Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) fericske válasza dabadab (#6) üzenetére


fericske
addikt

Pedig mondott ilyet nekem tegnap személyesen, azután bizony mondja a weboldalán is az AT és bizony a Trigence is ezt állítja.
Ezektől függetlenül én továbbra is hiszek a fülemnek, mindhárom eszköz között amin kipróbáltam egész jól hallható különbségek voltak.
Van a hagyományos bluetooth-osoknál is, de ott megfeszülős a különbségek felfedezése.

Tehát a Dnote® chipset-tet használja fel az AT, a Trigence fejlesztését (Köszönöm, nem néztem utána jobban, csak átolvastam az AT oldalát este, mert a helyszínen értetlenkedtem, és a Dnote lapkára rámutattam, hogy akkor az a DAC, de továbbra is állította az úr, hogy nem, és továbbra sem értettem igazán), ami nem DAC.
A digitális jel egész a lengőtekercsig megy, és az konvertálja analóggá,
"By employing multiple voice-coils, Dnote® is able to drive the loudspeaker digitally."

Viszont igaz: "(A "forráseszköz hangminősége" sehol nem lép be a képbe.)"
Köszönöm, javítom is, mert átgondolatlan volt.
Mindenesetre volt különbség a lejátszó eszközök hangja között ezeken a füleseken.

Ezzel a technológiával egyébként az a változás lép fel, ha elterjed, hogy a fejhallgatók lengőtekercsein kell dolgozni majd a fejlesztőknek a hangminőség versenyben nem pedig a DAC-okon.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.