Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

Ópen

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) Воланд


Воланд
titán

62.225 Ft :F :Y
Érdekes, remélem jön majd z0d1AK és megmondja a tutit.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) Fecogame


Fecogame
veterán

Samsung Galaxy S - 27E :Y

De van 6ezerért laptop is :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#4) Gergő_


Gergő_
őstag

hogyan találtál rá?
tuti átb@ltázás...

szerk...
végülis van személyes átvétel is..

[ Szerkesztve ]

(#5) baluka26 válasza Fecogame (#3) üzenetére


baluka26
veterán

Azt a laptopot még csak viccből is megérné megrendelni ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6) Fecogame válasza baluka26 (#5) üzenetére


Fecogame
veterán

Már rendeltem projektort :))

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7) baluka26 válasza Fecogame (#6) üzenetére


baluka26
veterán

Utánvét?
Ha rendben megjön, és működik, magam_alá_csinálok ;]

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8) Fecogame válasza baluka26 (#7) üzenetére


Fecogame
veterán

Jaja, utánvét.

Akkor én is :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9) Воланд


Воланд
titán

Windows 7 Ultimate Hungarian (DVD Dobozos) 17.200 Ft

Persze....

[link] :))

Rendesen meg van borulva ez az oldal.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10) Fecogame válasza Воланд (#9) üzenetére


Fecogame
veterán

De ha tényleg kihozzák a feltüntetett áron, akkor semmi gond :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#11) Воланд válasza Fecogame (#10) üzenetére


Воланд
titán

Ha kiviszik azon az áron ami a honlapon szerepel és működik, minden oké a rendelt cuccal, akkor dobj egy pm-et, mert akkor berendelek én is egy pár cuccot. :D

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) Alexios válasza Fecogame (#6) üzenetére


Alexios
veterán

Megrendeltem ezt énis, csak személyes átvétellel :DDD
ennyiért még lehet tabletet is veszek :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

(#13) tjb007


tjb007
nagyúr

(#14) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

érdekes, van olyan 1gb-os ddr2-es memória, ami 2 millió.

tjb007: na igen :DDD

lehet valami hack áll a háttérben

[ Szerkesztve ]

(#15) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Visszaigazoló e-mailt kapott már valaki?

(#16) Magnum_


Magnum_
nagyúr

a cég elvileg működik rendesen, jegyzett tőkéje is van több, mint 30M (bár sok jelentősége nincs).. szóval kivncsi vagyok.. holnap lehet, hogy elgurulok a székhelyére, hátha lehet vásárolni személyesen :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#17) Alexios válasza szakalistvan (#15) üzenetére


Alexios
veterán

Igen, én azonnal megkaptam a rendelés után

(#18) szakalistvan válasza Alexios (#17) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Én nem kapom meg,már 7 perc telt el a rendelés óta.

Nincs visszaigozoló email ugyhogy rájöttek a turpisságra :O

[ Szerkesztve ]

(#19) Alexios válasza Alexios (#17) üzenetére


Alexios
veterán

Amúgy van erre valami jogi cucc, hogy annyiért kell adniuk mint megrendeltem? Tehát ha holnap elmegyek a cuccért, és aztmondják nem adják 550ft-ért, akkor azt megtehetik? :DDD

(#20) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Vannak itt érdekességek, ha valakinek bejön, akkor szerintem az egész PH! innen fog rendelni. Könyvjelzőztem. :D

(#21) Fecogame válasza szakalistvan (#15) üzenetére


Fecogame
veterán

Igen, én megkaptam. :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#22) Воланд válasza Alexios (#19) üzenetére


Воланд
titán

Tudtommal van, de ajánlott print screen-t készíteni az oldalról.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23) Alexios válasza Воланд (#22) üzenetére


Alexios
veterán

Ha van bizisten rendelek magamnak egy HTC Trophy-t is 4k-ért :DDD Holnap elnézek a telephelyükre lehet, hogy akkor mi van :DDD

Csináltam gyorsan print screen-t azért, meg a visszaigazoló e-mailben is ott van, hogy 550ft a projektor

[ Szerkesztve ]

(#24) Magnum_ válasza Alexios (#19) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ált. kiírnak vmi hasonlót: Az oldalon található termék és árinformációk tájékoztató jellegűek, és nem minősülnek ajánlatnak.
.. nem vállal felelősséget a tartalomért és az ebből eredő károkért. Az online megrendelés után generált automatikus értesítésben szereplő árak és határidők tájékoztató jellegűek.

