Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Szaffi93!
Szerintem túl liheged a dolgot, másképp mondva ugyan azon kőröket futod. Úgy gondolom nincs értelme embereket kategorizálni, vannak olyanok akik effektív hülyék, vannak akik lusták, vannak akik menők, de igazándiból csak 1 csapatba tartozni nehéz. Más ember vagyok a fórumon, más ember vagyok a barátaimmal, és megint más az iskolában. Nem azért mert olyan 2-3-4színü vagyok, hanem különböző helyek és szituációk különböző viselkedést kívánnak meg maguk után.
Személy szerint így immáron 18. élet évem felé haladva, ugyancsak nem tudok sok élet tapasztalatot felmutatni, de szerintem nem is kell. Sokat profitáltam Vakegérke, Guga és még sok más ember komoly gondolataiból.
Visszatérve a cigi, drog, pia dologra. Elítéled, úgy hogy nem tudod valójában mi az, csak valamit látsz, valamit elképzelsz és eszerint egy stilizált képed van a dolgiról. Szeretném ha ezt nem forszíroznád tovább, vagy szigorúan szvsz.-el írnád. Ugyanis jómagam kiveszem mind a három káros szenvedélyből a részem, sőt még mellé csaphatod a lustaságom és a nett függőségem is, szóval borzalmas ember vagyok. Mégis mindenből tudom hol a határ. Cigizni táraságban nem nagyon szokásom, amúgy büdösnek is tartom, de az a napi 4-5szál jól esik, bár szeretnék erről is lemondani végleg. A drogokat nagyon széles skálán mérik, jómagam a vicces cigit "fogyasztom" rendszeres bár nem sűrű időközönként, melléhatása nem volt, a testem nem igényli, gyakorlatilag nem váltam függővé azért mert egy-egy hajnalig tartó bulin használtam. Piálni is szoktam, borzalmas, rossz szokás de előfordul, hetente egyszer biztos, összeverődik egy 10fős társaság az osztályból (fiú lány vegyesen), becsatangolunk a helyi kocsmába (Itt Csepelen minden kocsmának megvannak a saját "diákjai", jómagam Kossuthos diákként a "2lámpás sörözőbe" becézve csak "Stefibe" járok), megiszunk 3-4 sört aztán mindenki a saját útjára tér, ezt elítéled? Szilveszterkor pálinkáztunk, páran hánytak is, én bírom a piát főleg a töményet, ha nem keverem:D. Elítéled? Szerintem még csak nagyon kis szeletet láttál az életből, várj a messze menő kritikákkal.
Üdv. TexT
PS: Megint csak nem bántás, és szigoruan az én véleményem....

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.