobban lehet érezni a nyomatékot és az autók súlyát. A grafika meg fenomenális a 3-hoz képest, a pályák életszerűbbek, az autó nem műanyag, a víz mint egy fps-ben, az árnyékok belső nézetben úgy vetülnek ahogy kell. A hang meg....

(#28) kokobe válasza Misály (#27) üzenetére


kokobe
senior tag

Teljessen egyet értek a Forza 4 e konzol generációk legjobb autós gameja és ezt úgy mondom hogy a gt5 is nagy kedvenc de a forza 4-től olyan vigyor ül a számra mikor tolom vele plusz mikor festegetem a kocsit,mikor bent vagyok az autovistaban hogy ááááááá fenomenális THX Turn 10 :R

<---AMD___ATi--->

(#29) anulu válasza Misály (#27) üzenetére


anulu
félisten

a pályák életszerűbbek? nézz meg (akár régi) Le Mans24h vagy Nürburgring felvételt. majd menj egy kört F4 ill GT5-ben a pályákon (utóbbihoz ha gondolod, át is jöhetsz :) ). aztán beszélgethetünk, h melyik az életszerűbb :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#30) dilipok válasza anulu (#29) üzenetére


dilipok
veterán

felesleges... ugysem tudja egyik oldal meggyozni a masikat...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#31) Misály válasza anulu (#29) üzenetére


Misály
addikt

Sajnos az emlitett palyakat nem lattam meg 4-ben de a svajci palya forza 4ben eleg meggyozo... Es termeszetesen csak a 3hoz tudok viszonyitani, GT5 nekem kimaradt, ezert nem is fogom ahhoz hasonlitani a jatekot, a youtube nem viszonyitasi alap.

[ Szerkesztve ]

(#32) wolruf válasza kokobe (#28) üzenetére


wolruf
őstag

Te most külföldiában vagy? Vagy hogy tolod már, hisz' még meg sem jelent... Nem kötekedés, tényleg érdekel.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#33) kokobe válasza anulu (#29) üzenetére


kokobe
senior tag

Hát nem tom a gt5-ben a a pálya kivitelezés kula főleg a 2d-s obijectumokkal plusz Fujimi,Camijo és egyéb pályák olyan fenomenálisak hogy a gt5 egyetlen pályája közelükbe sem ér mondom mégegyszer úgy hogy szeretema gt5-t is de ami jobb az jobb emberek és az jelenleg a forza 4...

<---AMD___ATi--->

(#35) Mappa


Mappa
addikt

mind a kettő nagyon szép ... gumi füstben a GT5 szebb.... hangban viszont a Forza egyértelműen a legjobb.

nem kötelező megadni

(#36) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Forza max annyival több, hogy van belső nézet és kész. A kerékcsikorgás meg olyan mintha valami busszal mennék...:DDD

wolruf : ő most BANgkok-ba van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37) Helmoras


Helmoras
őstag

Szerintem is mind a kettő jónak tűnik, szivesen látnám valamelyiket én is pc-n :)

(#38) anulu válasza kokobe (#33) üzenetére


anulu
félisten

ennél a Fujiminél mitől is kéne hanyattvágódva kitépni a fejemből az agyam és jó messzire eldobni? :U szép, de semmi extra.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#39) kokobe válasza anulu (#38) üzenetére


kokobe
senior tag

Hát igen de jóval szebb mint bármelyik Gt5 pálya de lényegtelen jó minda kettő csak a forza 4 jobb ennyi anno 3-nál meg a gt5 volt jobb most fordult a kocka...

<---AMD___ATi--->

(#40) kokobe válasza Mappa (#35) üzenetére


kokobe
senior tag

Ezen a videón kb amúgy szart se látsz viszont itthon ha berakom mind a kettőt és váltogatom a képet box és ps között jóval szebb összhatásra forza 4!

<---AMD___ATi--->

(#41) dilipok válasza kokobe (#40) üzenetére


dilipok
veterán

na majd holnap este en is irok velemenyt :) amig nem lattam eloben a 4et, nem mondok semmit. Bar mint mondtam, szerintem ugyanolyan jo mindketto. Aki azt mondja h az egyik sokkal jobb mint a masik, annak szinte biztos h csak az egyik van meg a kettobol... Ugy meg aztan velemenyt irni...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42) kokobe válasza dilipok (#41) üzenetére


kokobe
senior tag

Így van mind kettő nagyon jó game de most a forzánál az előny de símán megférnek egymás mellet úgy ahogy a ps3 meg az xbox is ennyi...

<---AMD___ATi--->

(#43) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A Forza és a GT sorozat rajongói között régóta megy a huzavona, hogy vajon éppen melyik játék utolsó változata jelenti a jelenlegi csúcson

hülyék ezek a rajongók, Dirt 3 a király :DD ;]

[ Szerkesztve ]

(#44) heihachi válasza ProEvoFan (#43) üzenetére


heihachi
addikt

Á, nem, az aduász a SHIFT csakazértis ;]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#45) seawolf570 válasza pr0bi (#3) üzenetére


seawolf570
aktív tag

Nem akarlak megbántani sem téged, sem más konzolost, de Real driving simulator-ból a driving előtag képzi a valóságot. Ez még nagyon messze van a szimulátortól. Majd akkor lesz az, ha kontrollerrel játszhatatlan lesz. Sajnos ezzel a játékkal egy gyerek is megbirkózik egy kontroller segítségével. Ha majdnem igazi szimulátort szeretnél, akkor ajánlom egy PC + racing wheel + rFactor vagy Live for Speed kombinációt. És még ez sem szimulátor, ez versenypilóták véleménye, akik néha ilyenekkel gyakorolnak télvíz idején, ha nincs kéznél egy igazi szimulátor.
Ettől függetlenűl mind a kettő első osztályú és kiváló Video Game.

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#46) sti10p


sti10p
senior tag

Első látásra a Forza tetszett, világosabb, üdébbek a színek, a GT-nél mintha egy alkonyati szürke szűrő lenne a kamerán, kicsit fakó.

Kérdés: ugye legalább a GT5 megjelenik PC-n? :F

XY

(#47) ProEvoFan válasza sti10p (#46) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Esély egyenlő a nullával!

(#48) gab1ka válasza sti10p (#46) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Az ilyen összehasonlító videókban rendszeresen "elfelejtik" a Ps3on belül található RGB színskálát FULL-ra állítani ezért tűnnek rendre fakónak a színek minden játékban.Nem kell hozzá egyetem de a poor népet egész könnyen meg lehet vele téveszteni.

Futtatni meg persze hogy fogod tudni..10 év múlva a 32 magos procidon emulátorral :D

(#49) anulu válasza sti10p (#46) üzenetére


anulu
félisten

1. rész óta PS exklúzív. az első 4 rész emulátorral tolható. 1-2-höz egy P2 elég, 3-4-hez a PCSX2 miatt minimum 4 CPU mag. minimum...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#50) sti10p válasza anulu (#49) üzenetére


sti10p
senior tag

Ehh, ehelyett van akkor inkább egy jobb alternatívám: DOS Box és mehet a Lotus 3 Turbo Challenge full garfikán, fix 300FPS-el :D , az is van olyan jó, sőőőt... :U :)

[ Szerkesztve ]

XY

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.