Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ferensz


ferensz
senior tag

[Pofátlan értesítő]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#2) Alexios


Alexios
veterán

nekem cib-nél van, és azért mert nemkell rá semmiféle havidíjat, stb fizetni, meg kaptam könyvutalványt mikor megkötöttem :DDD ja meg mert tudom netes vásárláshoz használni a bankkártyáját:)

[ Szerkesztve ]

(#3) Winner_hun


Winner_hun
félisten

CIB CIBEZZ.
Ha nem kéred a felesleges dolgokat* akkor ingyenes. Havi 2 alkalommal ingyenesen lehet bármelyik ATM-ből pénzt felvenni, utalás, pénzfogadás ingyenes. Átlátható, könnyen kezelhető netbankja van.

* SMS értesítő, havi postai számlakivonat.
Tán éves 500 Ft-os kártyadíj van.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4) zoli03


zoli03
őstag

Itt utána tudsz kérdezni, bár itt is ezt a kettőt ajánlják: MKB student és CIBEZZ.

(#5) Gergő_


Gergő_
őstag

nekem is van egy cibezz-em is, és az otp-t hamarosan elhagyom.

(#6) stangli


stangli
senior tag

Ott van még az Erste szemeszter bankszámlája amit diákoknak ajánlanak 18-26 éves korig.
- számlavezetés, meg a havi 1kp felvétel díjmentes...
Azt tanácsolom a kp felvételre figyelj, hogy hány db ingyenes, minél több, annál jobb neked, éves kártyadíj, ha sms szolgáltatást kérsz, akkor minél kedvezöbb legyen az sms díjja, ebanking esetén utalási díj van-e...

Amúgy még ott van az otp junior, meg a jump számlája, annak függvényében, hogy hány éves vagy.. de otp elvből nem ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#7) Thome


Thome
addikt

CIB Cibezz. Nekem is ez van. És tapasztalatból mondom, perfekt.

(#8) RootRulez


RootRulez
félisten

Az MKB Student-nél mégis mik azok a feltételek, amik neked kedvezők? (leírhatnád) Eddig a CIBEZZ nálam a befutó, de még érdekel az MKB ajánlata is. :K

═════════════════════════════════════════

(#9) Иван


Иван
őstag

Semmit ne vállallj be. Tartsd a pánád alatt a pénzed, én is megszívtam. K&H-s bankkártya, szarra s ejó. Neten ne fogadják el, sarki abc-ben meg nem azzal akarok fizetni. Majd szerezz inkább egy igazi, dombor nyomott mastercardot, visát, amercian expresst.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#10) CsiguszMaxim válasza Иван (#9) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Cibezz :) Ingyenesen igényelsz még mellé egy internetkártyát amivel biztonságosan tudsz neten vásárolni mert külön számlaszám társul hozzá. Havi két kivétel ingyenes, kártyás fizetés és netbankos ügyintézés szintén.

Иван: Valamit muszáj neki mert előírás

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#11) Winner_hun válasza Иван (#9) üzenetére


Winner_hun
félisten

Minek dombornyomott? A szóhasználatban marad benne, manapság nem sok hely van ahol feltétel hogy dombornyomott legyen.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12) Иван válasza Winner_hun (#11) üzenetére


Иван
őstag

Hát egyfajta komolyságot ad a kártyának. Illetve ha dombornyomott, akkor valószínű jó. Az ilyen festett ilyen-olyan kártyák meg kétesélyesek. Egy jó visa, vagy mastercard az a tuti.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#13) Winner_hun válasza Иван (#12) üzenetére


Winner_hun
félisten

Na ez már a l:))l kategória:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14) tkazmer válasza Иван (#12) üzenetére


tkazmer
addikt

hát a dombornyomott american expressedet azért elég sok magyar fizetőhelyen legfeljebb is nézegetheted, hiába nagyon komoly:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#15) Иван válasza tkazmer (#14) üzenetére


Иван
őstag

De neten jobban elfogadják, mint az én szaros maestromat, amit még nézegetni se lehet, mert egy idióta frizbiző van rajta :D

Winner_hun:
Nemtom, édesapámnak volt mindenféle ilyen-olyan kártyája minden banknál, egyik se valami komoly. Visa elektron meg mi a francok. A végén megunta hogy az amazon.comról nem tudott vásárolni, mert a bak nem engedte levenni a pénzt.

