Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Dell monitor igencsak túl van árazva. Gyakorlatilag a +2 col n kívül semmivel nem tud többet, mint az U2515H és 70%-al többe kerül annál.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2) AxBattler válasza NandorHUN (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

25"-os kijelzők mindig is drágák voltak mind a 24, mind a 27 hüvelykes társaikhoz képest. Ez van.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"1366x768 pixeles kijelző"

Minden méretben kifogyhatatlanok a készletek, ezen felbontású kijelzőkből. :(((

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#4) kolopele


kolopele
nagyúr

Sosem érdekeltek ezek a "fekete" napok. Elég volt a youtube-on megnéznem egyszer azt a vásárlási kultúrát..........

(#5) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

A Thrustmaster T.Flight Hotas X már 16K-tól kapható, miben tud többet ez a "One" verzió, hogy szinte duplájába kerül? Vagy "csak" ennyit kell fizetni az X-BOX kompatibilitásért?!

[ Szerkesztve ]

(#6) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Tessék mondani, RGB-s világítású gamer szék még nem létezik? ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) BobChemistry válasza SunMount3r (#5) üzenetére


BobChemistry
őstag

Gondolom a Microsoft is keres rajta 😳

Csapoati: a kitöltendő piaci rés 😎

[ Szerkesztve ]

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#8) NandorHUN válasza AxBattler (#2) üzenetére


NandorHUN
addikt

Úgy érted a 27" drága a 25" és 24" -hez képest nem?

Mivel amit írtam az egy 25" monitor, ez a mostani u27 pedig majdnem 2x annyiba kerül, pedig a +2 colon túl nem tud semmi "újat" felmutatni. Anno ennyi plusz pénzért már inkább nézek egy 4K-s vagy 100Hzes monitort.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#9) SunMount3r válasza BobChemistry (#7) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Amúgy a lehagyott két smiley a fenti hsz.-emből: :F ->ez az első mondat végére. :(( ->Ez pedig a második mondat végére.

(#10) myckey válasza Csapoati (#6) üzenetére


myckey
veterán

Tessék kreatívnak lenni!

szigszalag+karácsonyfaizzó...

ha már ünnepek miatt stílszerűek akarunk lenni :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#11) KRi2


KRi2
aktív tag

Black Friday. Hungary. 5-10% engedmény.
Teljesen benedvesedtem...

||| | || ||||| | ||| ||

(#12) myckey válasza KRi2 (#11) üzenetére


myckey
veterán

Legalább az intim betét meg a szárnyas jól fogyott akkor.... :B

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13) csabooooo válasza Csapoati (#6) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Parancsolj: RGB LED gamer szék ;)

[ Szerkesztve ]

(#14) Egon


Egon
nagyúr

Vinyókat árazhatnák már le egy kicsit jobban, 4-6 TB kapacitás környékén.
Nah, hátha majd a Cyber Monday... ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#15) Scholes9 válasza myckey (#12) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD :DDD :C ;]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Magyarországon az egész egy max 5-10 százalékos leértékelés az egész. Ráadásul még az árakat is megemelik előtte, pedig már az alapárak is a vicc kategóriát verdesik...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#17) TeeBee73 válasza SunMount3r (#5) üzenetére


TeeBee73
addikt

Nekem 4-esem van, de az is ~20k körült volt újonnan, és tök' ugyanez. (Csak kék, nem narancs.)
Mod: igaz, az PS kompatibilis, nem X-Box.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#18) Csapoati válasza csabooooo (#13) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na végre! :D Remélem össze lehet kötni a géppel, és a killstreak hatására piros lesz, amúgy meg zöld, vagy valami ilyesmi.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) davidsone válasza csabooooo (#13) üzenetére


davidsone
addikt

azt a qrva pfejjj!!!

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#20) #93754368


#93754368
törölt tag

Kinek van egyáltalán ilyesmire felesleges pénze?? Én hat éve már csak álmodozok bármilyen fejlesztésről. Ha behal a kb 8 éves notim akkor ennyi volt, esélyem sincs bármiféle pótlásra. Magyarország, köszönöm!

