Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gery9112


Gery9112
őstag

Elég későn ébrednek. :U Meg még lesz idejük elkaszálni, ahogy azt tették a Generals 2-vel. A MoH:AA remastered igényre meg majd a következő konzolgenerációnál jönnek rá?

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#2) gabor7th


gabor7th
addikt

Ezzel egy régi vágyam vál valóra.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#3) gabor7th


gabor7th
addikt

"amely talán elfeledteti a Tiberian Twilight-ot."

Azt én is utáltam, kb. mindent benne, de aztán fillérekért megvettem évekkel később és igazából... egész élvezetes volt. Furcsa...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#4) kikikirly


kikikirly
senior tag

Király lenne ha a szebb grafika mellett megcsinálnák hogy a roncsok,holltestek meg maradjanak.Sőt akár fedezék is lehetne, pl ha beállítok egyik roncs mögé tankot akkor a roncsnak lenne hitboxa,vagyis felfogná a lövedékeket(Amiből következik hogy az se mindegy milyen szögbe állítom be mögé a harcocsimat ha tüzelni is szeretnék az ellenségre).Total Annihilationba,Supreme Commanderbe így működtek a dolgok.Játékmechanikán túl is azért hozzáad a részletességhez hogy a nagyobb csaták után megmaradnak a dolgok.Mai processzoroknak akkori grafika még ha fel is van újítva, csak meg lehetne oldani ha nagyon akarják.
Ha meg van csinálva rendesen 60 Euróért is szívesen megveszem. :R

Sajnos nem sok esélyt látok erre,néhány kivételtől eltekintve a Reamesterelés kimerül a nagyobb felbontású textúrákban,és a fények,árnyékok jelenkori szintre való felhozásában.

[ Szerkesztve ]

(#5) gabor7th


gabor7th
addikt

Szóval ez egy jó hír, de azt is jelenti, hogy még évekig garantáltan nincs új rész, ami viszont rossz. Pedig egy jól összerakot új rész garantált siker lenne; csak olyan legyen hogy ismerjenek rá a régi játékosok, az újítások ne olyanyok legyenek mintha mindent újra kéne tanulni, hogy hogyan kell játszani. Apropó a felújítások remélem fejletebb AI-t is jelentenek.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#6) gabor7th válasza kikikirly (#4) üzenetére


gabor7th
addikt

A Company of Heroesban így van, amiről írtál ott csak nyersanyagnak jó a roncs...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#7) Gery9112 válasza kikikirly (#4) üzenetére


Gery9112
őstag

Igen, ez a Company of Heroes, ahogy már leírták. Nem kell túlcicomázni, adják ki szebb grafikával, támogatva a mai igényeket pl. a 21:9-es monitorok natív támogatása. Az általad említett dolgokat, ha beleraknák nem C&C lenne. Próbálkoztak az alapok módosításával a 4. részben, földbe is állította az egész franchise-t.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#8) kikikirly válasza gabor7th (#6) üzenetére


kikikirly
senior tag

Totala-ba?Tévedsz ott tutira fel fogta a lövedékeket, roncsoknak magassága is volt, nem volt mindegy hogy a tüzelő ellenséges járműnek milyen magasan van a lövege vagy hogy milyen röppályán szállt a lövedéke.Volt amelyik járműnek felfogta a lövését, volt amelyiknek nem.Ebbe biztos vagyok.
Abba igazad lehet hogy a Supreme Comanderbe kevésbé volt jellemző,de ott is határozottan emlékszem hogy pl a Level 3 Reactor roncsa,ami mind szélességbe mind magasságba elég terjedelmes, számmal fogta fel a földi járművekről leadott lövéseket(kivéve a ballisztikus pályán tüzelő Taktikai rakétákat).
Amire még emlékszem a Totala-ból hogy jó pár találat után a roncs apró darabokká ment össze,onnantól lényegébe semmilyen lövedéket nem tudott felfogni.És lehetett is építeni metalból fedezéket(gyors rá is kerestem, Dragon’s Teeth a neve), szintén tök jól felfogta a lövedékeket,míg a közvetlenül mögé állított egységek gond nélkül átlőttek fölötte.Emlékeim szerint az ellenség által kilőtt lövedékek legalább felét felfogta,de lehet jóval többet is.Viszont ha nem közvetlen mögé raktad a Unitjaidat, ugyanúgy belecsapottak a saját lövedékek is,tényleg korrekt ballisztikát számolt a játék.És a robbanások és a repkedő roncsdarabok is elképesztően jól néztek ki, Supreme Commanderbe levő Particle darabok nyomába sincsenek ilyen szempontból.Szerencsére van hozzá mod ami sokat javít a robbanásokon plusz törmelék darabok megjelenítésévél.

