Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Srodney


Srodney
senior tag

ohhhh....nagyon vagány az a lőszeres usb,mindíg is vágytam ilyenre remélem majd hamar lehet egy ilyenre szert tenni....

(#2) D.Orion válasza Srodney (#1) üzenetére


D.Orion
veterán

"tároló burkolata alumíniumból készült, amit rézszínűre festettek."

Nagyon jó lesz amikor 1 hét zsebben hordás után lekopik a festés... :W Miért nem lehetett az egészet rézből megcsinálni....

(#3) plus44


plus44
veterán

Az utolsó sem rossz, sőt!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Olcsók is, jópofák is, csak nálunk nem ennyibe fognak kerülni.... ....hogy raknám a MAHASZ-ba...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#5) lujó55


lujó55
őstag

A Buffalo RUF2-HSC fém tokozást kapott, vagy csak szépen festik a műanyagot? Ha keményborítású, akkor az AES-t is tudva jó cuccnak számít! :R

(#6) PowerBuldog válasza plus44 (#3) üzenetére


PowerBuldog
veterán

3MB/s-el mire 32Gb-ot megtölt az ember, bele is őszül. :(

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#7) FRENK1988 válasza PowerBuldog (#6) üzenetére


FRENK1988
veterán

lassan jársz tovább élsz:D vagyis lassan tölts tovább marad rajta:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#8) Blase19


Blase19
tag

van egyébként értelme 3.0-ás interfésznek pendrivokon? Úgyértem számít ettől az átviteli sebesség? Még a 2.0 határait sem érik el a pendrive-ok.

(#9) ViZion válasza Blase19 (#8) üzenetére


ViZion
félisten

Van értelme a 3.0-nak! Pl. nekem vennem kellene hozzá kártyát... :O
Ejj, van egy ötletem!!! USB2-re dugható USB 3 portokat fogok készíteni... :DD
Sorry.

Komolyabban: lapomon van eSata... de normális árban nem találtam pendrive-ot. De ha lett volna, az sem segít, mert ahova viszek cuccokat csak USB van, az is előlapi, ami többnyire "az eszköz gyorsabb működésre is képes, dugja USB 2 portra..." buborékot dobja...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#10) Bogyó bá' válasza ViZion (#9) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Mi van, te számtech múzeumba hordod a szajrét? :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#11) Probber


Probber
őstag

A Buffalo csúszkáját belesüllyeszthették volna a ház oldalába.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#12) ViZion válasza Bogyó bá' (#10) üzenetére


ViZion
félisten

Majdnem... nyomda, munkahely, iroda... meg többnyire olyan userek, akik nem játékra vesznek vettek gépet, nem ritka az 5+ éves...
Most hoztak egy 0 perces Asus laptopot, 3 GB ram, stb... mindjárt neki is rontok :) de ez a ritkább eset.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#13) graydragon válasza PowerBuldog (#6) üzenetére


graydragon
csendes tag

Ja, durván lassú, pedig olcsó pendrive-ok is tudnak 10-15MB/s körül írni meg 30-al olvasni.
Az én kis 5000Ft-os 8GB-os Pico-C-m is annyival megy, a kis cuki :DDD

32GB ilyen lassan csak átok :P

[ Szerkesztve ]

Clevo P771ZM-G (i7-4770, 32GB Kingston 2133Mhz, GTX 980M 8GB, 500GB Samsung EVO)

(#14) Kobaljov válasza Blase19 (#8) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Lehet értelme, pl. gyakorlatilag egy csökkentett méretű SSD-s tartalommal (van már ilyen a piacon, bár eléggé be tud melegedni)

(#15) zazahoho válasza D.Orion (#2) üzenetére


zazahoho
őstag

mert 2 dkg réz nagyon drága ,az alu az kb 5 cent-el olcsóbb ;]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#16) Sicilian


Sicilian
addikt

Active Media Products Gold Bullet, milyen kis vagány :B

nothing is true everything is permitted..

(#17) Boxi88 válasza FRENK1988 (#7) üzenetére


Boxi88
őstag

De mire megtölti, megőszül :DDD azért ezzel a sebességgel tényleg szégyen megtölteni 32GB-ot :W

(#18) Krix válasza Blase19 (#8) üzenetére


Krix
őstag

Ha elolvasod az első bekezdést, akkor rögtön rájössz, hogy van mert USB 2-n a felét sem érné el a 67 MB/s-nek. :K

If it is not broken then don't fix it!

(#19) Móci válasza Sicilian (#16) üzenetére


Móci
addikt

Az nekem is nagyon tetszik! Szívesen megvenném.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#20) GrotESC


GrotESC
aktív tag

Active Media Products Gold Bullet nekem is tetszik, de kíváncsi lennék az írás/olvasás sebességére.

