Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

"csak és kizárólag fekete-fehér azerbajdzsáni filmdrámákat nézek amikben a vak tangóharmonikás hermafrodita a láb nélküli anyja által húzott talicskán járja be a Szaharát, hogy megkeresse 5 éve rákban és AIDS-ben egyaránt elhunyt apja holttestét"

Ez óriási szöveg, fel is írtam valahova. :DD

Az előttem hozzászólókhoz hasonlóan én sem értem, hogy egy vérbeli filmsznob hogy-hogy szereti az Interstellart? Legalábbis ebből az (btw egyelőre sehova sem tartó) sztoridból ez jött le. Pont hogy az Interstellar való a Minyonokra izguló emberkéknek, mert annyira buta a film, hogy az már fáj. És itt nem arról beszélek, hogy hogyan "viselkedik egy űrhajó az extradimenzionális térben", hanem a "misztikus" egyenletre, a Heuréka jellegű örömkiáltásokra, a tökkelütött mérnök pilótára, akinek el kell magyarázni az egész féreglyuk teóriát (papíron lerajzolva, te jó ég....nyilván a nezőknek szánták, de pont ettől válik komolyan vehetetlenné a film), no meg a logikai bukfencekre és egyebekre.

Azzal nem értek egyet, hogy Nolan 2006-ban fuccsolt be ( A sötét lovag a legjobb popcorn film ever, de nekem még az Inception is tetszett), azzal viszont igen, hogy a legutóbbi két filmje eléggé sz@r lett, szóval az utóbbi években szerintem is erősen kisiklott a Nolan vonat.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.