Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jedis


jedis
senior tag

:C kúúúúúl nagyon

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#2) flashpointer


flashpointer
őstag

3D modellt nem tud belőle exportálni?

(#3) atike


atike
nagyúr

Ez nagyon komoly.... Tetszik!

(#4) vjozsef


vjozsef
senior tag

Zsenialis!!!

(#5) lexter00


lexter00
őstag

Ez igen,egyszerű de zseniális ötlet.

(#6) ZooLLeR


ZooLLeR
tag

Jónak,jó.
Nade 89 dolcsiért?!(+Egyéb költségek mire ideér)

Farhát eladó.

(#7) fi:zi'k válasza ZooLLeR (#6) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nyilván olyanoknak jó elsősorban, akinek fontos a termékfotó (webshopok, ebayes eladók, stb.). Akinek csak néhanapján van szüksége ilyenre, az megoldja manuálisan a dolgot, több képből, vagy barkácsol egy hasonlót. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8) ZooLLeR válasza fi:zi'k (#7) üzenetére


ZooLLeR
tag

Mondjuk valami forgathatós tálcára vagy tányérra rá lehetne erősiteni egy kötelet amit fel lehetne tekerni egy motor segítségével például,és akkor meg lenne oldva a forgatás.:)

Farhát eladó.

(#9) gerii válasza ZooLLeR (#8) üzenetére


gerii
addikt

Tessék:

;]

(#10) FLATRONW válasza ZooLLeR (#6) üzenetére


FLATRONW
őstag

Ha jól értem, akkor 89 dollárért csak ezt a forgó valamit kapjuk, sátorral együtt 140 dollár.

(#11) korpicschess válasza ZooLLeR (#6) üzenetére


korpicschess
veterán

Ne felejtsd el, hogy itt a szoftvert is megfizeted azért.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#12) rudi válasza ZooLLeR (#8) üzenetére


rudi
nagyúr

Gondolom egy ügyesebb elektroműszerész pikk-pakk megcsinálná egy kiszuperált lemezjátszó és egy léptetőmotor segítségével. Mi is gondolkodtunk ilyenen, de nálunk jó lenne, ha a készre pakolva bőven 10 kiló fölötti házakat is elbírná, ahhoz meg már kicsit komolyabb cucc kellene.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) ZooLLeR válasza gerii (#9) üzenetére


ZooLLeR
tag

Egy ilyenre gondoltam.:)

(#11) korpicschess
Szoftver minek kell?
Szólok testvérnek,vagy valakinek aki húzza a fotók\videó idejére és kész.(Ha betanínod a kutyát akkor az is egy megoldás,csak akkor nem volna rossz valamivel rögziteni a cumót az adott felülethez hogy ne mozduljon el)

[ Szerkesztve ]

Farhát eladó.

(#14) #65675776 válasza rudi (#12) üzenetére


#65675776
törölt tag

Egy kiszolgált mikróból könnyedén össze lehet ezt hozni. A sw meg minek? Azért, hogy forogjon az asztal? Ne komolytalankodjunk már. Nem mindegy, hogy a akármilyen gombot nyomunk meg valahol vagy a fényképezőgép/telefon indítja?

(#15) gantum válasza #65675776 (#14) üzenetére


gantum
aktív tag

szerintem nem azoknak készült, akik jófogásra akarnak feltölteni egy cuccot.

(#16) #65675776 válasza gantum (#15) üzenetére


#65675776
törölt tag

De nem is azoknak, akik komolyan gondolják. Azok eddig is meg tudták oldani enélkül is. Ez azoknak készült, akik nem képesek kreatívan gondolkodni, mindent kész megoldásként akarnak megvenni. Ja, és imádnak mindent telefonról irányítani. Még azt is, aminek semmi értelme sincs.

(#17) imibogyo válasza rudi (#12) üzenetére


imibogyo
veterán

Egy NEMA17-es motor, egy Arduino, egy tápegység és egy léptető vezérlő segítségével, na és persze megfelelő csapágyazással szerintem ennek a kütyünek az árából, inkább egy kicsivel többől kihozható a dolog (természetesen sátor nélkül és DIY, viszont nagyjából 50-100 Kg-os terhelésre is (középen, tengely mentén)). Első körben egy egyszerű "Lazy Susan" megoldásban gondolkodnék, ha limitált a szerszámpark. Ha pedig van eszköz, akkor "sima" csapágyazással oldanám meg.

Erős becsléssel:
- Csapágyazás (2 egysoros mélyhornyú + 1 axiális golyóscsapágy) ~6.000 Ft
- VAGY "Lazy Susan" ~4.000 Ft
- Arduino Leo ~4.000 Ft
- léptető vezérlő ~6.000 Ft
- tápegység ~4.000 Ft
- 2 darab bordásszíj ~4.000 Ft
- léptetőre fogaskerék ~1.000 Ft
- vázhoz anyagok ~5-10.000 Ft (fa is bőven elég, mondjuk rétegelt lemez)

Ez így nagyjából 28-35.000 Ft anyagár. Annyira szerintem nem vészes. :B

[ Szerkesztve ]

(#18) BlackPriest


BlackPriest
őstag

kis tárgyakhoz veszel egy ilyet, meg egy kis sátratl:

az elkészült képeket meg egy anim giffé alakítod és kész. nyilván a bt kapcsolat, állítható sebesség nyerőbb, de kérdés mennyit ér meg

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#19) viraga


viraga
tag

Ha vki jóval kevesebből szeretné maga megcsinálni:

[link]

Nem tárgyfotózáshoz építettem forgóasztalt, egyelőre csak léptetőmotort akartam vezérelni, akkor találtam a fenti oldalt. Onnan jött az ötlet, hogy arduino-t használjak. Tapasztalat: USB-ről hajtott arduino 5V kimenete nem elég a fenti léptetőmotor meghajtásához, annak külön táp kell.

Amúgy nem tudom, hogy hol vannak az "egyre jobban terjedő" 360 fokos termékfotók, én konkrétan egy gyártó weboldalán sem láttam még. Feltesznek 2-3 képet max azt' csókolom. Vedd meg a terméket, majd nézegeted otthon.

(#20) fi:zi'k válasza viraga (#19) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Pedig én is egyre gyakrabban akadok bele. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#21) viraga válasza fi:zi'k (#20) üzenetére


viraga
tag

Amúgy az mekkora bukta már, hogy sem a sátorról, sem a forgóasztalról nincs egyetlen körbeforgatható kép sem a weboldalukon... :DDD

(#22) #06658560 válasza viraga (#19) üzenetére


#06658560
törölt tag

Etotalkon rengeteg volt korábban. Aztán sportcipőket a Nike, Adidas, Mizunho oldalán is láttam így.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.