Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Kövezzetek meg, de szerintem most ez egy olyan NFS, amivel érdemes játszani. Ugyan számomra a régi feelinget csak nyomokban tartalmazza, de ettől eltekintve bejön.

Sic Parvis Magna

(#2) - = Zk = - válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


- = Zk = -
félisten

"kövezés"

áh... mmax 1 slotot kap tőlem... maradok a Grid mellett

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) 30z.Samu válasza - = Zk = - (#2) üzenetére


30z.Samu
félisten

Arra még rá sem néztem, mindjárt pótlom ezt a hiányosságot. :B Minden esetre elég vegyes volt a fogadtatás.

Sic Parvis Magna

(#4) - = Zk = - válasza 30z.Samu (#3) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, sokan kiakadtak miatta.. nekem bejön...
picit hiányos, de... tetszik...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) Mizol29


Mizol29
senior tag

Én úgy voltam vele, hogy megveszem ezt a részt, de szerintem inkább kihagyom. Ezek a karakterek valami iszonyat erőtlenek. Semmi karakterük sincs. Nekem teljesen Forzás érzetem van tőle. Nappal a város teljesen üres volt 0 forgalmom és járókelők sehol. Ok értem én, hogy ez egy autós játék és ki nézi azt, hogy a járdán kik mászkálnak, de akkor is kicsit illúzió romboló. Ennél még a crew-ban is nagyobb élet volt az utcákon. Ok szépek a kocsik jól néznek ki, de kb ennyi. Mondjuk a videó elején amikor kezdődött az egyik verseny az a levegőben repülő kocsi kicsit gáz volt. Semmi árnyék az autó alatt és látszott, hogy nem illeszkedik a talajhoz hanem pár centivel felette van mintha lebegne. Hahó 2019 van ilyen azért már ne legyen könyörgöm. Nekem nem hozza az nfs érzetet inkább Forza az egész, de ez csak az én véleményem.

(#6) 30z.Samu válasza Mizol29 (#5) üzenetére


30z.Samu
félisten

Őszintén szólva én nem is hiányoltam a járókelőket. Oké, lehet hogy többet adna valamivel a játékhoz, de attól függetlenül, hogy OW (szerűség), mégsem GTA. :)

Sic Parvis Magna

(#7) Mizol29 válasza 30z.Samu (#6) üzenetére


Mizol29
senior tag

Nekem egyből b@szta a szemem a nappali rész, hogy mennyire üses volt az utca még kocsik is alig voltak. Nem azt írtam, hogy GTA szintű legyen, de akkor is ez egy város és nincs forgalom kihalt az egész. Mindegy ez csak a kisebbik gondom a játékkal.

(#8) 30z.Samu válasza Mizol29 (#7) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha megtartják a srácok a "jó" szokásukat, akkor verseny közben lesz forgalom, ne aggódj, pláne verseny közben. :D Bár akkor max éjszaka, mert nappal ha jól tudom csak versenypályán lesz racsingolás.

Sic Parvis Magna

(#9) DigitXT


DigitXT
félisten

"Féóra", az hosszú?:D

(#10) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ebbe is alkotnak egy olyan " erős " történetet mint a Paybackban? Anélkül kb egy fokkal jobb lett volna, mert az tényleg röhej volt, de amúgy belegondolva minek ide történet, van valaki aki azért vett NFS-t mert jó benne a történet?
Tulajdonképp az egyetlen értékelhető az a Most Wantedé volt, mármint " történet ", mert igazából ott is csak egy faék egyszerűségű válasz volt arra, hogy miért is versenyzünk, sokkal simán lenne ha csak jönnének sorba a versenyek, meg oldódnának fel a dolgok aztán szevasz. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) DigitXT válasza laceszgamer (#10) üzenetére


DigitXT
félisten

Ebbe valszeg "mocskos zsaruk" lesznek... Egész érdekes volt a videó, csak
azt nem értem, hogy a "BMW kormánya mögül" kifejezés hogy jön a cikkbe:
az autó mögött lebegünk. (Régen még volt belső nézet is, lásd High Stakes.)

(#12) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hát én maradok a Horizon 4nél :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) 30z.Samu válasza DigitXT (#11) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nagyon régóta nincs belső nézet az NFS-ben, ezt azzal indokolták egyszer hogy kevés alkalommal használták a játékosok, így nem látták értelmét megcsinálni. Hogy miképp jött nekik ez a statisztika, az jó kérdés. :D

Sic Parvis Magna

(#14) Wesder válasza Sirandrish (#12) üzenetére


Wesder
félisten

Mondjuk egy Nextgenre megcsinàlt Mostwanted Remastert megnéznék. 2012-essel nem jàtszottam, így az nem tudom hogy milyen az eredetihez képest.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) 30z.Samu válasza Wesder (#14) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem vesztettél semmit.

Sic Parvis Magna

(#16) Sirandrish válasza Wesder (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah azt én is...mondjuk én egy Carbont is el tudnék viselni, még azt is szerettem

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.