Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) whited


whited
addikt

De hát eddig a tekken nem csakis sony cím volt ez előtt? :F :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#2) JetiRulez


JetiRulez
őstag

A Twisted Metal nem néz ki rosszul. :)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#3) johnny_gold


johnny_gold
tag

PS Vita mióta egy játék? :DDD

(#4) JetiRulez válasza johnny_gold (#3) üzenetére


JetiRulez
őstag

Egy játék, amivel játékokat lehet játszani. :)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#5) anulu


anulu
félisten

Vitával kapcsolatban: akár főhet is a levében a Sony. sokáig úgy voltam vele, hogy kell, szülinapra tökéletes lenne, aztán megláttam az árakat.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) johnny_gold válasza anulu (#5) üzenetére


johnny_gold
tag

Pedig ennél nem hiszem, hogy adhatnák olcsóbban, valószínűleg így is veszteségesen gyártják és buknak rajta... Egy iPhone-ban fele ilyen jó vas nincsen és háromszor ennyiért adják...

(#7) DeFranco válasza johnny_gold (#6) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A tápom 350 wattos, mégis drágább, mint a 2000 wattos hajszárítók (most néztem, tudom).

(#8) kapeti07 válasza DeFranco (#7) üzenetére


kapeti07
senior tag

+1 :DD Ezen bekönnyeztem.

Xbox: kapeti

(#9) johnny_gold válasza DeFranco (#7) üzenetére


johnny_gold
tag

Mi van? :F

(#10) Sianis válasza JetiRulez (#2) üzenetére


Sianis
addikt

Anno a Twisted Metal 2-vel PS-en szétjátszottuk magunkat. Akkoriban még az is örömet okozott, ha nézhettük ahogy a másik játszik és ment a szurkolás.

Sianis

(#11) anulu válasza johnny_gold (#9) üzenetére


anulu
félisten

gyengébb a táp (és tök másra is való) mégis drágább

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) DeFranco válasza anulu (#11) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Most miért :F mind a kettő meleg levegőt fúj. Mi a probléma? ;]

(#13) SzlobiG válasza JetiRulez (#2) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nagy kár hogy only ps3.:(

(#14) johnny_gold válasza anulu (#11) üzenetére


johnny_gold
tag

Akkor bírj működésre egy 2000 watt-ot igénylő tápot a hajszárítóddal és bizonyítsd be, hogy stabilan működik... Egyébként semmi értelme ennek a példának...

(#15) DeFranco válasza johnny_gold (#14) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha felhívsz egy Vitáról, bebizonyítom :)

[ Szerkesztve ]

(#16) johnny_gold válasza DeFranco (#15) üzenetére


johnny_gold
tag

Jaa, hogy a telefonmodul miatt kerül háromszor annyiba... Ugyan amiatt a modul miatt, ami minden 5 ezer forintos telefonban is megtalálható... Tudhattam volna :C

(#17) Apika válasza johnny_gold (#3) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Azért kíváncsi leszek, hogy milyenek lesznek a Vitás játékok. Eddig egyet láttam, de nem nyűgözött le...

(#18) johnny_gold válasza Apika (#17) üzenetére


johnny_gold
tag

Arra én is kiváncsi leszek, az eddigiek amiket láttam, eléggé álleejtősek voltak!
Az Uncharted főleg brutális, ilyen grafikát meg sem közelít semmi amit hordozható eszközön eddig láttam... Az ilyen AR virtuális valóság szerű játékok is durvának tűnnek...

(#19) #08052480 válasza johnny_gold (#14) üzenetére


#08052480
törölt tag

Miert lenne hulye pelda? Minek hasonliasz egy kezikonzolt valami tularazott okostelefonhoz? Nem egy piacon osztozkodnak, masert veszik oket az emberek, attol, hogy hordozhato cuccok meg nem vetelytarsak es nem azert draga az iphone mert lehet vele telefonalni.
Abban viszont egyet ertek, hogy a Vita nem draga. Kicsit se, mar ha a hardvert nezzuk. Ha azt, hogy egy valamirevalo huzocimmel akarjak utnak indtani (ami raadasul dragabb mint a tobbi jatek) mar egybol nem tunik jo vetelnek. Az mar hab a tortan, hogy az olcso ar miatti kiesest a tularazott kiegeszitokkel probaljak kompenzalni

[ Szerkesztve ]

(#20) johnny_gold válasza #08052480 (#19) üzenetére


johnny_gold
tag

Egy szóval nem mondtam, hogy vetélytársak lennének, csak egy példa volt, ami megmutatta, hogy mennyire nem igaz, hogy túl lenne árazva... Kifejezetten alul van árazva minden hasonló szintű eszközhoz képest...

(#21) #08052480 válasza johnny_gold (#20) üzenetére


#08052480
törölt tag

De nem volt jo pelda :P Mivel nem vetelytarsak, teljesen mas szempontok alapjan tortenik az arazas, igy nem is osszevetheto a ketto. Erre jott a hajszarito.

(#22) johnny_gold válasza #08052480 (#21) üzenetére


johnny_gold
tag

De jó példa volt :P Technológiailag teljesen egy kategoriába esnek, mindkettő hordozható eszköz és a legfőbb felhasználásuk szoftverek futtatása, a hardverük is nagyon hasonló egymáshoz, csak a Vita kb kétszer olyan erős... Egy hajszárítónak egy táphoz semmilyen szinten nincs semmi köze, egyik sem helyettesíti semennyire a másikat...

(#23) #08052480 válasza johnny_gold (#22) üzenetére


#08052480
törölt tag

Ahogy gondolod :U

(#24) prolad


prolad
őstag

Ez a Binary Domain piszkálja a fantáziám de sajnos úgy hallottam nem lesz pc verzió.

(#25) maszi99


maszi99
őstag

A legvárósabb játékom nincs is a listán :O , pedig elő is rendeltem.
King Arthur 2

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#26) JetiRulez válasza SzlobiG (#13) üzenetére


JetiRulez
őstag

Nyugi! Lassú víz partot mos. Majd veszek PS3-at, ha lemegy az ára. Az akkor lesz kb., ha megjelenik a PS5. Tudok várni...türelmes vagyok :D

Sianis: Még ma is jó nézni bizonyos játékoknál, ahogy más játszik vele. Van úgy, ha Én játszom vele, már nem is jön be. :U

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#27) Föcsök válasza JetiRulez (#26) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Shank 2 tuti vétel, meg a Syndicate is esélyes, meglátjuk mi lesz a vége. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.