Csináltatott egy natúr visát. Azóta elvan vele.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#16) MiNiM


MiNiM
tag

nekem otp junior van. hááát.. van mikor bánom, hogy nem cib..

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#17) Winner_hun válasza MiNiM (#16) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akkor miért nem hagyod ott az OTP-t és miért nem mész át a CIB-hez?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18) truba


truba
tag

Szerintem mindegy melyiket választod, nagyrészt egyformák az ajánlatok. Inkább a bank által nyújtott háttérben lévő extra dolgokra figyelj, pl. az országban elérhető bankautomaták száma, van e a banknak külföldről is hívható ügyfélszolgálata ( van amelyiknek nincs, vagy feláras) bankfiókok száma stb.

(#19) tkazmer válasza Иван (#15) üzenetére


tkazmer
addikt

cibnél külön netkártya van, az nem dombornyomott, otpnél a visa electronnal fizethetsz neten is - egyszerűen rosszul választottál bankot, ha ez a gond.
egyébként csak hogy elrontsam a kedvedet: az egyik dombornyomott kártyámnál már kopik a króm vagy mi a számokról :P ennyit a dombornyomottakról...

(#18) truba
gyakorlatilag baromira nem érdekel, hogy milyne banknak hol mennyi automatája van, mert tudok kártyával fizetni. vidéken persze ez nem tudom mennyire működik, találkoztam már furcsaságokkal, de bpn tökéletesen el lehet lenni egy szinte minimális kp állománnyal.

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#20) truba válasza tkazmer (#19) üzenetére


truba
tag

Ha csak a kártyás fizetésre vagy berendezkedve, akkor a fizetésnél érhetnek komoly meglepetések, még a nagy boltokban is.( pl. nem működik a kártya olvasó, vagy a terminál rosszul kapcsolódik a giro-ra. stb) És nem mindenki lakik Bp.-n.

(#21) máyköl


máyköl
veterán

Cib.

(#22) ferensz


ferensz
senior tag

Köszönöm az ötleteket, végül MKB lett, eleddig teljesen meg vagyok vele elégedve, tudok vele neten is vásárolni, netbanking, meg minden egyéb dolog működik vele rendesen, nem bántam meg. :)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#23) Winner_hun válasza ferensz (#22) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mi miatt döntöttél mellette?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24) ferensz válasza Winner_hun (#23) üzenetére


ferensz
senior tag

Hát a közelben van pár MKB ATM, ez a bankfiók volt a legközelebb, no meg nagy MKB Veszprém fan vagyok. Egyébirányosan annyira hasonlóak voltak a feltételek, hogy felírhattam volna egy lapra a versenyzőket, és böködhettem volna rájuk ujjal is, akkor sem lett volna sokkal nagyobb veszteségem példának okáért egy CIB-bel

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#25) keke19


keke19
újonc

Sziasztok!
Szeretnék tanácsot kérni hol nyissak diákbankszámlát.Az ELTE lessz az az otthonom öt évig.Két szempont fontoss nekem.Ne kelljen fizetnem semmit és kétszer jön majd pénz rá ösztöndijak másra nemhasználnám de ezeket ingyen vehessem fel ha lehet.Másra nemigen használnám majd.Tanácsaítokat segítségeteket előre is köszönöm szépen.

(#26) tkazmer válasza keke19 (#25) üzenetére


tkazmer
addikt

1: remélem nem vesznek fel az eltére ilyen helyesírással
2: a cibnél nézz körül, asszem havi 2 ingyen kp felvét jár ott a diákszámlához

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#27) moha21


moha21
addikt

otp junior, volt k&h-m is fos :D

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#28) Fulmi válasza tkazmer (#26) üzenetére


Fulmi
senior tag

mindenkinek meg kell adni az eselyt az adozok penzebol, hogy egyetemre jarhasson, aztan semmit ne tanulhasson... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.