Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor7th


gabor7th
addikt

Mi lehet a történet? Miután rengeteg mindenki megszerezte a dinó DNS-eket, rájöttek, hogy a dinók nem jó fegyvernek és senkinek sincs jobb ötlete mint építeni JP-okat és mutogatják őket a turistáknak? És mostmár mivel sok park van, valóban nem csak a szupergazdagok láthatják a dinókat... nem kellenek a "kupon napok".

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#2) myckey


myckey
veterán

Jurassic WE 2 TOPIC
összedobtam egy témát a játéknak, hátha lesz még pár érdeklődő...

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3) gabor7th


gabor7th
addikt

90% amit itt elmondanak olyan, hogy már volt az előző játékban is. Inkább úgy tűnik, mintha az első játék most lett volna kész... mostmár az állatok kezdenek normálisan viselkedni, nem csak ugyanazt az egy-két mozdulatot ismétlik, van egyből vizi és repulő dinó... már az első résznél is így kellett volna lennie... de így legalább többször veszik meg... igaz.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#4) myckey válasza gabor7th (#3) üzenetére


myckey
veterán

Tehát, ezt most kiszámoltad, hogy minden új tartalom és változtatás......és ez így 90% -ban volt az első részben is?

Abszolút nincs igazad, de legalább kelted a hangulatot :K :N

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5) gabor7th válasza myckey (#4) üzenetére


gabor7th
addikt

Ezek tünnek inkább csak kiegészítésnek, apró feljavításnak. Én élveztem az előző játékot is, tehát nem azt mondom, hogy rossz játék, csak annyit amennyit írok.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#6) myckey


myckey
veterán

Nem tartozik rám, hogy kinek tetszik vagy nem a játék. távolról sem erről írtam. :N az tuti, hogy van rajongói bázisa a témának, ráadásul a Frontier játékoknak is akad.... :K

Az ember, ha tájékozódik, látja és olvassa az új tartalmakat stb....akkor körvonalazódik, hogy nem csak feljavításról van szó, pláne merész dolog pár százaléknyi új tartalomról beszélni.

Na de, ez itt a reklám helye ! Szóval aki akar, a topicban is ténykedhet, remélem nem csak én írok oda :D ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.