Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2321) Mazs1drazs1


Mazs1drazs1
kezdő

sziasztok! találkozott már valaki olyannal, hogy a SYNC3 (Mondeo MK5) ledobja a telfont, miközben megy a tükrözés?
telefonom 50%-on volt amikor a kapcsolat megszakadt, és nem tudtam újra előhozni. Azóta lement pár kulcs ciklus, de még nem próbáltam újra.
Vannak esetleg tapasztalatok/ javaslatok? köszi :R

(#2322) fatal` válasza Mazs1drazs1 (#2321) üzenetére


fatal`
titán

Menet közben nekem csak szar kábel miatt csinált ilyet. Induláskor volt már rá példa, hogy mindent (kocsit, telefont) újra kellett indítanom. Próbáld meg másik kábellel.

(#2323) nagyklima


nagyklima
csendes tag

[kép] [kép] Sziasztok Mesterek!
Lenne egy kérdésem hátha valaki tudna segíteni.
2017 Kuga
tolatáskor/közelség esetén nem a különböző hangszórókból jön a hang, hanem ocsmány hangon a műszerfalból csipog, esetleg valami 5let?
Előre is köszönöm szépen a választ.
(Kb 3 éve frissítettem cyanlabs al azóta semmi gond nem volt vele de most az egyik napról a másikra ezt produkálja)
Üdv mindenkinek

[ Szerkesztve ]

(#2324) wong kok wah válasza nagyklima (#2323) üzenetére


wong kok wah
senior tag

A csipogó hang a műszercsoportból jön mindig...

(#2325) radi8tor válasza nagyklima (#2323) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akku rendben van a kocsiban? A legkülönfélébb hibajelenségeket tudja produkálni egy döglődő akku.

⭐ Stella

(#2326) cappa72 válasza nagyklima (#2323) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ahogy írták, akku ellenőrzés, vagy inkább feltöltés első körben

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#2327) Mazs1drazs1 válasza nagyklima (#2323) üzenetére


Mazs1drazs1
kezdő

ilyenem nekem is volt, a Fordos topikba említettem én is. Furcsa módon másnap reggel amikor a zártam be a csomagtartót visszaállt nekem a "normális" hangra. Mai napig nem tudom mi történt :F

(#2328) nagyklima


nagyklima
csendes tag

Köszönöm szépen a segitségeteket/válaszokat ,2 nap múlva magától megjavult fogalmam sincs hogyan V miért de most jó!
Az akksi sztm sem tökéletes de semmi jelét nem adja annak, hogy halldokolna pedig már lassan 7 éves lesz. Azért feltettem a töltőre
Egy lassú regeneráló töltesre a hétvégén,ártani nem árt alapon.
:R :R :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.