Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

A facebookról sehol semmi, se az akciórészletezőben, sem pedig a részvételi feltételekben. Mivel a normál oldal sokkal nagyobb adatforgalommal jár, mint a mobil változat, gondolom az lesz csak a díjmentes...

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2) Bog válasza mukibuci (#1) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Pedig marhára nem mindegy, a flash alkalmazások sokat zabálnak. Ráadásul külső szerverekről jön az adat... de ezt átlagnetező vajh honnan fogja megtudni? Majd az lesz, hogy ott Farmville-zik a Józsi a fészbúkos csomagban, aztán jól beleszalad valami nagy számlába... és nem fogja felfogni... és meg is értem.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#3) kaller1 válasza Bog (#2) üzenetére


kaller1
veterán

aztán jól beleszalad valami nagy számlába...

Mint a start csomagba...Azt sem értik sokan.

.::> <::.

(#4) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

nem bántásból, de aki már 27, az dögöljön meg és beszéljen jó drágán?
vagy hogy is van ez? :F :F :F

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5) mukibuci válasza kaller1 (#3) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A Neptun illetve asz ETR hallgatói rendszerek oldalainak díjmentes látogatása, illetve a Twitter és a Facebook internetoldalak díjmentes látogatása.
Fontos tudnivaló: Amennyiben az oldalakon, az oldalról elnavigáló linkre kattint az ügyfél, ott
adatforgalom számlázódik (Mobil Internet Start) az Általános Szerződési Feltételekben foglalt
díjszabás szerint.

Majd az első számlapanaszokkal megtudjuk a pontos infót is, addig én csak és kizárólag a http://m.facebook.com oldalt használnám :B

szerk:

a mobil oldalon nem működnek az alkalmazások, így a külső szerverről töltés is megoldódik. Sztem ez a megoldás továbbra is :K

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6) VD válasza CharlieDrop (#4) üzenetére


VD
őstag

Aki 27. az vélhetően már elég értelmes ahhoz, hogy a telefonálási szokásainak megfelelő csomagot válaszon és tartsa a barátaival a kapcsolatot facebook, twitter és egyéb social szarok nélkül. ;]

[ Szerkesztve ]

(#7) CharlieDrop válasza VD (#6) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Ez igaz, de én lenni vak, vagy máshol is van 2500é' 20 FT-os percdíj? :F

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#8) Donfuli78 válasza mukibuci (#5) üzenetére


Donfuli78
tag

Én spican simán játszom a castle age-el :C

(#9) mukibuci válasza Donfuli78 (#8) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Én is játszok simán egy csomó alkalmazással, de nem a mobil oldalon keresztül :N


CharlieDrop: Igen van, a djuicenál, de ott is 26 alatt kell lenni :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#10) tcp


tcp
tag

csak kíváncsiságból, nem vagyok jogász, de ez a max 26 év nem diszkrimináció? Mármint ez nem egy diák kedvezmény, nem is gyerek kedvezmény, vagy hasonló, hanem szimpán hasraütöttek (persze, tudom, hogy ez ennél bonyolultabb, és nem véletlenszerűen állapították meg az évet) kilőttek egy számot, az alatt van kedvezmény, afölött nincs. Nem egészen értem amúgy a 26 évet, 26 évesen az ember már nem tanul, a többség bőven dolgozik, stb, szóval mondjuk 18 vagy 22 éves korhoz, még inkább diáksághoz kötve szimpatikusabb lenne

(#11) kaller1 válasza mukibuci (#5) üzenetére


kaller1
veterán

Fontos tudnivaló: Amennyiben az oldalakon, az oldalról elnavigáló linkre kattint az ügyfél, ott adatforgalom számlázódik (Mobil Internet Start) az Általános Szerződési Feltételekben foglalt díjszabás szerint.

Na itt van a kutya elásva. :U

Akkor most ennél a startot le sem lehet mondani?

.::> <::.

