Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Füleske


Füleske
addikt

A kérdés már csak az, hogy a Redmi K50 sorozatból mennyi jelenik meg a Poco F4 sorozatban is.

(#2) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Hova ontja már a xiaomi a telefonokat?Nem értem minek ez a pazarlás alig jön ki az egyik már jön egy csomó másik inkább a szoftvert faragnák már normálisra.Nem sok újdonságot hoz ki csak átnevezgeti a telefonokat meg ha épít is valami újat az se akkora újdonság mert alig telik el idő a telefonok között.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3) Füleske válasza Pityu. (#2) üzenetére


Füleske
addikt

Mi a gondod a szoftverrel? Milyen újdonságok kellenének?

(#4) Predatorr


Predatorr
őstag

Szerintem arra gondol, hogy szarok az appok és minden frissítéssel szarabbak. Újan az X3 NFC is tök jó volt, ma már bughegyek idegelik az embert. Ez is olyan lesz.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#5) Pityu. válasza Füleske (#3) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát azért itt ott szívatja az embereket a miui is nem azt mondom mindenkinél csak szar hanem mindenkinél előfordul hol ez hol az.Ahogy elnéztem annyi telefont kiadnak nagyon nem tudnak faragni a szoftveren inkább lenne kevesebb telefon ritkábban mint sem átnevezgetések meg temérdek xy elnevezésű kiadás pici változással.Nem az újdonság a lényeg csak ontják kifelé a telefonokat kilóra.Mondljuk inkább a fogyasztói rendszert kéne átalakítani de ugye ma már csak a pénzről szól minden minél hamarabb cseréld minél több szemét.Nem azt mondom,hogy szemét telefonok a xiaomik mert én is azt használom csak túl sok félét túl sűrűn ad ki.Mondjuk ami szomorú más elektronikai cikkek is arról szólnak vedd meg gyorsan dobd ki.Miért ne lehetne úgy,hogy xy évente adnak ki telefont de ez minden gyártóra vonatkozik.Például én 9 évig használtam az 5310-es nokiámat nem volt vele sose gond,most meg már csak úgy dobálják kifele az emberek a telefont mert hát elmúlt fél éves basszus itt az új modell...

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#6) szabi__memo válasza Pityu. (#5) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az egyre csökkenő eladások bizony azt mutatják, hogy egyre szarabbak a xiaomi telefonok

(#7) Pityu. válasza szabi__memo (#6) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Az lesz biztos mint a többivel,emelkedő árak meg romló dolgok. Pedig amúgy jó teló lenne. Nekem még hál isten eddig kevés bajom volt vele de rengeteg helyen olvasom a sok panaszkodást. Nekem eddig 3 xiaomi meg egy poco telóm volt.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8) szabi__memo válasza Pityu. (#7) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem kéne ennyi különböző telefont gyártani és akkor bírnák a szoftveres támogatást csinálni. De nekik havonta kell annyit piacra dobni mint másoknak 1-2 év alatt

(#9) Robynho


Robynho
tag

Hat, de ez pont, h nem egy másik teló lesz, csak egy át"brandelt"..
Egyébként en sem értek ezzel egyet, ahogy manapság folynak ki az új telefonok a csapból, es nem csak a xiaomiaunál..
biztos, h megvan a felvásárló piaca, azért engedhetik meg ezt.. en nagyon pályáztam, es a megjelenés óta rajta is vagyok egy f3 gt beszerzesen a mostani f1 leváltására, de.. just India, b20 nélkül stb.
Remélem a k50 gaming, vagy f4 GT-nel (hívják bárhogy is..) orvosolják ezeket, es, h nyugatabbra is elérhető lesz.

(#10) szabi__memo válasza Robynho (#9) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Átbrandelik sokszor. Viszon det más az os rajtuk. Tehát nyugodtan veheted más telónak. Mármint ugyanúgy plusz munka nekik, neked meg tök más működés

(#11) Pityu. válasza Robynho (#9) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Olyan ez mint pl a dacia renault pl van ahol a dacia duster renault jelle fut :) vagy említhetnék még másik típust is.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#12) top3 válasza Pityu. (#11) üzenetére


top3
tag

Szia .
X hiszti látom ok .
POCO vonal szépen alakul , MI is ezt favorizàljuk 🌈
Lassan a brand simán elszakadhat , mint a Smith project ✌️

Az X telokat fikàzók nézzék át , hány példányt adott ki tavaly az aktuális kedvenc Realmi brandje .
Tessék leirni , a HU piacon jelenleg kapható X vonal kinálata kiben okoz zavart 🐄.

(#13) Predatorr válasza szabi__memo (#6) üzenetére


Predatorr
őstag

A telefonokkal (órákkak, stb) nincs baj, a szoftverek egyre szarabbak. Egy csomó app nem működik rendben, amelyek eredetileg még igen. Persze vannak tényleg gagyi, funkcióhiányos appok (zenelejátszó pl). A legrosszabb, h hiába jelezgeti az ember a bugokat. Pl. ujjlenyomat -feloldás az esetek 95%-ában nem müködik Andr. 11 óta. Ha appban szükséges, alig hozzáérek, máris kiold. a telefon tehát remek.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.