Igen, Company Of Heroes az még király játék,én is szerettem. :) :) :) :R

(#9) kikikirly válasza Gery9112 (#7) üzenetére


kikikirly
senior tag

Roncsok Hitboxától lehet megváltozna a játékmenet,bár szerintem csak egy plusz tényező kerülne be szóval a részletességet növelné.De tudod mit igazad van.Viszont attól hogy megmaradnak a roncsok,holltestek,vagyis vizuális szerepen kivül semmint nem befolyásolnak miért lenne kevésbé CC játék???
Nem egészen értem hogy a plusz tartalomtól miért lesz rosszabb egy játék.

(#10) v!ct0y válasza Gery9112 (#1) üzenetére


v!ct0y
veterán

Úgy bírom amikor semmi se jó:DDD 2évente legyen remaster?:D

(#11) VágniValó


VágniValó
addikt

Első reakció: 'szom már a remasterelésbe!! :W
Második reakció: Úristen újrajátszhatom a Red Alert 2-őt?

És megszületett a hülye fogyasztó.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#12) Gery9112 válasza v!ct0y (#10) üzenetére


Gery9112
őstag

qué? :U Ki mondta, hogy semmi se jó? Csak annyit mondtam, hogy eléggé későn kapnak rá arra, amit a többiek már régóta csinálnak. Blizzard - SC Remastered, Activision - COD 4 MW Remastered, Ubi - Settlers, AC Rouge, AC 3 Remastered stb. stb.

Egyik kedvenc sorozatom a C&C mielőtt az EA ki nem nyírta. Ha valóban sikerül kiadniuk a játékot én annak csak örülök.

(#9) kikikirly

Roncsok Hitboxától lehet megváltozna a játékmenet -> Pontosan, ezért C&C-ben nincs helye, hiszen az egyik alapvető játékmechanikába nyúlna bele. C&C-ben annyi a fedezék, hogy emberek épületben állomásozhatnak illetve vannak egységek, akik be tudják ásni magukat. Ilyen volt pl. a Red Alert 2 GI meg a Rifleman squad a Tiberium Warsból.

Viszont attól hogy megmaradnak a roncsok,holltestek,vagyis vizuális szerepen kivül semmint nem befolyásolnak miért lenne kevésbé CC játék???

Egyrészt ezt sehol nem állítottam, másrészt ez grafikai tuning, ami igen, jöhet.

Nem egészen értem hogy a plusz tartalomtól miért lesz rosszabb egy játék.
Az új feature mitől plusz tartalom? A grafikai tuning se plusz tartalom, szóval nem értem mit szeretnél ezzel mondani. Plusz tartalomnak lehetne mondjuk nevezni a kiegészítőket az AoE 2 HD-hez steam-en.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#13) gabor7th válasza VágniValó (#11) üzenetére


gabor7th
addikt

Nem baj a remaster; a baj az ha csak remaster van és nincs semmi új, meg az is baj ha remastert borsos áron adják.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#14) vitaro válasza VágniValó (#11) üzenetére


vitaro
senior tag

Szintén zenész. Nem rajongok a remasterekért, de egy felújított Red Alert 2-re befizetnék.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#15) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Na ez nem semmi lesz! :C Én azt mondom inkább csináljak először ezekből a játékokból egy remastert, mint valami újat, ami aztán senkinek sem fog tetszeni. Élő példa erre a Battlefield V.
Én kérnék egy Red Alertet és C&C Generalst. :B

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#16) vg


vg
addikt

Mintha lett volna régebben valami hír, hogy a EA nem foglalkozik régi játékok újra kiadásával, ők a jövőbe fejlesztenek. Ilyesmi? Esetleg Mass Effect trilógia új/jelenlegi konzolokra, hahó!? :U

