Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Peat;) válasza ez_meg_emaz (#20) üzenetére


Peat;)
veterán

"Kötekedni meg máshol is lehet nem muszáj pont itt. Sokan nem értenek egyet a warezzal ezt elhiszem de azért lehetett volna kicsit kulturáltabban. Nem ő tette ki netre. Ha vkire haragudni akarsz akkor az az legyen aki feltette. ;)"

- Ha a fenti írásaimat elolvasod úgy hogy bekapcsolod a szövegértelmezést akkor láthatod hogy személynevet nem írtam le. A cikket kritizáltam és azt a személyeket akik ilyeneket írogatnak. (ezt még le is írod, hogy így kellene tennem, kicsit komolytalan hangulatot is ad az írásodnak) De nem neveztem meg. Így nem tudom "Nem ő tette ki netre" hogy most kire gondolsz. Van itt aki magára veszi az írásaim alapján? Akkor nem véletlenül veszi magára, előtted egy embernek válaszoltam, de ha megnézed nem neki ment a dolog, hanem következtetés levonása volt az ő írásából.

"A PR videok nem festenek teljesen reális képet soha." tudod ha nem tűnik fel hogy pocsék a teszt akkor talán nem is megyek bele vitába. Mert nem cseszném szét a topikot a beröfögésemmel. De itt nem láttam olyan minőséget amit meg kellene óvni az offolástól.
De ettől a "teszttől" ha most reális kép alakult ki benned, akkor te valóban tudsz a sorok között olvasni és egy teljes értékű tesztté kódoltad át az irományt. Hát nekem ez nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.