Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petipetya


petipetya
nagyúr

Egy tanács, ha szeretnéd hogy komolyan vegyenek. Az ilyen elfordított képek megszokottak a csajoknál némelyik közösségi oldalon. Ám itt elég ciki, főleg annak tudatában, hogy a telefonon két bökéssel el lehet fordítani egy képet.

"nincs rá lezsóidő"

(#2) feco72 válasza petipetya (#1) üzenetére


feco72
Modder

Kösz átraktam.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#3) csabi112


csabi112
Modder

Elég érdekes mod-nak ìgérkezik. Sok sikert az átépítéshez!

“Kreativitás = 10% tehetség és 90% elszántság.”

(#4) feco72 válasza csabi112 (#3) üzenetére


feco72
Modder

Köszi! Remélem sikerül olyanra, ahogy terveztem. Láttam a tiédet, megint nem a könnyebb végét fogtad meg a moddolásnak :C

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#5) Andrew_31 válasza petipetya (#1) üzenetére


Andrew_31
Modder

Kíváncsi leszek a végeredményre.
Csak így tovább.

(#6) HookR


HookR
addikt

Érdeklődve várom én is a fejleményeket. Különösen a furnérral kapcsolatos tapasztalataidra lennék kíváncsi. Milyen vastag, amit vettél és kb. mi az a legkisebb rádiusz, amire meg tudod hajlítani 90 fokban anélkül, hogy elkezdene repedezni/megtörni?

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#7) feco72 válasza HookR (#6) üzenetére


feco72
Modder

Én is nagyon tanulom még ezt az anyagot, néha megőrjít, de egyébként meg tetszik. A vastagságok változóak, színre vetetem az anyagot (anyám jár pestre és ő veszi). Eddig elég jól bírják, próbálgatni kell. Nem gőzölöm, mert akkora edényem nincs, forró vizes áztatást kapnak. Szálirányban eddig bírják repedezés nélkül a hajlítást, rádiuszt nem mértem, rá kell neki menni mert csak. Ez most egy kis tápegységre készülget

az oldalak+fedőrész van egyben 2 hajlítással. A gépnél a sarkoknál a kettős ívvel volt gond, hogy szálírányban és merőlegesen is kellett volna hajolnia neki, na az nem ment egyszerűen. Próbáltam a tető és előlapot, ott meg meredekebb és kétfelé hajló ív van, az egyik szálban lefel a másik meg merőlegesen ki és felfele ment volna, na az nem ment, oda mást kellett kitalálna, de az majd késöbb.

Andrew_31 : én is a tiedre, tudom még titok, de úgyis kell róla írnod :K

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#8) HookR válasza feco72 (#7) üzenetére


HookR
addikt

Ha nem lázadozik a képen láthatóan éles hajtás miatt, akkor az nekem bőven megfelel. :K

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#9) MongolZ


MongolZ
addikt

Nekem nagyon tetszik, hogy otthon, gyakorlatilag "hulladékból" építed a gépet. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a vége.

Sok sikert! :)

(#10) feco72 válasza MongolZ (#9) üzenetére


feco72
Modder

Köszi, remélem elkészül. Bár most beesett két sürgős meló mellé, szóval nyomnom kell.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#11) foka


foka
aktív tag

Nem tudtam hogy az általam is kedvelt és sokáig használt (régen) G4 házat hova lehetne még szépíteni, de íme te megmutattad, bár a régi lábak formáját meg kellett volna tartani, ha más nem rezezett/rozsdázott lemezből. Bár így is jó :R

Üdv: Fóka

(#12) feco72 válasza foka (#11) üzenetére


feco72
Modder

Köszönöm :)

A lábakat ne is mondd. Sokáiig gondolkoztam rajta (majd befejezem most már a leírást), eredetileg ún. oroszlánlábat terveztem rá, de horribilis árakon lehet csak kapni.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#13) foka válasza feco72 (#12) üzenetére


foka
aktív tag

Mint ami a kádakon is van?
Az tényleg illő dolog! :K

[ Szerkesztve ]

Üdv: Fóka

(#14) feco72 válasza foka (#13) üzenetére


feco72
Modder

Igen, vagy régi bútorokon. 20e/db-ért már lehet is kapni. Szóval maradt farigcsálás.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.