(#17) gabor7th válasza vg (#16) üzenetére


gabor7th
addikt

Rájöttek, hogy ezzel pénzt lehet keresni... Kevesebb gyerek születik mint korábban és a játékosok legnagyobb rétege ma már harmincas és ahogy egyre öregebbek lesznek nem akarnak majd mindig valami forradalmian újat kapni, hanem inkább a meglévő rendszerek szerint fejlett grafikájú cuccokat.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18) VágniValó válasza vg (#16) üzenetére


VágniValó
addikt

Én simán látom realitását egy Mass Effect trilogy remasternek...fizetnék is érte :P

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#19) vitaro válasza vg (#16) üzenetére


vitaro
senior tag

Ha szinte teljesen átírják a harmadik részt (meg esetleg egy kicsit a másodikat is, hogy effektíve előremozdítsa a fő story szálat), akkor jöhet! ;]

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#20) VágniValó válasza gabor7th (#13) üzenetére


VágniValó
addikt

Na ja, a leginkább ez fáj az egészben, hogy teljes árú játékként van pofájuk adni. Én elhiszem, hogy a beleölt munka tekintetében ez jogos kérés, de...mégiscsak remaster és nem szignifikáns extra tartalom.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#21) Béééla


Béééla
őstag

Remastered red alert széria p2p meccsekkel és vigyék a pénzem. Csak aztán nehogy úgy menjen, hogy 3$-ért vehetem meg a Tech buildinget

Bélabá

(#22) Tanisz


Tanisz
senior tag

Engem a nosztalgia miatt a Red Alert első része érdekelne :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#23) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

Remélem ténylegesen meg is fog valósulni. Anno nagyon vártam a Generals 2-t, aztán sikerült szépen elkaszálni. Pont a hetekben vettem elő a Generals + ZH-t, sajnos elindíteni Win10-n nem sikerült (amiket különböző fórumokon írtak sem működött). Mindenesetre ha ezt ténylegesen meglépné az EA, biztos vagyok benne, hogy sikerülne régi játékosokat visszaszerezniük.

szerk. Mondjuk kivételesen remélem, hogy nem csak egy 1:1 remastered verzió lesz, hanem esetleg +1 expansion vagy kiegészítése az eredeti játék(ok)nak.

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#24) kikikirly válasza Gery9112 (#12) üzenetére


kikikirly
senior tag

:R

(#25) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Kérdés mit takar az hogy "remastered" remélhetőleg minimum azt amit már itt írtak: natív 21:9-es támogatás, FHD stb.

Ha ehhez hozzájönne még egy kis grafikai tuning szerintem az is beleférne.

(#26) BoB válasza Tanisz (#22) üzenetére


BoB
veterán

Engem meg a C&C első része :)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#27) Tanisz válasza BoB (#26) üzenetére


Tanisz
senior tag

Valóban, az is érdekel :D

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#28) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Ha jon a bill+eger tamogatas boxra akkor arra is kidobhatnak

(#29) Rick3D


Rick3D
senior tag

Na ennek nagyon örülök , látok benbe fantáziát. Ha már RTS - van itt olyan aki esetleg örülne egy remastered / új LOTR: BFME résznek ?

(#30) JSaN


JSaN
addikt

En egy Tiberian Sun + Firestorm remastert kerek, ugy ahogy a StarCraft remastert is meg csinaltak.
Vagy lehet 3D de hangulata maradjon meg.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#31) Cs1csó válasza Rick3D (#29) üzenetére


Cs1csó
félisten

A kérdés inkább az lenne e piaca egy ilyen új/remastered RTS-nek. Az elmúlt években folyamatosan csökkent az érdeklődés az RTS játékok iránt, hogy ez általános trend azaz egyre kevesebb embert érdekel vagy pedig amiatt van ez mert gyengébb RTS-ek jelennek meg nem tudom.

(#32) Gery9112 válasza Cs1csó (#31) üzenetére


Gery9112
őstag

Hát szerintem igazán jó RTS-t nem kaptunk mostanában. Indie címek között biztos van pár egészen szórakoztató. Legutóbb pont az Iron Harvestről cikkeztek, hogy rendkívül jól sikerült a kickstarter kampány.

Létjogosultsága talán azért lehetne mert a C&C, mint brand ott van az RTS nagyjai között és azok a mechanikák, amiket anno kitaláltak ma is rendkívül szórakoztatóak + az "idősebbek" számára ott a nosztalgia faktor.