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#21) Angel1981


Angel1981
veterán

Az a lövedék nagyon poén!

(#22) geezer válasza Blase19 (#8) üzenetére


geezer
aktív tag

Hát, nekem itt eléggé úgy tűnik, hogy az USB 2.0 a szűk keresztmetszet.
És ez csak egy sima 4GB-os Sandisk Cruzer Blade. Meg is lepődtem, 3ezerért nem vártam ekkora sebességet. :Y

És a tesztben szereplő 67MB/s-os kis cucc ennek épp a kétszeresét tudja.

Innentől szerintem a kérdésnek nincs létjogosultsága... :U

(#23) maláj válasza Bogyó bá' (#4) üzenetére


maláj
őstag

én is rögtön elkezdtem szorozni aztán beugrottak a matricás maffiózók :W

(#24) atuci válasza Angel1981 (#21) üzenetére


atuci
senior tag

Pontosítanék:
a lövedék az, ami kijön a (pl.) fegyvercsőből (itt a kupak)
amit a képen látsz az egy (egyesített) lőszer, másnéven töltény.

De kár, hogy már nincs sorkatonaság... :)

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#25) koxos:8]


koxos:8]
senior tag

A lőszeres nagyon komoly lett. :C :Y

(#26) Flash86


Flash86
tag

Ez a 3.0-s USB-s cucc jópofa, tudtam hogy megéri beruházni egy ilyen lapba, szép lassan jönnek a finomságok :))

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#27) zsolt1224 válasza Flash86 (#26) üzenetére


zsolt1224
csendes tag

Csak az baj, hogy az alaplapokon még nem igen terjedt el az előlapi usb 3 kivezetés lehetősége. (Ha jól tudom egyedül az Asrock készít ilyen lapokat.) A gép hátuljába, meg nem nagyon szeretem dugdosni a pendriveot, mert ki kell huzni, majd utána vissza kell tolni (sakorban van). Kábellel meg nem szeretném hátulról előre vezetni, olyan gányul nézne ki. De talán majd mostmár tömegesen jönnek az előlapi usb 3 kivezetés lehetőségét megadó alaplapok, igaz házak se nagyon vannak még előlapi usb3al... szoval venni kell majd akkor még egy előlapi panelt is (nem láttam még usb3as kivezetéssel rendelkező előlapi panelt, lehet nincs is még). ez még így egyelőre nagyon nem jó

[ Szerkesztve ]

(#28) Alchemist


Alchemist
addikt

Vajon ha egy ilyen lőszerest küldenék ajándékba a kedvenc politikusomnak, másnap begyűjtene a NBH?? :D

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#29) Kobaljov válasza zsolt1224 (#27) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Pár háznál már van előlapi USB 3.0, pl. Lian Li

(#30) mrlujoak


mrlujoak
veterán

"A termék mindössze 21 x 15 x 10 mm-es méretű, a számítógéphez 2.0-s USB csatlakozójával kapcsolható és microSD vagy microSDHC kártyákat tud kezelni. Olvasni 12 MB/s-mal tud, írni pedig 3 MB/s-mal. Beépített 1, 2, 4, 8, 16 és 32 GB-os memóriája akár 32 GB-os kártyával is kiegészíthető, megduplázva azt."

Az nem semmi. 32+32 gigát 3MB/s-el teleírni... :Y
(feltételezve, hogy a +32 gigás memkari behelyezésével sem tud nőni az írási sebesség...

A töltényhüvely-pendrive nagyon durva, már csak azért is kíváncsi lennék, elkoboznák-e mondjuk reptéren...
De tuti lenne pár kellemetlen percem, amíg letepernek a földre, hogy miért is van nálam éles lőszer... :D :D

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#31) zsolt1224 válasza Kobaljov (#29) üzenetére


zsolt1224
csendes tag

Pár háznál valóban van, de a legtöbb esetben a még most megjelenő új modelleknek sincs. Meg én pl. nem cserélném le a házamat csak az usb 3 miatt. Most, ahogy utánaolvastam az Asrock pl. a 890gx extereme 4 alaplapjához ad egy előlapi usb 3 panelt is, ez szerintem megoldást jelenthet. (Később ha megjelennek olyan előlapi panelek amin a ventiszabályozók mellett van usb 3 port is, akkor lehet cserélném, de addig egy jó megoldás ez is.) Remélem a többi alaplapgyártó is rövid időn belűl lehetővé teszi az usb 3 előlapi kivezetését és mellékelnek hozzá előlapi panelt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.