(#21) Dogt


Dogt
csendes tag

Másfél éve vettem benq 27'-os WQHD IPS monitort 110.000ért újonnan...
What

(#22) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

5-10% az leárazás nem Black Friday. Főként úgy, hogy felírtam mit akarok 1 hónapja árakkal együtt, majd most szembesültem vele, hogy jól megemelték az árakat, így ritka kivétellel pár ezret estek az árak. Nem is vettem szinte semmit.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#23) pusszycat válasza davidsone (#19) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem tetszik... :C

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#24) noPublicFG válasza kolopele (#4) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Online kell rendelni :))

plus ça change, plus c'est la même chose

(#25) Nexave


Nexave
tag

Mondjátok bármit az a gémer szék baszott jól néz ki :D

(#26) fRooStzzZ válasza csabooooo (#13) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Oszt, elektromos herehibáló van-é benne?

(#27) ceia


ceia
őstag

Minden nagyon drága.

        it's more fun to compute

(#28) janeszgol válasza fRooStzzZ (#26) üzenetére


janeszgol
félisten

LOL :DDD

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#29) csabooooo válasza fRooStzzZ (#26) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Gyári leírás szerint nincs, csak prosztata masszírozó. :(
Így szerintem kihagyom.

(#30) Reggie0


Reggie0
félisten

IP szabvany szerinti minosites nem letezik. A szabvany az IEC 529 , ami a vedelmi szintekre IP kodokat (Ingress Protection) hataroz meg.

(#31) NandorHUN válasza Dogt (#21) üzenetére


NandorHUN
addikt

Mondjuk IPS és IPS között is van különbség. Előző Dell U-m és nagyon szép kontrasztos volt, de mostani sokkal szebb.
De Szvsz se ér annyit az a monitor.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#32) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Nyomdafestéket nem tűrő módon tudnám csak minősíteni ezeket az "akciós" árakat.

Wasabi...

(#33) Televan74 válasza ceia (#27) üzenetére


Televan74
nagyúr

Vagy csak mi vagyunk nagyon csórók! ;] :K

(#32) Kronos3000 Vicc ami nálunk megy. Egy hét-közepi akción is több kedvezményt adnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#34) Lacok


Lacok
őstag

Ez a mostani feka hétvége elég vérszegényre sikeredett.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#35) #00137984


#00137984
törölt tag

Székesfehérváron sem volt jobb a helyzet. Számtech és házimozi vonalon kevés jó vétel volt és hirtelen megfogytak az akciós termékek. Black Friday jelentését átmagyarositva Fekete Péntekre a lényegi része veszett oda. Vagyis itt Fehérváron az akciók olyan 5-23% közötti árengedménye az évközbeni ármozgásoknak köszönhetően elhanyagolható előnyt jelentettek a vásárlás idejében (Fekete Pénteken). Évközben időközönként akár ettől kedvezőbb áron vehettél meg sokmindent, ettől jóval nagyobb választékból válogatva. Most "kocka" user nézőpontból egész nap nézegetem az ajánlatokat és nem éreztem késztetést, hogy valamit azonnal meg kell vennem. Pedig szükségem van ám néhány dologra: 2-4TB WD Black vagy Gold HDD-re és egy itthon túlárazott SNES Mini konzolra. Ezekből nem találtam sehol best-buy vételt, mert az egész évben kinált magas árak fogadtak mindenhol. Vizes bolt, MM és az XD szinte csak készletsöprésre állt be, és csak elvétve akadt itt-ott egy jó ajánlatuk videókártyára (GTX 1080) vagy Full HD és UHD LED TV-re. Általánosságban megfogalmazva... Ez most nagyon gyengére sikerült megint. :) Hozzátenném ezek után, hogy az előzetesen péntekre meghirdetett Black Friday sok helyen lett meghosszabitva hétvégére. Nyilván az előzetesen bekalkulált 10 milliárd forint még nem jött őssze a kereskedelemben, miközben meg sokan elégedetlenek az akciókkal és a kinálattal.

[ Szerkesztve ]

(#36) gmaci78


gmaci78
tag

Nos a hungszarise black friday:
Nézegettem egy telefont 2-3 hete esetleges ajandeknak. 55k volt az ara. Jott a pentek, tudtam, hogy már nem veszek, de poénból megneztem.
60k athuzva, bf. Akciosan 54k.
🤣

Szóval ez az egész csak bepalizas, meg nepbutitas. Ami eddig is volt minden bf.-on.

Úgyhogy kár ilyen cikkekre vesztegetni a szót.