tehát így védik magukat.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#25) proper


proper
őstag

én is megkaptam a visszaigazolást, gyors bedobtam 2 laptopot 30k-ért
ha nem teljesitik akkor lehet fordulni a fogyasztóvédelemhez :DDD

egy próbát megér

[ Szerkesztve ]

(#26) Alexios válasza Magnum_ (#24) üzenetére


Alexios
veterán

Hát majd meglátjuk :DDD Azért nehogymár azt meglehessen csinálni, hogy plusz 100k-t rádobnak.

szakalistvan: Én megrendeltem egy HTC Trophy-t is most, azonnal megjött a visszaigazoló mail.

(#27) gamek!ller válasza Alexios (#19) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Az eladónak mindig a feltüntetett áron kell adni a termékét. Hiába elírás, annyiért kell adnia.

(#28) Magnum_ válasza proper (#25) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem lesz itt ilyen. nem lesznek ennyiért termékek.. el kéne olvasni a jogi nyilatkozatot a honlapon... mindjárt megkeresem.

ne áljétek bele magatokat, de én tényleg drukkolok :B

gamerkiller: nem, jártam így, XXL-el. azóta megtanultam azt, amit bemásoltam feljebb.

nem minősül ajánlatnak

biztos oda van írva valahova :B

adam014: nem dobnak rá 100k-t, hanem majd közlik, hogy a feltüntetett áron nem tudják odaadni.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#29) Alexios válasza Magnum_ (#28) üzenetére


Alexios
veterán

[link] Itt a jogi nyilatkozatuk, de én nem látok benne ilyen részt.

(#30) Magnum_ válasza Alexios (#29) üzenetére


Magnum_
nagyúr

közben átfutottam, én se.

hát srácok, én drukkolok nektek

de mondom, holnap elgurulok feléjük és bevásárolok :D

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#31) Akos96


Akos96
senior tag

A médialejátszóknak is egész alacsony az ára. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#32) Alexios


Alexios
veterán

Szerintetek ez megér annyit?

(#33) Akos96 válasza Alexios (#32) üzenetére


Akos96
senior tag

Írok nekik egy "Mennyi a Galaxy S vége?" e-mailt. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#34) Magnum_ válasza Alexios (#32) üzenetére


Magnum_
nagyúr

najo rendelek én is, egy úgyse elég :D

szín: fekete.. akkójóvanakkó

megrendeltem.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#35) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Megjött mind a 3 mail :DD

(#36) proper


proper
őstag

van egy olyan érzésem hogy holnap lesz egy kis fejetlenség a cégnél ;]

én rendeltem 2 laptopot, 5 htc telcsit, 1 projektort

[ Szerkesztve ]

(#37) Mania


Mania
senior tag

A CODRA KFT.-webhelyek módosítása
A CODRA KFT. fenntartja magának a jogot, hogy bármikor és az Ön előzetes értesítése nélkül módosítsa, felfüggessze vagy megszüntesse CODRA KFT. webhelyeket Például, a CODRA KFT. bármikor, előzetes értesítés nélkül módosíthatja az anyagokat és/vagy szolgáltatásokat, vagy a bennük részletezett termékeket és árakat. Az anyagok és szolgáltatások esetenként elavultak lehetnek, és a CODRA KFT. nem vállal kötelezettséget azok frissítésére. Egy Webhelyen nyilvánosságra hozott információ olyan termékekre, programokra vagy szolgáltatásokra is vonatkozhat, amelyek az Ön országában nem állnak rendelkezésre. Kérjen információt a CODRA KFT. helyi üzleti képviselőjétől arról, hogy melyek azok a termékek, programok és szolgáltatások, amelyekhez Ön is hozzájuthat.

Hacsak erre nem hivatkoznak... :U

(#38) Psychonaut válasza proper (#36) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szerintem menni fog mindenkinek a sablon mail, hogy "Sajnáljuk, rendszerünkben hiba történt. Az Ön által megrendelt terméket nem tudjuk a rendelési áron önnek értékesíteni. A kellemetlenségért elnézését kérjük", vagy valami hasonló.