Nekem hatalmas flash volt 1-2 hete játszani a Two Point Hospitalal, visszaadta a Theme Hospital hangulatát. Ugyanekkora élvezet sokadjára leülni végigvinni a MOH:AA kampányt vagy a Red Alert 2-t. Ha jobb grafikával végigvihetem újra ezeket a címeket egy vevőjük már tuti van még úgy is, ha a csomag tartalmazza a red alert 3-t vagy a Tiberium Twilight-ot. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#33) Sonja


Sonja
veterán

Engem meg egy Dune 2 Remastered érdekelne, de az nem lesz. :( :)

Tudom, hogy léteznek rajongói Dune 2 "felújítások" (pl. Dune Legacy, Dune Dynasty, Dune II - The Maker, OpenRA Dune 2 Classic Mod), de az mégsem ugyan az.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#34) Tanisz válasza Rick3D (#29) üzenetére


Tanisz
senior tag

Annak minek? 5 éves játék?!
Vagy van gond az új gépek alatt vele?
Nem kötekedésből írom, csak nem értem az igényt :)

Javítás, nem szóltam, nem is 5 éves, 2004-ben jött ki :D
Elnézést, pedig utánanéztem, de rossz dátumra fókuszáltam.

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#35) BoB válasza Sonja (#33) üzenetére


BoB
veterán

Ott a Dune 2000 :D

De ha lesz Dune 2 remaster akkor csakis olyan legyen hogy ne lehessen egyszerre több egységet kijelölni, akkor tényleg fílinges lenne :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#36) Sonja válasza BoB (#35) üzenetére


Sonja
veterán

Jájj, Dune 2000. :W :D Azt inkább hagyjuk is. :))

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#37) Rick3D válasza Tanisz (#34) üzenetére


Rick3D
senior tag

:D Óóóó , ne fiatalíts :B Az első részével valami eszméletlen mennyiséget játszottam , olyannyira hogy egy figyelmetlen pillanatomban a cd is eltört. Vehettem másikat. Aztán jött a második része - na az is nagyon jó volt - saját hőst tervezhettél és az AI is javult. Még annak idején ha jól emlékszem hamachi - gamespyon keresztül toltuk haverokkal. Nekem egy következő rész / remasterednél ütne a nosztalgia faktor, tuti felhívnám a régi iskolás cimborákat :K

Egyébként nem lenne rossz ha jönne hozzá vagy legalább visszalőnék a szervereket mert megszüntették a támogatást aztán onnan 1-1ben csak hamachi , tunggle meg ilyen buherált cuccokon megy és csak jó esetben a multi. Lanon sokszor nem látjuk egymást stb...

Nincs túl sok gond a grafikájával RTS-hez képest tűrhető sőt C&C Generals is rendben van de azért az idő eljárt felettük, mókolni kell a config cfgben hogy felbontást tudj állítani és még az sem natív support csak nyújtja a képet stb...

Sajna ez van, nem megy valami jól az elmúlt időben az RTS szekere de senki ne csüggedjen új COD tuti lesz jövőre is ;]

( Én már csak ilyen megrögzött hülye maradok de nekem pl a COD , a cod2 kezdődik és a cod4nél fejeződik be. Asszem a modern warfare kettőt próbáltam az nem volt rossz de nem az igazi. Mint a CS is , 1.6nál kezdődik és ott is fejeződik be - próbáltam a GO-t de minden porcikám tiltakozik , nem is játszom vele :DDD pedig early 2000től 2012ig 1.6oztam esport szinten. Most ugrott be ha már retro gamek. SWINE valaki :D ? )

[ Szerkesztve ]

(#38) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Mióta elolvastam a reddit én, azt várom, hogy hazaérjek és felrakjam a ra2 Mental Omega modot.

