Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kai_sehmet


kai_sehmet
csendes tag

Szia! Jó kis írás,gratula, ajánlásod alapján kipróbálok néhány add-ont. :R

Személyes kedvencem a helyesírás ellenőrző- fórumozáskor, e-mail íráskor tényleg baromi hasznos, illetve még egy szép fekete vista-s skin van feltéve nekem. De sajnos amióta a firefx legutóbb frissítette magát újabb verzióra (2.0.0.15) a helyesírás ellenőrző a múlté. Az új verzió "elfelejtette", pedig a skin megmaradt, de aztán a frissétés után behozott lapon felkínálta hogy szótár telepítése, a magyar "eltűnt", és az addonok közt böngészve is mindig ehhez a listához érkeztem meg. Nem tudom hogy én vagyok ügyetlen, vagy ehhez a verzóhoz tényleg nincs még, ill hogy az általad említett kiegészítővel (NightlyTtester Tools vagy ez csak a 3 hoz jó? :B ) elő lehet-e valahogy varázsolni (sajnos külön nem is lett lementve, csak a firefox tárolta el magában, azóta meg hiába próbálom letölteni, nem találom).

Elnézést hogy hozzánemértésemet rögtön az első hozzszólásban csillogtatom :B kéretik nem megkövezni ezért. A segítséget előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

csak szubjektív véleményt írok, nem biztos hogy így is van, csak így gondolom... :) "Az egyetlen baj a semmittevéssel, hogy sohasem tudod mikor végeztél."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.