Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Meg mindig nagyon uresnek tunik az a vilag :(

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Az eddigi PS portokhoz elég volt kb. egy GTX 1660 Super is, de ehhez a sebességhez kevésnek tűnik... vajon milyen VGA kell alá?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) Wesder válasza AxBattler (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Mi köze van a Sony játékaihoz a Square Enix játékának?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) AxBattler válasza Wesder (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Jogos. Valahogy az maradt meg bennem, hogy ez is PS exnek készül.
De ugye mégsem. :B

"A Forspoken jelenleg kizárólag PC-re és PlayStation 5-re készül, a megjelenés közel három hónap múlva, 2023. január 24-én várható."

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) Wesder válasza AxBattler (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Jönne elvileg mindenre, csak a Sony 2 évre stipistopizta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Nekem ennek a játéknak nagyon Anthem szaga van, azért is oda voltak a játékosok, majd kijött és egy nagy lufi lett. Ez is hasonlóan üresnek néz ki a sok csimbókcirkusz mutatvánnyal együtt.

Megyen!

(#7) nonsen5e válasza CptAdamica (#6) üzenetére


nonsen5e
addikt

Engem valahogy az FFXV-re emlékeztet főképp a Luminous miatt, de a videók alapján ez a világ is ugyanolyan hatalmasnak de végtelenül üresnek tűnik mint abban.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#8) duvi válasza AxBattler (#2) üzenetére


duvi
nagyúr

Ahogy elnéztem ezt a bemutatót, már most is érzékelhető a látványromlás az első trailerekhez képest. Mivel ebben a játékban kiemelten fontos szerepet kap a gyors mozgás, én FHD max. grafikához egy 3060 vagy Ti kártyát jósolnék, ha játszható sebességet szeretnénk produkálni. Lehet, hogy az említett 1660S elég lesz a minimumhoz, de szerintem ott már jelentős áldozatokat kell hozni a látványvilág rovására.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.