Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) reelc válasza Renok (#3) üzenetére


reelc
veterán

Már régen bejelentette a Blizz, hogy jön majd a Diablo 2 is valamikor, akkor egyszerre jelentette be a Starcraft felújítással (azóta kijött), a Warcraft III-éval (idén kijön) együtt.
Forrás, ez csak egy korabeli hír.
Szóval majd valamikor. Ezeket egy külön csapat, a Classic Games csapata készíti.

(#5) Z10N: Ez a te döntésed, sokan meg örülnek, hogy egy nagyon régen kiadott játékhoz most hozzájuthatnak, és most először letölthetően, nem lemezesen. Nagyon régi versenyzője volt a GOG Wishlistjének.

(#6) Janus27: Igen jó hír, elsősorban kiadói hajlandóság kell hozzá. Meg legyen meg a forráskód, stb.

(#7) KKaresz45: Mindenkinek ennyi infója van, a hivatalos Q&A, minden más spekuláció.

(#8) benedekco: Nem jön.
Egy igen régóta nem kapható játék újrakiadásáról van szó. Gondolom nem csak én gondolom azt, hogy elég durva dolog, hogy újra kiadták, nyilván a GOG volt a jobb partner, ők ugye dolgoznak is a kompatibilitáson ha náluk jelenik meg valami. Amúgy ha Steamre jött volna akkor nyilván miért nem kártyás, miért nincsenek achievementek stb., meg a GOG profiljába jobban illene hsz-ek jönnének. :)

(#13) .mf: "Következő vajon az lesz-e, hogy az ingyenes SC jelenik meg 8.99 EUR-ért?..."
Ez így totál... értelmetlen. A Diablo 1 régóta nem kapható. Ok, E-bay és egyéb helyeken van, ha akarod. De nagyon régen lett kiadva lemezesen és azóta semmi, most debütált letölthető formátumban.
Ennek semmi köze az ingyenes StarCrafthoz, amúgy leírták, hogy a WarCraft 1-2 lesz valamikor a következő. Amik szintén régen voltak kiadva, és pl. a Blizznél se tudsz kulcsot venni hozzájuk.

Szerintem jó dolog hogy kiadták, és külön jó hogy GOGra. Én úgy gondolom hogy régi játékot talán oda jobban érdemes kiadni. Tudom sok "csak Steamre" játékgyűjtő van... ezen vagy felül tud emelkedni az ember vagy nem. Én játszani akarok, és nem gond hogy olyan helyen jelenik meg ahol amúgy is vannak már játékaim.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.