(#12) mukibuci válasza kaller1 (#11) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ezt ne tőlem :) De lehet, hogy technikailag úgy van megoldva, hogy az internet start van aktiválva és ugy megy ingyen ez a 4 oldal, ha kikapcsolod, akkor pedig ezek sem jönnek majd be. Ezt nem vágom :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13) CharlieDrop válasza mukibuci (#9) üzenetére


CharlieDrop
veterán

A Djuice-zal együttvéve gondoltam :P

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#14) kaller1 válasza mukibuci (#12) üzenetére


kaller1
veterán

Mindegy (vagyis annyira nem), de lesz még ebből kavarodás.

.::> <::.

(#16) Inarus válasza mukibuci (#5) üzenetére


Inarus
addikt

Van az ETR-nek és a Neptunnak mobil felülete? :Y

(#17) mukibuci válasza Inarus (#16) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Szted egyetemista ként osztom itt az észt? :D Inkább írd be a címét a böngésződbe és megtudod....

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#18) Inarus válasza mukibuci (#17) üzenetére


Inarus
addikt

Én csak meglepődtem no. Amúgy meg ez nem úgy megy, hogy beírom a neptun.hu címet. :)
Azért csodálkoztam, mert legjobb tudomásom szerint egyik tanulmányi rendszerből sincs mobilos, a sima verziókhoz meg sok sikert mobilon. :D

(#19) Bikerider válasza Inarus (#16) üzenetére


Bikerider
aktív tag

Nem hinném.

De hogy mobilon az etr(webes) felületen hogy lehet majd navigálni, az a nagy kérdés.
És az ETR - Dokumentumokból való letöltés is ingyenes?- mert az tud forgalmat generálni, nem a nézelődés

Ja és akkor MODULO és COOSPACE is használható?

[ Szerkesztve ]

(#20) kaller1 válasza Inarus (#18) üzenetére


kaller1
veterán

a sima verziókhoz meg sok sikert mobilon.

LOL, sokszor még gépről is alig lehet elérni egyiket-másikat. :D

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#21) Probber


Probber
őstag

Nahát! Várható volt, hogy valamelyik másik szolgáltató is megfogja ezt lépni.
Csak az volt a kérdés, hogy melyik lesz az első (második) a djuice után.
Látom magam előtt, ahogy a "T"ések is lázasan dolgoznak saját ajánlatukon.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#22) kaller1 válasza Probber (#21) üzenetére


kaller1
veterán

Az nem baj, ideje volt már az állóvizet felkavarni.

.::> <::.

(#23) Xboxman válasza mukibuci (#1) üzenetére


Xboxman
csendes tag

Csak arra lennék kiváncsi, hogy ez a csomag hol versenyképes a djuice ajánlatával? 3500 kontra 2500 forint és az adatforgalom is a duplája.

(#24) drkbl válasza tcp (#10) üzenetére


drkbl
őstag

Miért lenne diszkrimináció? Gyerekjegy, nyugdíjasjegy, családijegy, MÁV 26 év alatti 33% kedvezmény, nyugdíj, táppénz :DDD nem az, akkor ez miért lenne az? Az EU is csak a versenyt torzító árakért (roaming, hálózatok közötti árak) szólt be, a percdíjak miatt nem. Ez reklámköltség, ha nálunk van a száma, valószínűleg marad is, ha fel is nő és emberes számlákat csinál végre, nem a 2500 forint lebeszélhetőséget centizgeti.

(#25) pampika válasza Inarus (#16) üzenetére


pampika
őstag

nem hinném. legalább is a szegedinek nincs. azt használtam már 5800-val...nem egy élmény, mert folyton nagyítgatni kell, de párszor ránézni, épp használható.
bár az vicces volt, hogy amíg N82-m volt, egyszer hozzászóltam egy fórumban. aztán vártam, hogy csak jön már vmi válasz a kérdésre, de hetekig semmi...majd vki írt a rendszergazdinak és az visszaírt, hogy az én hsz-em után döglött le a kurzus fóruma, szóval nem biztos, hogy csak így előkészület nélkül erőltetni kéne a telefonos etr-t :P

(#26) DeFranco válasza Kalandor (#15) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ez pozitív diszkrimináció. Azt pedig szabad. Nem a 26+ osokoat büntetik egy magasabb árral, hanem a 26- osoknak kedveznek. Legális.