(#39) batman91


batman91
őstag

Jöjjön csak, jöjjön. Ez egy jó hír végre. Én várom már. :C

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#40) janeszgol


janeszgol
félisten

jó lenne, ha csipkednék magukat.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#41) NomadND1 válasza BoB (#35) üzenetére


NomadND1
senior tag

Szerintem hirtelen helyhiány lenne az országos pszichiátrián :DDD
Pedig én adnám és még az UI-t sem változtatnám meg ;]

A cikk kb. az év híre. Remélem 2019-ben már kihozzák.
C&C Renegade-t remélem nem hagyják ki belőle. Na jó egyik részt se hagyják ki belőle :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42) hunluki válasza Hadeska22 (#23) üzenetére


hunluki
senior tag

Én a generals 2 kinyírása óta szeretném felgyújtani az EA székházát :)

Amúgy Generals + ZH nekem tökéletesen megy W10-en, origin-es verzió. Anno valami 2 dollár volt így egyben, szóval a lemezes megléte mellett ez musthave deal volt. Haverokkal toltunk is bele jó 3-400 órát csak úgy mókából, de igazából ez a classic sosem elég kategória.

Egy baj van szegénnyel, mégpedig a pathfinder bug. Ha egy egység beragad valahova akkor a játék csutkára pörgeti azt a kőkemény egy magot amit használ és onnantól kezdve rakhatsz alá core i629-et, akkor is megáll az idő. Remek taktika ilyenkor a szuperfegyverrel való tisztogatás, én pl összes ilyen pontot vágom már twilight flames map-en és tolok egy kisebb fallout-ot és minden megy tovább :D

Meg picit csiszolhatnának az AI-n is, haverral már úgy toltuk hogy mi szövetségben, ellenünk 6 brutál army szövetségben. Eleinte zúzós de amint sikerült kiépíteni egy védelmi vonalat onnantól nincs gond, csak idő kérdése.

Haverom főleg defenzív beállítottságú, én a rusht kedvelem. A fenti helyzetben az a taktika hogy én pl china gyalogságival/gla-val fogom az ellent amíg ő kiépít valami védelmet, aztán szépen fallbackelek mögé. Innentől kezdve meg már csak szépen tologatni kell kifele a vonalat :D

[ Szerkesztve ]

(#43) Cs1csó válasza hunluki (#42) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 én meg amiatt hogy azt a nyamvadt DENUVO-t használják a FIFA-hoz nem is értem, hogy miért feszt arról megy a duma, hogy a FUT az amiből jön a pénz - ez az online multi része a játéknak - engem az bőven hidegen hagy. Ebből amúgy az jön le: vastagon HAZUDNAK ugyanis a DENUVO csak az offline játékosok ellen hatásos, úgyhogy valószínűleg Qva nagy szeletét jelentik ők is a tortának. Plusz ahhoz képest hogy évente kidobják az "új" verziót Qva drágán miközben alapvetően csak a keretek, mezek, bajnokságok frissítését tartalmazza.

(#44) #65675776 válasza kikikirly (#4) üzenetére


#65675776
törölt tag

Persze ez is csak egy féloldalas megoldás. Ha tényleg megoldják, akkor oldják meg azt is, hogy a hk-ban maradt lövedékek az égő jármű miatt felrobbanhatnak. Ha már a valóságot akarjuk közelíteni. Legyen két éle a dolognak, ne csak előnyt adjon.

csicso82: A TS és az RA2 olyan felbontásban fut, amilyet az ini-ben beállítasz.

Érdeklődés pedig biztosan van. Steam-en az AoE2 HD a legtöbbet játszott címek között van folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

(#45) updog


updog
senior tag

Hejj, Tiberian Sun++. Nekem valahogy kimaradt az eredeti C&C és a Red Alert, a TS-nal kezdtem, erőteljes érzelmek fűznek hozzá :) Bár, valószínűleg olyan lenne ez mint a Heroes3 HD Edition volt, megveszem, elindítom, hümmögök kettőt nosztalgikusan, aztán soha többé nem indítom el, mert nincs rá időm.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#46) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Egy Generalst én is bevállalnék, még annak ellenére is, hogy ritkán játszok már..

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#47) oriic válasza updog (#45) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tiberian Sun és Firestorm ha kapna egy Tiberium Wars féle felújítást, már oda lennék meg vissza. :D

Live-Die-Respawn

(#48) gabor7th válasza oriic (#47) üzenetére


gabor7th
addikt

Game modok vannak és némelyik egész jó; nézd meg Youtube-on.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#49) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Remélem a Renegade sem marad ki... ;]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#50) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Az élőszereplős átvezetőkhöz nem nagyon hinném, hogy érdemeben hozzá tudnak majd nyúlni; érdekesen fognak kinézni 2020-ban, 4k-ban. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.