Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) szakalistvan válasza FPéter (#149) üzenetére


szakalistvan
senior tag

A konzumidióta az a személy, aki szinte megszállottként vásárol dolgokat, sokszor értelmetlenül
Bakker utána kellett néznem hogy mi is ez :D .Persze hogy poén az egész,de annak jó volt,igaz a mai napig 5percenként nézem a telefonom hogy nem keresett e a futár :DDD

(#152) Alexios


Alexios
veterán

Én kaptam bocsánatkérő levelet, úgylátszik titeket nem szeretnek akkor :DDD

(#153) proper válasza Alexios (#152) üzenetére


proper
őstag

én is megkaptam

(#154) paramedic


paramedic
aktív tag

Ezúton értesítjük, hogy webáruházunkon keresztül leadott ..... rendelés számú megrendelését a
megadott feltételekkel nem áll módunkban elfogadni.
Webáruházunkban 2011. március 9-én 17.30 órától, 2011. március 10-én 12.00 óráig műszaki hiba
lépett fel, melynek okait jelenleg is kutatjuk.
A műszaki hiba eredményeként – amint az vélhetőleg az Ön számára is nyilvánvaló volt –
egyes termékek ára nyilvánvalóan tévesen került feltüntetésre.
Az Ön megrendelését rendszerünk fogadta, feldolgozta, és a vonatkozó jogszabályi előírásoknak megfelelően automatikusan visszaigazolta. A rendelés ezzel nyitott állapotba került, a téves áron történt megrendeléseket azonban cégünknek nem áll módjában elfogadni és teljesíteni.
Tájékoztatjuk, hogy az Ön által megrendelt termék helyes ára: ....+áfa/db
Kérjük, erre az e-mailre küldött válaszüzenetben jelezze, ha a termékre ezen az áron igényt tart. Amennyiben 3 munkanapon belül nem erősíti meg rendelését, úgy a megrendelést rendszerünk automatikusan törli.
A Codra Kft. számára minden megrendelő egyaránt fontos, éppen ezért cégünk számára meghatározó kérdés, hogy vásárlóink – legyenek végfelhasználók, egyéni vállalkozók vagy céges partnerek – elégedettek legyenek a Codra Kft. szolgáltatásaival.
A Codra Kft. éppen ezért minden, a műszaki hiba ideje alatt a codra.hu webáruház kínálatából terméket rendelő vásárlójának egy WordPoint interaktív szótárprogramot ajándékoz, illetve a következő vásárlásából 5% kedvezményt biztosít.
Kérjük, erre az e-mailre küldött válaszüzenetben küldje meg nekünk pontos elérhetőségét (név, pontos cím), melyre cégünk az ajándék terméket és az 5% kedvezményre jogosító kupont elküldheti Önnek. A csomagot – hogy Önt az utánajárástól megkíméljük –, futár fogja Önnek kézbesíteni.
Reméljük, a jövőben is vásárlóink között tudhatjuk, és termékeinkkel, akcióinkkal sok kellemes pillanatot okozhatunk még Önnek, a műszaki hiba által okozott kellemetlenségért pedig szíves elnézésüket kérjük.
Üdvözlettel:....

(#155) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Szép levél. Remélem megérte nektek ezért dolgozni vele. :D

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#156) Tomate


Tomate
veterán

Nem vesztettünk :) Kapunk valami szótárprogramot meg egy 5%-os kupont ;)
Én is megkaptam a levelet. Bár nem tudom, hogy kérjem-e a cuccot. Jó nagy g*ciség lenne... :D

(#157) Psychonaut válasza paramedic (#154) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szerintem több, mint korrekt hozzáállás a cég részéről.

(#158) maláj


maláj
őstag

én nem kaptam levelet brühühü :O

(#159) maláj válasza maláj (#158) üzenetére


maláj
őstag

na most kaptam rögtön 2 db-ot is :C
még nem tuti az a rendszer ;]

szerk: ráadásul nem is az én nevemre szól a móka :DDD

[ Szerkesztve ]

(#160) molnarpeter válasza maláj (#159) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

(#161) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Na, most már én is megkaptam a levelet.

