Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #20411392


#20411392
törölt tag

Mint sokan másoknál, nálam is megtörtént a preorder. :C

Thank you for your PlayStation®Store pre-order purchase.
The Last of Us Part II Digital Deluxe Edition (Full Game)

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A Special Edition az Art Book miatt érdekelne :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) AxBattler


AxBattler
félisten

Ez a hátizsákos cucc nálunk is elérhető lesz, vagy csak az artbook-os/steelcase-es kiadás?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Én már 2017 júniusában előrendeltem, jó lesz egy “sima” dobozos kiadás is belőle :) 5 hónap gyorsan el fog telni :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Durva, hogy pont a születésnapomon jön. :D Amúgy ez az a játék, amiért totálisan megéri PS-t venni, eszméletlen az egész.

Megyen!

(#6) Sirandrish válasza AxBattler (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Valami olyasmit olvastam asszem a PS blog eu-n hogy az Ellie edition csak USA-ba lesz elérhető.
De ezt azért ne kezeld tényként.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Scholes9 válasza CptAdamica (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ahogy az első rész is az előző generáció legjobbja volt sokak szerint, itt is hasonlóra lehet számítani jó eséllyel :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8) melega válasza Scholes9 (#7) üzenetére


melega
őstag

Szerintem is. Nekem is a Konzolokszervizétől fog jönni, és a generáció legjobbja lesz.

Eddig amik jöttek Uncharted széria, God of War széria, Horizon Zero Dawn, Driverclub, Bloodborne, a Bloodborne után ez mindet söpörni fogja. Már azok miatt megéri ps 4-et venni vagy arra váltani.

(#9) Csigavair


Csigavair
tag

Áhhhh mikor Joel megjelent a hideg kirázott. Instant get!! Szép búcsú a mostani gentől. Aztán jöhet a Ps5 egy remastereddel, hogy újra át lehessen élni ezt a fantasztikus játékot pont úgy mint az első résznél. 25 évig Pc only gamer voltam, aztán tavaly vettem egy ps4-et. Mondhat bárki bármit de az exkluzívokkal nincs az a Pc game, ami felvenné a versenyt. Egyszerűen mestermunka mind!!

(#10) melega válasza Csigavair (#9) üzenetére


melega
őstag

És az az Xbox One game sincs.

(#11) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ájulat. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#12) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Azert az ido vasfoga meglatszik az oregen.:D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13) CptAdamica válasza Scholes9 (#7) üzenetére


CptAdamica
veterán

Muszáj leszek belépni a következő generációba ilyen Sony címek mellett. :D

Megyen!

(#14) saelin válasza melega (#8) üzenetére


saelin
veterán

A kövi gen egy atombomba lesz a PlayStation részéről. Nagyon sok jó IP-vel rendelkeznek és ahogy elnézem az új próbálkozások is egész jól sülnek el. Nekem csak annyi kívánságom van a Sony felé, hogy a gép összeszerelésére, tervezésére adjanak többet, mert a ps4 és pro nem túl acélos ilyen téren. Barátom xbox one x-jétől mindig hanyadt vágom magam olyan jól néz ki és a hűtése is gyönyörűen teszi a dolgát. Nekem az újra pasztázott pro nem olyan csendes mint neki a gyári x, ami kitudja mikor volt utoljára takarítva.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15) Sirandrish válasza oriic (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

De jól áll neki :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) oriic válasza Sirandrish (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Remeljuk ha akcio lesz odateszi magat. En nagyon varom.

Live-Die-Respawn

(#17) Sirandrish válasza oriic (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak nem csipődik be a dereka :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) eeXaa


eeXaa
addikt

..jól veszem ki hogy a játék története egy leszbikus vérbosszú, esetleg túsz kiszabadításról szól?

(#19) Sirandrish válasza eeXaa (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy másik topikba már végigküzdöttem magam a "ez csak egy közepes tucatszar zombis hülyeség" teóriádon...szabadna kérni hogy itt ne kezd el? :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Mikor megszólal a Clicker

Life, Uh, Finds A Way

(#21) hombre[EU] válasza oriic (#16) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Joel megérdemelne egy top notch AI-t. :)

Life, Uh, Finds A Way

(#22) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Ahogy az elozo generacional ugy most is, amikor a legjobban ismerik a fejlesztok a gepet, kiadnak egy tokeletes jatekot, elozo genen is ez volt az eletciklusa vegen jott az elso resz ami mar a kovetkezo generaciot sejtette. Ugyanez tortent, februarban 2. Resz, decemberben ps5

(#23) Badlof2k válasza Sirandrish (#19) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Azt enis lattam de pl magam se ertem miert kell a nemi hova tartozast jatekokba , meg szinte mindenbe kotelezoen bele rakni. Sokszor veszem eszre azt hogy csak van de story vagy karakter epites , jellem szempontjabol teljesen lenyegtelen , akkor miert van eroltetve es majdhogynem kihangsulyozva mindig :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#24) Drp81


Drp81
aktív tag

Na vééégre, ideje volt már :) ősszel gyorsan ki is játszom újból az első részt, aztán rápihenek februárra :)

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#25) Scholes9 válasza Csigavair (#9) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Őszintén nekem pár könnycsepp is kijött, amikor megláttam a videóban :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#26) kKairosX válasza melega (#10) üzenetére


kKairosX
lelkes újonc

Hogy jön ide az Xbox?

(#27) AxBattler válasza Sirandrish (#6) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi... bár ha jobban belegondolok, nekem az SE is elég lenne, nincs helyem szobrokat gyűjtögetni! :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#28) mettek


mettek
addikt

Nálam ez kimarad...nem bírom a zombis témát. Ugyanígy vagyok a Dead Island 2vel is. Hiába tűnik jónak, a zombik miatt nem játszom vele.
TLOU 1-nek is abbahagytam a sztoriját, nem kötött le az a taktikázd ki sunnyogva a zombikat játékmenet.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#29) melega válasza kKairosX (#26) üzenetére


melega
őstag

Szerintem Xbox Onennál sincs az a cím ami felveszi a versenyt a ps exkluzivokkal mindig Halo, Forza, meg Gearts of War jó játékok de tucat játékok.

A PSre mindig van valami új a nyitócím a Bloodborne, aztán Uncharted 4, Horizon Zero Dawn, Days Gone, most pedig a LAst of Us part 2, meg a PS VR játékok.

(#30) darkrock


darkrock
aktív tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.