Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70) updog


updog
senior tag

Autón, és ingatlanon (ha használni veszed őket) csak bukni lehet, ellenben mindig és folyamatosan költeni kell rájuk. Ha ezt elfogadod, boldog ember vagy :)

Nekem is megvolt a kálváriám, mai ésszel már tudom, hogy lehúztak :DDD De legalább szép állapotú autót vettem (így azóta csak az árának a 70%-át kellett még egyszer rákölteni, nem a 100%-át ;] )

Viccet félretéve. Nagyon szerencsejáték ez az egész, 6 vagy 7 autót néztünk meg aznap, ez volt az első amit a szerelő javasolt megvételre, hasonló okokból mint nálad, én is azonnal rábólintottam, minimálisat alkudtam. Így utólag, sokkal többet fizettem érte, mint amennyit akkor ért, sokat kellett azóta rákölteni (és még most jön egy alvázvédelem és egy szett téligumi), és eladni gombokért (sem) fogom majd tudni.

De jól és megbízhatóan megy, méretéből és felszereltségéből adódóan (sose tudjam meg mennyire) biztonságos.

És ő az első autónk, minden nyűg ellenére ez az érzés / élmény meg fog maradni :)

Sok balesetmentes kilométert!

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.