Mókás volt. :)

Viszont nem kötekedésből mondom, de ez a megfogalmazás szerintem nagyon pongyola:
"Az Ön megrendelését rendszerünk fogadta, feldolgozta, és a vonatkozó jogszabályi előírásoknak megfelelően automatikusan visszaigazolta. A rendelés ezzel nyitott állapotba került, a téves áron történt megrendeléseket azonban cégünknek nem áll módjában elfogadni és teljesíteni."
Mert onnantól kezdve, hogy beismerik, hogy a megrendelés fogadása, feldolgozása és visszaigazolása megfelelt a jogszabályi előírásoknak, elég keveset ér az az érvelés, hogy nem áll módjában elfogadni és teljesíteni a rendelést, hiszen az előbb ismerte be, hogy minden rendben volt és jogszerű volt..
Ez önellentmondás.
Fogalmazhattak volna jobban is.

No mindegy, lépjünk tovább. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#162) maláj


maláj
őstag

én 3 levelet kaptam, abból 1 valami N. Levente nevű arcé lenne (elvileg ;])

(#163) paramedic válasza paramedic (#154) üzenetére


paramedic
aktív tag

ez lemaradt! forrás: hup.hu

[ Szerkesztve ]

(#164) danih


danih
addikt

Valaki itt a topikban (vagy a hup-osban) már tegnap megtippelte, és eltalálta, hogy 5% engedményt kapnak kedves versenyzők :)

(#165) D1Rect válasza paramedic (#154) üzenetére


D1Rect
félisten

Nagyon korrektek, tényleg.

(#166) FRENK1988


FRENK1988
veterán

szállítottak már vkinek? :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#167) maláj válasza FRENK1988 (#166) üzenetére


maláj
őstag

mire tippelsz ??? ;]

(#168) FRENK1988 válasza maláj (#167) üzenetére


FRENK1988
veterán

hát hogy a 2millás legendet igen:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#169) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Ha már egyesek annyira poénkodni akartak, rendelhettek volna azt is. Ja.. hogy azt fura mód nem vett senki. Hüm

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#170) Brutális eb válasza Inv1sus (#169) üzenetére


Brutális eb
addikt

Heheh szerintem te álszent zászlókat gyártasz otthon:D

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#171) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Háth felemás helyzet...
Ekkora hibát véletlenül??
Annó a pannonál az akkor kb. 140k-s Moto Mpx200-akat levitték 40-re (asszem),rendeltek js belőle,de ők le is szállították!:)

when the sun shines, we'll shine together

(#172) maláj


maláj
őstag

na váltottam emailt az "ügyvezető igazgató"-val :DDD
akit érdekel PM-ben elcsicsergi milyen mail címre forwardoljam az okosságot ;]

(#173) danih válasza Inv1sus (#169) üzenetére


danih
addikt

De igen, én, olvass vissza, eredménye: ugyanaz.

(#174) Fecogame


Fecogame
veterán

[ 4001 megjelenés ]

Az szép... :DD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#175) molnarpeter válasza Fecogame (#174) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

lol... grat :)

mp

[ Szerkesztve ]

(#176) Krisszer


Krisszer
aktív tag

Valamiért én azt a 2k-s elitebook-ot 428000-ért látom :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

- küldve az Atari Portfoliomról

(#177) Fecogame válasza Fecogame (#174) üzenetére


Fecogame
veterán

[ 7889 megjelenés ]

Wáó... Ennyien keresnek olcsón HTC Desire-t? :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#178) EczkE válasza Fecogame (#177) üzenetére


EczkE
addikt

Napi régész.

Asszem mindenféleképpen!

(#179) Fecogame válasza Fecogame (#177) üzenetére


Fecogame
veterán

[ 10017 megjelenés ]

És még azóta is. Komoly :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.