Geri

(#37) visz963 válasza ceia (#27) üzenetére


visz963
csendes tag

Sikerült megint a nonszensz túlárazott dolgokról egy cikk. Egy monitor nem kerülhet többe 50 ezer Ft-nál, egyszerűen nem kerül annyiba sem előállítani, sem nem tud olyan pluszt adni.

A szerző elolvashatna egy statisztikát, hogy vajon melyik árkategóriából mennyi a forgalom idehaza, és úgy kéne súlyozni az információkat.

[ Szerkesztve ]

(#38) davidsone válasza pusszycat (#23) üzenetére


davidsone
addikt

a gémer mindenedet :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#39) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Ez black friday paródia.

(#40) NandorHUN válasza visz963 (#37) üzenetére


NandorHUN
addikt

"Egy monitor nem kerülhet többe 50 ezer Ft-nál, egyszerűen nem kerül annyiba"

Azért az megvan, hogy 1080p 60Hz TN panelon kívül gyártanak mást is, ugye?

Amúgy meg ezeknél nem csak a gyártási költséget kell kifizetni, hanem annak a fejlesztésnek az árát, aminek köszönhetően eljutott idáig a biznisz, és a most futó fejlesztéseket is. :U

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#41) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Egyébként az remélem megvan mindenkinek, hogy ez egy fizetett cikk. Anno ekvivalens egy reklámmal, amit a linekben szereplő webshopok finanszíroztak PH!-nak.
Ezt mondjuk valamilyen szinten illett volna cikkírónak is közölnie.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#42) #00137984 válasza pusszycat (#23) üzenetére


#00137984
törölt tag

[link] [link] Nem is tudom, nekem melyik tetszik igy első benyomásra... :)

(#43) do3om


do3om
addikt

Ezeket valami támogatói oldalról kellet összeszednetek? (a normálisakat tilos volt?)
Nagyon komoly akciókat válogattatok össze ;]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#44) pusszycat válasza #00137984 (#42) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az első aranyosabb... :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#45) NandorHUN válasza #00137984 (#42) üzenetére


NandorHUN
addikt

Első videoban másik szék is kék volt mielőtt rátüsszentett?

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#46) #00137984 válasza NandorHUN (#45) üzenetére


#00137984
törölt tag

Ezt igy nem tudom, de 3x felállt a székből miközben magyarázott, és a szék ülésfelületének anyagminőségét és keménységét fejtette ki. Most ezért nem akarok gamer széket venni, de elég meggyőzően adta elő. :)

[ Szerkesztve ]

(#47) #00137984


#00137984
törölt tag

Témát érintve, ha a mostani Fekete Péntek legalább ennyire felkeltette volna az érdeklődést, akkor a közvélemény elégedett lenne. Én most az új WD HDD-re másolnék át fájlokat vagy a Nintendo SNES Mini konzoljával játszanák. :)

[ Szerkesztve ]

(#48) pusszycat válasza #00137984 (#47) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vicces, de én pont egy WD 4 TB HDD-vel leptem meg magam,most azon filozok,h mivel töltsem ki a teret... :)

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#49) g@bo válasza kolopele (#4) üzenetére


g@bo
nagyúr

magyarországon (kis m) nem csak a kultúrával van a baj, hanem a leértékelések mértékével és mikéntjével.

egyre szánalmasabb az egész, nincs normális leárazás, vagy a noname vackokat szórják olcsóbban, vagy a beragadt készletet, esetleg felárazás után engednek... picit. :(((

(#50) zetor2000


zetor2000
senior tag

Az megvan, hogy ez nem magyar szokás, hogy leértékelünk jelentősen?
Nézegessetek olyan honlapokat, ahol tényleg működő leárazások vannak.

Aki azon sír, hogy a 1080TI nincs leárazva, az nincs tisztában azzal, hogy azt annyiért el lehet adni, amennyiért akarják, mert pörgeti a bitcoin bányákat.

Van, ahol a proci árát (i7 7700) 25%al csökkentették. Máshol egy tablethez kapsz egy kisebbet, vagy tokot, de olyat, hogy az se a filléres. De lehetne sorolni az akciókat, hogy mi merre és mennyivel olcsóbb.

Ha tehetitek, iratkozzatok fel kuponos közösségi hírlevelekre ilyen időszakban, azt lesz ajánlet rendesen.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.