(#28) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Miért A 26-ÉV???????? Passz. De kifejtem. Kedvezmények: Máv, Mcdonalds, Burger king sok ruhamárka, stb. Akinek van gyereke és mondjuk 18-26-év közti. Az a suliba is kapott egy kártyát ami 26-éves korig sok helyre ad kedvezményt. És ez nem diszkrimináció, hanem az állam eddig a korig finanszírozz ilyen kedvezményeket. Bár lehet eu-s dolog passzolom. Mert eu-csatlakozás után kaptam én is a kedvezményre jogosító kártyámat anno. Úgyhogy ez nem új dolog,hogy 26-év. Csak ugye a D-juice csapat is fiatalokból áll. Ők is kaptak ilyen kártyát mint én, és most úgy gondolták összevonják a saját okosságukkal. De ez egy 26-év alattinak sose volt az, ha tudja melyik kártyáról beszélek. Bár az enyém már nincs meg. Ezért nem tudom bővebben kifejteni. De lényeg. D-juice nélkül is megkaptam majdnem ugyan ezeket a kedvezményeket, ruhaboltban, koncerten stb.

(#29) amanoba


amanoba
őstag

azért a mobilnet díjak nem túl kedvezőek még a djuicehoz képest sem...SŐT! :W

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#30) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Hát nem tudom, 26 éven aluliak kedvezménye azért más. Pl. vonaton csak másodosztályon lehet igénybe venni, a bankoknál is csak a számlavezetés olcsóbb, a többi szolgáltatás meg nem, sőt mondhatni, hogy az OTP-s 26 éven aluli számlám többe volt, mint a mostani rendes (ergo van verseny). De itt a telefonszektorban nincs verseny és nem csak a 26 éven aluliak miatt, amúgy sem... eh... elég aggályos (jó, végül is verseny van, de milyen??)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#31) Lirion válasza Inarus (#18) üzenetére


Lirion
addikt

a sima verziókhoz meg sok sikert mobilon

Ezt pont egy okostelefon tulajodnosként írod? Opera minivel is simán elnavigáltam és használtam az ETR-t, Coospace-t is, opera mobile, skyfire vagy s60 gyári böngészőjének meg még kevésbé okoz gondot, gyanítom akkor, hogy egy andorid vagy iphone is simán megbirkózik vele.

(#19) Bikerider
Nagyon egyszerűen. Ráböksz az oldaltérképre és máris mindent elérsz egy helyről.

[ Szerkesztve ]

(#32) Binczet


Binczet
aktív tag

Én azt nem értem, hogy ha valaki diák, akkor nem vehet a saját nevére telefont, mert nemtomhányhavi közüzemi számla befizetését, vagy a keresetet kell igazolni. ??

(#33) Inarus válasza Lirion (#31) üzenetére


Inarus
addikt

+ azt etr egy korábbi verziójához volt szerencsém, a lenyíló menük nem működtek. neptun fog?

(#34) mukibuci válasza Binczet (#32) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Keresetet nem kell igazolni, közüzemi számlája meg a diákoknak is van. Legalábbis azoknak, akik laknak valahol...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#35) Binczet válasza mukibuci (#34) üzenetére


Binczet
aktív tag

Értem, köszi.

(#36) brumesz


brumesz
aktív tag

a tarifák nem hoznak nagy újdonságot, viszont a mobilkészletük már most jobb mint a djuice-nak. pont ma szerződtem le a "balázsékkal" :D

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#37) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Gratulálok a csodafonnak, másolni azt remekül tudnak!

Előbb nem jutott eszükbe?

(#38) Alexios válasza BaLee (#37) üzenetére


Alexios
veterán

és most rosszabb nekünk ha versenyt generálnak?:D

(#39) Egzee


Egzee
őstag

Hát igen... Vodafpne megpróbálta, de túl kapzsi és még csak közel sem olyan egyszerű mint a Djuice-é! A talkos olcsóbban kap telefont mint a tweetes??? lószar! Djuiceban minden telefont ugyanannyiért kapsz meg! JaaaA! és ők nem szarakodnak az interneteléréssel hanem adnak 100MB-ot azt csókolom...

