Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batman91


batman91
őstag

Azt hiszem megint csak oda fog verni ez a játék. Mint ahogyan az előzők is tették azt.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2) #95462144


#95462144
törölt tag

Várós. :)

(#3) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Ügyesen masszírozzák a hájpot a nép fejébe. Csak nekem még túl friss a CP2077 élmény...
Egyébként:
-a karakterdizájn, meg a hosszas fegyvernézegetés nagyon szép, a műfogsorcserélgetés pláne. De alapból ezek játék közben gyakorlatilag nem látszanak ugye, avagy elég irreleváns. Nem baj, ha szép, de így ez vegytiszta hájp növelés, érdemi infó nem jött (azon túl, hogy ilyen részletesség mellett szögre akaszthatjuk a közepes gépeket).
-A marketinges srác meg az első Stalker idején kapta kb. az első matchboxait. A felső fogsorát viszont három hete políroztatta. Nem tudom komolyan venni, hiába jó a kiejtése :))

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#4) - = Zk = - válasza batman91 (#1) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen..... nagyot fog lépni...
örülök, hogy nem saját motort használnak ( X-ray Engine?!).... így feltételezem, nem lesz benne anyni bug, mint mikor csóri SoC megjelent....
nagy STALKERFan vagyok, így ez alap, hogy várom.... jobban, mint a CP2077-et..... holott én semmi buggal, vagy akármivel nem találkoztam.... de nem mondok ellent azoknak, akik....

szerk
elő lehet már rendelni a CE verziót?! :DD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Én csodálkoznék, ha ebben az évben megjelenne a játék, de majd meglátjuk :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#6) Plazmacucci válasza Scholes9 (#5) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Jaja, sztem sem valószínű. Azért nagyváros.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) exedoc


exedoc
senior tag

Nagyon várós. Mennyit toltam az első részt... meg a Clear Sky-t.. még mindig szívesen gondolok rá vissza. A leghangulatosabb trailer-ek mind Stalker játékok voltak.

(#8) janeszgol válasza exedoc (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen, en is szerettem az alapot es az elso kieget. A masodikat majd potolom.
Emlekszem amikor kijott az elso resz. Ott a jatek eleje annyira hangulatos es igeretes volt, hogy a 21 eves jatekos palyafutasom alatt nem sok ilyennel talalkoztam.
Nalam a sralker vs metro vitat a Stalker viszi.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) exedoc válasza janeszgol (#8) üzenetére


exedoc
senior tag

Bizony. Hangulatban nálam is a Stalker jobb. Nagyon sok para rész volt, úgy le tudtam ragadni elé, hogy azt sem vettem észre, hogy éhes vagyok, vagy hogy közben hajnal lett. :D

Kíváncsi leszek mit hoznak ki az Unreal Engine-ből. Nagyon jó az engine, de nagyon profinak kell lenni az optimalizálásában, főleg itt, mert a hatalmas, kidolgozott, részletes nyílt területek pont a motor gyengéi, ha nincs jól optimalizálva. Lásd PUBG és társai. Remélem nem cseszik el.

(#10) bLaCkDoGoNe válasza RetepNyaraB (#3) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nekem még a Shadow of Chernobyl is meglehetősen friss, ha ígérgetésekről/nagyotmondásról/megjelenési dátum tologatásról van szó. :)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#11) gliskard


gliskard
senior tag

Mind a három korábbi rész hangulatos volt, bár látszott rajtuk a 'kapkodás' egyik sem volt rendesen befejezett (még a patchek után sem). Elég nagy kontraszt volt az játékok eleje és vége között terep kidolgozottság és narratíva szintjén is, értelem szerűen a végére nem maradt idő... A motor sem volt éppen a csúcs a versenytársakhoz képest, de ezért (engem) bőven kárpótolt a játékmenet, a story és az atmoszféra amit összehoztak.

Nekem a mai napig a legjobb FPS élmény a Shadow of Chernobyl és a Call of Pripyat volt (a közbenső Clear Sky közepétől elvesztett). Nem mellesleg a Lost Alpha mod is nagyon jól sikerült és hosszú órákra a székbe szögezett...

Ha tudnak hozni egy hasonló élményt mint a SoC vagy a CoP akkor én már örülni fogok.

(#12) Z10N


Z10N
veterán

Cyka blyat! :D

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#13) johnyblaze válasza RetepNyaraB (#3) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

ez "jó" kiejtés? :D akkor nem akarom megtudni milyen a rossz...

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.