Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) hunluki válasza Hadeska22 (#23) üzenetére


hunluki
senior tag

Én a generals 2 kinyírása óta szeretném felgyújtani az EA székházát :)

Amúgy Generals + ZH nekem tökéletesen megy W10-en, origin-es verzió. Anno valami 2 dollár volt így egyben, szóval a lemezes megléte mellett ez musthave deal volt. Haverokkal toltunk is bele jó 3-400 órát csak úgy mókából, de igazából ez a classic sosem elég kategória.

Egy baj van szegénnyel, mégpedig a pathfinder bug. Ha egy egység beragad valahova akkor a játék csutkára pörgeti azt a kőkemény egy magot amit használ és onnantól kezdve rakhatsz alá core i629-et, akkor is megáll az idő. Remek taktika ilyenkor a szuperfegyverrel való tisztogatás, én pl összes ilyen pontot vágom már twilight flames map-en és tolok egy kisebb fallout-ot és minden megy tovább :D

Meg picit csiszolhatnának az AI-n is, haverral már úgy toltuk hogy mi szövetségben, ellenünk 6 brutál army szövetségben. Eleinte zúzós de amint sikerült kiépíteni egy védelmi vonalat onnantól nincs gond, csak idő kérdése.

Haverom főleg defenzív beállítottságú, én a rusht kedvelem. A fenti helyzetben az a taktika hogy én pl china gyalogságival/gla-val fogom az ellent amíg ő kiépít valami védelmet, aztán szépen fallbackelek mögé. Innentől kezdve meg már csak szépen tologatni kell kifele a vonalat :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.