(#40) eami válasza Inarus (#33) üzenetére


eami
addikt

android gyári böngészővel megy a neptun ;)

(#41) Bikerider válasza Lirion (#31) üzenetére


Bikerider
aktív tag

(#19) Bikerider
Nagyon egyszerűen. Ráböksz az oldaltérképre és máris mindent elérsz egy helyről.

Nekem nem az volt a kérdésem, hogy hogyan tudok a COOSPACE-re vagy a MODULO-ra belépni :DD ,hanem az, hogy az az ETR-es ingyenes tarifában benne van-e? Mivel az már nem az ETR rendszer. És pont a COOSPACE az ahol elég nagy mennyiségű cuccot tölt le mindenki.

Ja és a nyugdíj, táppénz stb. az éppen nem jó példa, mert előtte az ember elég sokat dolgozott és fizetett azért, hogy legyen nyugdíja és ne keljen dolgoznia 80 évesen.

[ Szerkesztve ]

(#42) Kleroo


Kleroo
veterán

Ez nagyon gyengusz a vodától.....
Rosszabb mint a Djuice számlás 20.... :U
Azt hittem nagyobbat durrantanak.

Azt pedig én már sosem fogom elhinni hogy "havidíj 100%ban lebeszéhető"
Rohadt egy cég... :(

Megváltás volt áttérni pannon/djuicera 3év után

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#43) mukibuci válasza Kleroo (#42) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Azért annyit elárulhatnál, hogy a djuicenak miért hiszed el, hogy 100%ban lebeszélhető :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#44) kaller1 válasza mukibuci (#43) üzenetére


kaller1
veterán

Mert djuice és nem voda a neve? :D

.::> <::.

(#45) Kleroo válasza mukibuci (#43) üzenetére


Kleroo
veterán

vodafone fix 3000-es voltam.
reklám: teljes egészében felhasználható havidíj. a csapból is az folyt hogy 100%-ig lebeszélhető. Realitás: a számlán: havidíj 3000,felhasználható: 2500. thx vodafone.

Djuice completes vagyok,és 100%ig felhasználhatom a havidíjat. tán 50ft-al kevesebbet,de ezt hirtelen nem tudom,és amúgyis megérteném a számlázás költségének.
És most váltottam számlás20ra.

De eleve nem értem e kérdésedet,hogy miért ne tudnám hogy a djuice100-e,ha az vagyok? :D

Én mindenkit óva intek a vodától. HATALMAS csalódás a részemről. szép csili-vili cég,de korrektségnek,következetességnek jele sincs. (3év után mondom) A djuice/pannon egy más világ. még ha drágább lenne,akkoris náluk maradnék.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#46) RedSix válasza Kleroo (#45) üzenetére


RedSix
tag

A 2500 bruttója akkor 3000 Ft volt, tehát teljesen lebeszélhetted...

***Live online, love online***

(#47) Kleroo válasza RedSix (#46) üzenetére


Kleroo
veterán

havidíj 3000Ft
100%ban lebeszélhető
= lebeszélhetek 3000Ft-ot

végeredmény: nyeld csak le az adót kisfiam. 500Ft-ot kifizetsz a semmire,és csak 2500 a lebeszélhető. Ezt érdekes módon nem mondták nekem 2év hűség előtt,pedig kérdeztem: NINCS TRÜKK???? TUTI?????? a 3000ft 1:1ben lebeszélhető? semmi pluszköltség?
még hülyének is néztek,hogy mit értetlenkedek egy TÉNYen.
ez kb olyan mintha a feltöltőkártyáról is csak 2500at kapnál,mert a többit elküldik állambácsinak...

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#48) mukibuci válasza Kleroo (#47) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nem tudom hogy állsz matekból, de ha a nettó 2500at a nettó percdíjaddal kiszámolod, az nagyon hasonló összeg lesz, mintha a bruttó percdíjaddal számolnád a bruttó 3000ret...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#49) Kleroo válasza mukibuci (#48) üzenetére


Kleroo
veterán

Igen

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#50) mukibuci válasza Kleroo (#49) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Akkor biztos én csinálok valamit rosszul, de szerintem 2500ban ugyanannyiszor van meg a 25, mint 3000ben a 30. Biztos? Igen! Ez egy TÉNY, s bocs ha most én is hülyének nézlek, nem szándékos....

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.