Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

menyi kütyü van most már :N

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3) Rage47


Rage47
veterán

iphone 5s óta nem igazán érzem ezeknek a jelentőségét...

(#4) legiaap válasza #20749568 (#2) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem pl. Ezt használom már több mint fél éve.

Rage47: mind kettőt kipróbáltam és ha csak az 5S M7-es szenzorával mérem az aktivitásomat az nem olyan pontos és abban az esetben állandóan futnia kell az appnak így zabálja az akkut, míg ezt a kütyüt egyszer szinkronizálom nap végén és nem meríti a telefont.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6) borbastomi


borbastomi
csendes tag

"8 bitben látó olvasóink kedvéért: metál barnáslila" ez tetszett :D

(#7) halkow


halkow
őstag

el tudnám viselni

Alcatel onetouch idol2s the king

(#8) h-yle


h-yle
addikt

Nekem csak az a bajom, hogy súlyzós edzéshez esek szart sem érnek. Meg ahogy a cikkben is volt, halál pontatlan mind. Onnantólé kezdve, hogy nem pontos, minek mérem?

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#9) legiaap


legiaap
nagyúr

A cikkben nem találtam vagy lehet csak átsiklottam felette, de testzsírt és megevett kalóriákat is lehet természetesen bevinni. És az appban mimdezt grafikusan is láthatjuk. Lehet barátokat felvenni és ösztönözni egymást, üzenetet küldeni egymásnak. A apple app most frissült és így már térképen is láthatjuk ha futunk merre voltunk.
Megemlítették a cikkben, hogy kalória akkor is ég ha hozzá sem nyúlunk ami rendben van hiszen ha nem is mozgunk akkor is égetünk, így alvás során is igaz nem olyan sokat. Az elején ugye meg kell adni az adatainkat és ahhoz képest kalibrálja a kütyüt. A silent alarm az tényleg jó. Jobban szeretem mint a normál ébresztőt, csak az a karszalag vagy nem tudom hogy nevezzem kényelmetlen kicsit mert túl széles.
Maga a kütyü meg könnyen karcosodik. Az elején egy zsebben tartottam a kulcsommal és egy hét alatt már látszottak rajta a karcok, szóval oda kell figyelni rá.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#10) kazsmerlaca válasza Rage47 (#3) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Miért? Ezeket tudja az iPhone 5s?

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#11) Tigerclaw válasza h-yle (#8) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nem sportolóknak való és mivel alapból egy felturbózott lépésszámláló, csak lépéseket tud számolni. Ebben a kategóriában a pontosság másodlagos, főleg hogy még a legdrágább profi sportórák is nagyon pontatlanok.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) legiaap válasza kazsmerlaca (#10) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az M7-es szenzor és egy app hozzá nagyjából tudja.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13) energy4ever


energy4ever
addikt

30ezer ft... Annyiert mar 4magos, 1Gb ramos, fenykepezos, videozos, netezos, jatekos, erintokijelzos telefont lehet vasarolni!
Egyszeruen nem tudom agyilag feldolgozni mi kerul ebben ennyibe... :DDD

(#14) TK36


TK36
aktív tag

Ilyen kütyüket el tudnék képzelni - hamár aktivitás mérők - autóvezetőknél elalvás elleni figyelmeztetőként. Lehet, hogy így is megfelelne, de lehet hogy át kellene alakítani?

(#15) Tigerclaw válasza energy4ever (#13) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Vagy akár farmerkabátot, futballcipőt labdával, vagy épp egy olcsó mountain bike-ot...mégsem tudnám eggyikkel se helyettesíteni ezt, ahogy mobiltelefonnal se, hiába négy magos.

Amúgy szerintem is drága, de egyrészt nem hozzánk igazítják az áraikat a cégek, másrészt szerencsére nem kötelező megvenni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#16) energy4ever válasza Tigerclaw (#15) üzenetére


energy4ever
addikt

Ha azt nezzuk, hogy egy telefont lecsontozunk, erre a specifikaciora + hozzatesszuk ennek az egyedi tulajdonsagat, arban kb 5ezer ft-nal tartunk.

(#17) Rage47 válasza legiaap (#4) üzenetére


Rage47
veterán

az M7 processzor mindig mer, app nelkul is. az app akkor fogyaszt, ha van GPS benne es nézi hol jársz

(#18) Aprósólyom válasza jacis (#1) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Két ember csoportra bontanám a mozogni kívánókat:
A cyber gyerek akinek az idegvégződései és az érzékszervezi szórakoztatói elektronika tömegei alkotják. Őt tudja motiválni egy ilyen kütyü.
Meg az, aki valójában szeretne mozogni, mert tudja, hogy az segít vagy egyszerűen jobban érzi magát tőle. Így nem kell mindeféle e-motivációs kütyüket vásárolnia.
30e Ft Körül már meglehetősen jó, de még csak belépő vagy közepes kategóriájú, de mindeféleképpen sokkal okosabb órákat, HRM-okoat lehet kapni.

Jevons paradox

(#19) legiaap válasza Rage47 (#17) üzenetére


legiaap
nagyúr

Tudom, mert mikor feltettem az Argus appot akkor visszamenőleg láttam az értékeimet.

Maestrohun: Én január óta kezdtem el edzeni mikor megvettem azt párom is vett, mert kedvet kapott, de ő már feladta.
:)
De nagy segítség, mert én pl. nézem az égetett kalóriákat és a bevitt dolgokat, fehérjéket, stb. Szóval tudom, hogy mennyit szabad ennem, hogy elérjem a megfelelő eredményt. Van a fitbitnek egy mérlege is amin még filózok, hogy megveszem. Az méri a súlyon kívűl a testzsírt is és egyből átküldi az appba az adatokat, tehát nem kell manuálisan számolgatni.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20) antim


antim
tag

Lehetne esetleg a sok ülést-sétálást mérő kütyü mellett a futást-úszást monitorozókról is hasonló cikket írni?

(#21) Kékes525


Kékes525
félisten

Talán használni fogok hasonlót.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#22) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Lassan 1 éve használom. Jó tudni mennyit is gyalogoltam aznap.

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.