Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) Vakegérke válasza TexT-BoY (#33) üzenetére


Vakegérke
veterán

Először is köszönöm, hogy külön megemlítettél.

Valamiben nagyon nem értek egyet veled:

"...különböző helyek és szituációk különböző viselkedést kívánnak meg maguk után."

Árnyalatnyi különbségek lehetnek csupán körülményektől függően, de egész életemben önmagam adtam. Tessék, ez vagyok. Elfogadsz? A kérdés néma volt, a válasz egyértelmű.

Bármely szerep eljátszása, "idegen ruházat felvétele" becsapja a környezetet. Ennek értelmében vallom, hogy akikkel kapcsolatot tartok, azok ne a nekem tetsző arcukat mutogassák, hanem azt, amelyet a tükör előtt épp a mitesszerektől szabadítanak meg. Így őszinte, és én így fogadom el őket.

Másként fogalmazok.
Ha a fórumozók, barátok, sulitársak egy társaságban lennének, hogy lennél képes mindenkinek megfelelni? Folyamatosan váltogatnál stílust?

Ami meg a káros szenvedélyeket illeti, addig kéne elhagyni őket, amíg még könnyedén megteheted. '71-ben én is azt hittem, hogy csak pöfékelek, aztán eldobom a cigit, mert büdös. Nem sikerült. '74-ben egy kávé (akkor még csak) menyasszonyom unszolására, úgysem szokom rá. Rászoktam.
Veszélyes dolgok ezek.

Elnézést a szószátyárságért.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.