Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Flatron710


Flatron710
tag

Word-ben írtam! Ha valami nem stimmel, akkor azt fogjátok a Word-re és a nyuszira! :) Saját véleményem!!! Ez a cikk nem minősíti a filmet!!!!!

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#2) Zolaash válasza Flatron710 (#1) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Azok számára (mint pl. én) akik nem látták a filmet, célszerű lett volna nagy vonalakban leírni, hogy miről is szól... ;)

Rip and tear

(#3) Flatron710 válasza Zolaash (#2) üzenetére


Flatron710
tag

Az már spoiler kategória! És nem a filmről van szó... Remélem, hogy az kiderül a cikk elején....
A film az jó!!

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#4) Flatron710


Flatron710
tag

Sokkal inkább érdekel, hogy képes-e többre az emberiség, mint pár ezer ólom lövedéket kilőni másodpercek alatt...???
Filmen jól mutat. de nehogy itt álljon meg a fejlődés....
Hol van a Rail Gun?(mágnes pályás fegyver ) Vagy az elektromos fegyverek. vagy azok a fegyverek, amikről nem is tudunk... ?
A sci-fi. írók ilyen butának állítják be az emberiséget... :( ( persze ez csak film )

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#5) Thunderzolee válasza Zolaash (#2) üzenetére

Nem-neeeem... nem szabad elolvasnod. Aztán majd jól csalódsz és nem mész el rá.

Mondjuk egy ideje hiányolom a naaaaaagy látványos, tipikus hollywoodi akciómozikat legyen az sci-fi, vagy nem sci-fi.
Utoljára a Cloverfield-et vártam nagyon, (vagy fél éven át a Transformers bemutatója óta). Minden ismimnek levetítettem a bemutató trailert lesötétített szobában, házimozival körítve, hozzátettem a film körüli hype-ot is, jól felcsigáztam mindenkit, aztán az elsők között néztük meg csapatosan. Hú de bírtam. ;]
Na ezzel a filmmel hasonló a helyzet.
Szédületes introja volt, ezt látni kell.
Kár, h a Westend termei hangerő, ill.mélyhang-szegények.
Hát, majd dvd-n meghallgatom párszor mégegyszer a jobb (falrengetőbb) jeleneteket. :P

Egyébként most hazajöttem pár napra ide a Balatonhoz szüleimhez, csatlakoztam ehhez a helyi DCHubhoz, tegnapelőtt délután valaki írta a közös falra, megvan-e valakinek az az új mozis sci-fi... na mondom, mi lehet az.. nemsokkal később látom, h ××××× válaszol: két napja osztva nálam. ...ppppppppffffffffffffffff...
Szóval csütörötkön bemutatták, pénteken már leszedte és osztotta tovább.. Mondjuk képzelem a minőségét... :(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) Zolaash válasza Thunderzolee (#5) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Amúgy sem megyek el rá. 5k alatt nem áll meg a mozi, annyit meg nem ér. Megvárom a dvd-t.
A Cloverfield jó beszaratós volt az elején, a vége kicsit csalódás. Azért még tetszik... :B

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#7) cizoe


cizoe
őstag

Tipikusan az a film (a cloverfielddel egyetemben), hogy a traliler bejövős, sokszornézős, a film maga meg egy kuka. Ma láttam, max 4/10et kap... Ja meg még azt felejtenék el, amitől a falra tudnék mászni, mikor felnőtt dumákat kisgyerek szájába adnak, idióta szinkronhanggal, iszonyatosan idegesítő volt a kis küszöb. :O

Az ötlet jó, a film el lett cseszve a nulla szinészi teljesítménnyel és a tehetségtelen rendezéssel. Szegény t-bag se volt formájában...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.