(#39) Magnum_ válasza Psychonaut (#38) üzenetére


Magnum_
nagyúr

persze :K

de fogadok, hogy a 20.000.000Ft-os Legendet kiszállítanák ;]

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#40) Akos96 válasza Psychonaut (#38) üzenetére


Akos96
senior tag

Sajnáljuk. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#41) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Senki nem fog 800Ft-os notebookot meg hasonlókat kapni. Kaptok majd egy e-mailt, hogy elnézést kérünk, a terméket a megjelölt áron nem tudjuk biztosítani.
Nyilvánvalóan valamilyen hiba van az oldalon, de ti rögtön, mint a hiénák ott nyüzsögtök. Én szégyellem magam helyettetek.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#42) Magnum_ válasza bLaCkDoGoNe (#41) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ez egyértelmű :K

I humbly and respectfully decline™

(#43) Psychonaut válasza bLaCkDoGoNe (#41) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szerintem csak onnantól szégyellnivaló a dolog, ha valaki elkezd ugrálni, hogy márpedig neki szállítsák ki ennyiért a megrendelt terméket. Addig csak próbálkozás, hátha most mégis bejön a nagy szerencse... :)

(#44) Gery15


Gery15
addikt

Már csak azért is beírok ide, hogy tudjam mi lesz.... :DDD :DDD :DDD :DDD

HyperX

(#45) danih


danih
addikt

Nyóccáz a notbúk?
Veszek kettőt!

(#46) Brutális eb


Brutális eb
addikt

20 darab HTC-t rendeltem :)) (trophy)

bLaCkDoGoNe

Humorérzék 0..... ;]

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#47) proper válasza bLaCkDoGoNe (#41) üzenetére


proper
őstag

de ha leredelném a 20M Ft-os telefont, kiszállitanák és követelnék rajtam a pénzt akkor is szégyellnéd magad helyettem? minden érmének két oldala van
ha pl elmész a tescoba és látsz valamit leakciózva ami kellene is akkor inkább nem veszed meg mert nem éreznéd magad jól?

én inkább nem oldal hibára gyanakodnék hanem ugy hivják hogy "reklám" szerinted milyen látogatotsága lesz most az oldalnak, amit majd a hirdetők orra alá dugnak hogy hüdenagy forgalmuk van és ennyi meg ennyiért lehet hirdetni mert az mindenkinek jó
és ha ez a forgatókönyv az élő akkor inkább ez miatt kellene szégyenkezni nem az miatt hogy rendelek valamit olcson, mert mivel ha baromság nem kapom meg és kész nem fog senkisem sirva fakadni ha megkapom akkor pedig élő dolog, akkor mi is vele a gond?

[ Szerkesztve ]

(#48) Mr.Csizmás válasza Brutális eb (#46) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az egyiket cserélném egy tálca sütire :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49) bLaCkDoGoNe válasza proper (#47) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha megrendelnél 20 millió forintért egy telefont, akkor egy idióta vagy, ugyanis az pontosan olyan ordító hiba, mint az 500 Ft-os projektor. Ha ennek ellenére a cég megpróbálná neked kiszállítani, akkor ők is ugyanolyan inkorrektek lennének, nyilván.

Ne mosd már ezt össze egy hiperes akcióval, ahol egyértelműen jelezve van valamiről, hogy akciós. Én sem vagyok a saját pénzem ellensége természetesen. Ez viszont nem akció, ez nyilvánvaló (emberi vagy informatikai) hiba.

Reklám, látogatottság? Az okfejtésednek talán lenne némi létjogosultsága egy PH! vagy Index-szerű portál esetében, de egy webshopban kizárt dolognak tartom, hogy ez a szempont számottevő lenne.

Egy szó mint száz, engem az egészben a minden jóhiszeműséget nélkülöző, ügyeskedő hozzáállás zavar, de úgy látom ezt úgysem sikerül megérteni.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#50) proper válasza bLaCkDoGoNe (#49) üzenetére


proper
őstag

nem csak mint reklámfelület de őnreklám nem kell senkinek?

én pl eddig erröl a webshopról eddig nem tudtam, mostmár tudok

lesz pl 500.000 látogató ma éjszaka meg holnap reggel mégtöbb
ha ebböl levadász magának 300 tényleges vásárlót az mondjuk nem rossz egy cégnek

ha hozzám bejönne 300 fizető vásárló 1 nap amiböl hasznom is van én ki sem nyitnék utána 1 hónapig annyit keresnék
örülök ha napi 1 megvan már manapság, hónapok óta csak ugymondom hogy nonprofitok vagyunk

én ez miatt szégyenkezek inkább

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.